Какво става с цените на домейните?!

BizSeller

New Member
Здравейте

Преди малко се наложи да си подновя един .ком домейн. Шашнах се като видях, че за подновяване за 1 година ми искат 27.75 лв?! До скоро .ком домейните бяха под 20 лв а сега изведнъж 30. Какво става с цените на домейните?
 
От: Какво става с цените на домейните?!

Ми зависи къде подновяваш.. :)

Хаха гледам сега друг мои домеин .net 31.75 лв подновяване :shock:

Къде да си преместя домейните за да ми е по-поносима цената?
 
От: Какво става с цените на домейните?!

Скоро подновени com домейни при namecheap.com за $10.87.
Трансферът заиси от код, промоция...
 
От: Какво става с цените на домейните?!

Май скоро ще се местят домейни :)
 
От: Какво става с цените на домейните?!

Привет трансфер на .com при нас 5.90 $ като това ти включва преподновяване за една година на домейна.

Здравейте,

Виждам, че при вас регистрацията на .COM домейни е 13,16 лева. Тази цена включва ли whois privacy или не?
 
От: Какво става с цените на домейните?!

Не privacy се плаща отделно

Каква е цената заедно с privacy и колко време след покупката на домейн мога да го продавам?
 
От: Какво става с цените на домейните?!

Ако купуваш 1-2 домейна няма значение. Но аз искам да купя 50-100 домейна, така че разликата е много повече от 5 лева.
 
От: От: Какво става с цените на домейните?!

3.50$ е privacy на домейн който желае може да си го закупи след като си регистрира домейна от контрол панела. По законите на ИКАН 60 дни след покупка може да се трансферира към друг регистър ако го продадеш и не са минали тези дни просто на купувача даваш нашият сайт и безплатно го местиш в неговият акаунт след като ти плати
 
От: Какво става с цените на домейните?!

Namecheap са според мен най-ужасния регистратор, където съм имал "честта" (ти то щото съм купувал домейни регистрирани вече там, които да ми push-нат). Много бъгаво, кое работи, кое - не... Грешки разни... Абе куца работа.
 
От: Какво става с цените на домейните?!

Сега гледам при един от големите хост доставчици повишение на цените за подновяване и на .bg.
com 27.75 лв.
bg 62.75 лв.
info 32.75 лв.

@BizSeller явно също при него подновява. :)

Дали да чакаме повишение и при останалите?
 

Горе