Какво стана с Апостол - съботна spam тема

zack

Active Member
:D Преглеждах старите теми из форума и се натъкнах на мнения на гуруто Апостол,
и понеже съм си налял едно питие, реших да пусна една спамаджийска тема :D

Някой знае ли какво стана с ЛИЦЕТО Апостол Апостолов :D :D :D И дали още се подвизава из българския Уеб :D

За който не знае, това по-долу е лицето :D И както виждате, в българския Уеб витае нескрита любов към него :D

http://dreal.net/wiki/index.php/Апостол_Апостолов


ApostolApostoloff.jpg
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Вярно е, че Апостол спамеше наред и псуваше като каруцар, но някои от статиите му бяха наистина стойностни. Личи си, че е чел това-онова, но явно или му се е случило нещо, което не пожелавам на никого, или просто не е успял да влезе в интернет бизнеса.
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Вярно е, че Апостол спамеше наред и псуваше като каруцар, но някои от статиите му бяха наистина стойностни. Личи си, че е чел това-онова, но явно или му се е случило нещо, което не пожелавам на никого, или просто не е успял да влезе в интернет бизнеса.
+1. Въпреки вечните циркове около него, понякога предлага доста компетентно мнение по някои въпроси. Не съм чувал нищо за него повече от година. Последно го бях засичал да предлага копирайт услуги в разни сайтове, понеже и аз имах намерение да правя същото в началото.
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Вие се ебавате, но мен си ме кефи:). Замислете се само, колко хора на неговата възраст имат все още хъс да правят каквото и да е? Повечето са изкуфяли, които си нямат и понятие какво е това интернет, сайт..

А и както се спомена, има доста добри статии.
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Мен г-н Апостолов ме кефи и съм научил доста неща от него. Дано е ОК! Някои от изпълненията му бяха доста експресивни.
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

аз пък не го знам, ама да не стане така да идва при мен на уроци :D щото и аз един гуро съм :D
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

еее, и аз не успях да го засека. Въпреки, че още се шумеше покрай тая личност когато започнах да посещавам форума, доста преди да си направя регистрирация... правеше впечатление колко бързо "превключва" от спокойни и обоснвани коментари към ясно изразени като по учебник патологични състояния /естествено активно провокиран от доста юзъри/ :)

пп: като нищо ще се заключи темата далеч преди края на уикенда :rolleyes:
 
От: От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

блог (Последна промяна: 05.04 08:04 ): http://apostapostoloff.blog.bg/ :)


Борбата срещу тютюнопушенето в Нацистка Германия е първата в историята държавна програма за борба с тютюнопушенето.
Значи си бачка още Апостол, евала:). Пък и научих нещо ново от материала му:)
 
Беше класик и много важен потребител тук. Да си кажа честно, много хора го хранеха, но предизвикваше реакции, а то това е маркетинга. ;)

Малко хора от тук присъстващите успяха да го засекат. :) Но старите, от началото на форума, кучета са го засекли. Като гледам потребителските профили тук, май само 2ма са го засекли. След потребител номер №3500 или някъде там, няма начин да са се засекли. :)

Върна се за малко, но не успя да се задържи тук. Иначе единия от админите тук е бил до тях, за да види книжката за правене на пари, която той продава. За негов приятел. Бих много свеж човечец. :)
 
Да е жив и здрав... иначе има негови теми в секцията за герила маркетинга :) А това за мен си е класика :)

От известно време рекламирам отново сайта си Otslabni.net. Какво ли не опитвах, но не се получаваше. Изведнъж дългогодишният опит заговори... Актуална реклама, знаете ли какво е това?... Нали виждате какво правят най- големите по Коледа? Кока- Кола например...
Та и аз така. Вкопчих се в една идиотщина и публикувах в 25 форума следната дивотия:

„ШЕСТ КОКОШКИ…” ИМА ПРИПЕВ

Преди години имах гадния адет да пея по кръчмите идиотски, мръсни песни. Влизам в някоя кръчма, удрям 6- 7 питиета и реввам… Най- напред започвах с „Пием, пеем, пушим, дамаджани сушим”. Следваше „Купи ми, мамо, топ”…

Третата песен от репертоара ми беше… „Шест кокошки съм заклала”. На припева мнозина почваха да ръмжат и да ме псуват, но когато най- накрая запявах „Калугер ме гони, мамо, калугер ме стига, белите ми кълки, мамо, сака да ги вдига”, няколко души скачаха и ме изхвърляха с ритници от кръчмата. Умирах си от смях, защото аз така и не плащах сметките. Просто не се стигаше дотам. Години наред пиех и лапах на аванта, пеех мръсотии и се смеех ли, смеех… Голямо ядене и пиене падна, голяма веселба!

Та да си дойдем на думата. „Шест кокошки…” има припев, но оня цървул не смее да го изпее. Защото припевът е следният:

„Друс, друс, дебел гъз,
бели ненки, друс, друс, друс.
Друс, друс, дебел гъз,
у пут.ка к.р чевръст!”

Това просто така- за сведение, за обща култура… Щото цялата култура днес е у к..а!

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
Otslabni.net

Голям кодош, актуален кодош, нали? Следва и продължение, но то е за през следващата седмица.
Какъв беше резултатът ли? 600 посещения на ден повече! И не говорете за таргетиране, защото 60 % от тези посетители са със сигурност дебели. Така сочи статистиката- 60 % от българите са с наднормено тегло.
Затова тръгнаха и продажбите.
Надявам се, ако не друго, поне да съм ви разсмял.

Апостол Апостолов


Цъкнете на Линкчето за цитата горе картинката със стрелката
viewpost-right.png
после разгледайте от профила му всички теми който е пускал тук :) образователно е


Хайде пак да се посмеем! Публикувах следващия постинг отново в различните форуми. Разни префърцунен мадами вече ме ругаеха, а аз, вместо да си взема бележка, ги зашамарих със следното:


„ШЕСТ КОКОШКИ…”- НЕОБХОДИМОТО УТОЧНЕНИЕ

В няколко поредни публикации запознах нашата общественост с факта, че песньовката „Шест кокошки съм заклала” има и припев. Нека още веднъж ви го припомня:

„Друс, друс, дебел гъз,
бели ненки, друс, друс, друс.
Друс, друс, дебел гъз,
у пут.ка х.й чевръст!”

Пропуснах да отбележа обаче, че когато се пее този припев, задължително се извършва и така нареченото „натрисане”. То е добре познато на всички, които са на „ти” с българския фолклор.

Накратко: жената (да, жената, защото „Шест кокошки…” е женска песен и трябва да се изпълнява от ПЕВАЧКА) изнася ръцете си свити в лактите нагоре, след което неистово, дивашки започва да друса циците и задника си. Гледката е направо фантастична! “Кеф, майка му стара”, мисли си навярно всеки един средностатистическият зрител.

С този изтънчен творчески похват всяка една певачица може да докара аудиторията си на хесап. Защото еротичната гледка подсилва неимоверно ефекта от този невероятен припев.

Успоредно с това се изостря до краен предел и естетическото чувство на аудиторията. В това, както правилно отбелязва професор Юлиян Вучков, се крие истинската магия на нашия фолклор. Не случайно „Шест кокошки съм заклала” е любимата песен на всеки нашенски пезевенк. А кюлустурите и халгъзниците пък направо мрат за нея…
Otslabni.net

СМЕЕЕЕЕЕХ!

Пуснах тези постинги и във форума на "Космо", списание, което се чете от сноби и парвенюта.

Някаква дропла ми скочи с отговор:

"Ти нормален ли си, бе? Ебаси дебилщината! Като прочетох твоята идиотщина, се чудих с коя ръка да се прекръстя.
Престани да безобразничиш, защото това списание се чете предимно от подрастващи!"


Смееех, како, смеех!
 
Това е един ненормалник. Точно такъв си е, но не може да се отрече, че колкото и да е луд развива доста добра герила стратегия. Ние тук му се ебаваме, но таргет групата се връзва и купува ли купува. Прегледайте му темите, наистина има по какво да се научи от него, било то и малко.
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Явно не е чак такъв умник, защото един от сайтовете, с който успами Интернет навремето вече го нема - ludipari.com
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Апостолов има 2 безплатни книги за интернет маркетинг - препоръчвам да ги прочетете. За мен той е скрит, непризнат талант!
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Апостолов има 2 безплатни книги за интернет маркетинг - препоръчвам да ги прочетете. За мен той е скрит, непризнат талант!

Дай да ги видим тези книги ?

А иначе чел съм негови теми, има интересни статии.
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Дай да ги видим тези книги ?

А иначе чел съм негови теми, има интересни статии.

Файл : Apostol Apostolov - The Internet Marketing Book.pdf
Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=d13e6ce416
Линк за изтриване : http://dox.bg/files/de?a=baaff66934

Файл : Apostol Apostolov - Top Secret.pdf
Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=f6570b9bcc
Линк за изтриване : http://dox.bg/files/de?a=c4c2b73d79
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Мерси, но ще е добре да махнеш линковете за изтриване.. :D
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Вдигам тая тема, защото дедо ви Апостол ще участва в неделя при Цветанка Ризова! В никой случай да не се пропуска!:)
 
От: Какво стана с Апостол - съботна spam тема

Задължително ще го гледаме:). Тенкс.
 

Горе