Какво става с tyxo

minimalvoice

Active Member
Здравейте! От рано сутринта броячът tyxo не работи. Някой знае ли какво се случва и дали някога ще проработи отново. В последно време доста бъгове имаха по сайта.
 
От: Какво става с tyxo

Изпревари ме, нещо не зарежда и при мен. Към 3 часа си работеше, но сега няма.
 
От: Какво става с tyxo

Дано го задействат по-скоро. Доста е удобен. Но от известно време, когато добавиш сайт, резултатът е бяла страница, а сайта се появява след няколко часа.
 
От: Какво става с tyxo

Да и на мен ми е удобно, че е много лекичко за разлика от другите броячи. :)
Дано го задействат по-скоро. Доста е удобен. Но от известно време, когато добавиш сайт, резултатът е бяла страница, а сайта се появява след няколко часа.
 
От: Какво става с tyxo

Да и при мен работи! Екстра!
 
От: Какво става с tyxo

И при мен, но статистиките за днес са нулирани :)
 
От: Какво става с tyxo

Абе кой нормален ще ползва тази идиотия - тиксото?:lol:
 
От: Какво става с tyxo

Аз, явно не съм от нормалните, предпочитам тиксото пред аналистиците даже тях мисля да ги разкарам от всичките ми сайтове.
 
От: Какво става с tyxo

Аз, явно не съм от нормалните, предпочитам тиксото пред аналистиците даже тях мисля да ги разкарам от всичките ми сайтове.

То вече нищо не отчита това тиксо. Аз много отдавна го зарязах. То явно и собствениците му са го зарязали. Ако е за статистиката в реално време - histats. Също толкова опростено, но пък с доста функции.
Юни то това тиксо като абв-то. И двете не работят добре, а сумати хора ги ползват. Странно ми е.
 
От: Какво става с tyxo

Всеки си има предпочитания на мен ми е най-лесно и удобно за бърз преглед на статистиката, а в момента не мога да си позволя да зареждам постоянно ламите аналистика или пиуика.
То вече нищо не отчита това тиксо. Аз много отдавна го зарязах. То явно и собствениците му са го зарязали. Ако е за статистиката в реално време - histats. Също толкова опростено, но пък с доста функции.
Юни то това тиксо като абв-то. И двете не работят добре, а сумати хора ги ползват. Странно ми е.
 
Аз имам и пивик, и аналитикс, но най-лесно е да хвърля едно око на тиксото, като искам да видя да какво иде реч. Вече за по-детайлен анализ - пивика си е най-добре.
 
От: Какво става с tyxo

bgcounter.com дава информация в реално време, а и е точен.
 
Тези мизерници, пък хич не ми ги споменавай. И аз много ги тачех, ама без предупреждение, без нищо просто ми затриха двата ми сайта тогава от базата си... Еми много им здраве.
 

Горе