Какво стана с това момиче Силвия?

Synthetic

Active Member
Рейтинг - 100%
46   0   0
Здравейте , имаше едно момиче Силвия , с която работех и до последно с нея. Платих си за субмит в 150 социалки, на 20 мои линка... По средата на работата "изчезна" и нито я виждам в скайп, нито мога да открия темата и за фрийланс тук. Каза ми , че била болна и 2 седмици след това никаква вест. Някой знае ли нещо за нея... Работата ми още не е приключена, а по договорка трявбаше да е свършила субмита ми вече и да и платя останалите 1/3 от парите.... Надявам се всичко с нея да е наред...


????
 
От: Какво стана с това момиче Силвия?

Здравей колега,в Skype ме потърси за работа колега от друг форум,който също ми обясни така цитирам:"dewojkata deto dosega raboteh s neq izchezna i ne moga da q otkriq".
Не и знам името и не знам дали става въпрос за същата колежка ,но дано не е нещо неприятно.Аз също се надявам всичко да е наред.
 
Re: От: Какво стана с това момиче Силвия?

Здравей колега,в Skype ме потърси за работа колега от друг форум,който също ми обясни така цитирам:"dewojkata deto dosega raboteh s neq izchezna i ne moga da q otkriq".
Не и знам името и не знам дали става въпрос за същата колежка ,но дано не е нещо неприятно.Аз също се надявам всичко да е наред.

ко речи?

---------

Изчезна нещо Силвето. И аз и писах преди седмица за работа и все още нямам отговор. Сигурно нещо си има грижи. Ще се появи.
 
От: Какво стана с това момиче Силвия?

Обменял съм и пари като тя е пращала винаги първа и е нямало проблем никога . И докато сме си говорили с нея е изглеждала точна така че споко . Може да има проблеми offline проблеми
 
От: Какво стана с това момиче Силвия?

И аз съм работил с нея и доста невероятно ми се вижда да изчезне без предупреждение. Дано всичко е наред с момичето.
 
От: Какво стана с това момиче Силвия?

Силвето ми беше любимия изпълнител от форумите. Много ми е криво и на мен и от бая седмици я чакам и аз.
Най-адекватната и отговорна!
Само дано не е станало нещо кофти, щото.. кофти

Айде ще и намерим телефона и ще и се обадим задружно форумно :)
 

Горе