Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

webstil

Well-Known Member
До сега ползвах Unlimited News / Blog , но май забелязвам, че изобщо не се отразява добре на оптимизацията на сайта ми и статиите ми почти не се виждат. Вие какво ползвате?
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

И аз имах такава чуденка и накрая си мисля да е оpencart + wordpress blog и някакъв плъгин, с който регистрацията да е една и съща за двете места
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

News / Blog но нещо интегрирането му не е както си мислих. Да, още в коментарите прочетох, че не са добре направени URL-тата и от там предположих, че като цяло няма да е мислено много върху SEO-то при изграждането на тези плъгини или както ги наричат там екстеншъни. :)
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

Дори и заглавията на статиите не са с линк. Да не говорим, че има и някакво смешно условие за заглавията: Headline must be greater than 3 and less than 64 characters!
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

Дори и заглавията на статиите не са с линк. Да не говорим, че има и някакво смешно условие за заглавията: Headline must be greater than 3 and less than 64 characters!

Май нещата отиват към старият ни познат - WP. :)
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

И аз много време се чудих как да го направя и се бях насочил към WP, но имах чуденка как да го интегрирам. Като видях заглавието на темата и се зарадвах, че някой може да е открил лесен и безболезнен начин, но явно всички сме в кюпа, както се казва. :cry:
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

Аз много харесвам една украинска разработка :
Модуль Блог | Новости | Статьи | Отзывы | Галерея | Акции | FAQ
OpenCart v1.5.1.3, v1.5.2, v1.5.2.1, v1.5.3.1, v.1.5.4.1
демо

админ

юзър и парола: demo
oще инфо тук

Ако проявяваш интерес драсни едно лс.
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

Изглежда добре. Определено не е нещо криво, за това и струва пари. То и момента с подкарването е важен. Защото си седи като екстеншън, но ако не можеш да го ръннеш, кофти работа. :)

Ти доволен ли си от този? И би ли ни го препоръчал? Мерси много за доброто включване. :)
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

Харесвами защото има много възможности, Новости Блог, Статии, Галерея, Отзиви,Акции, FAQ, Вставк HTML, Баннери...
Лесно се работи от гледна точка на това че все едно добавяш продукт.
Но разбрах намека за екстеншана :)
Имам и Blog Manager на echothemes.com който вече си е истински блог и с супер SEO .

Blinky ако искаш даи един емаил да ти го пратя за проба.
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

За няколко вече реализирани наши проекти сме си избрали смазаната машина OpenCart + WordPress. Интеграцията е лесна и ефекта е добър :)
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

E WordPress e най-добре няма 2 мнения по въпроса то вече е 2ра платформа което води до още един админ панел и етц.
Иначе имам модул и за WP.
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

Малко офф топик - според анкетата за най-ползвана е-комерс платформа тук, опенкарт е водеща, но пък странно - във форума няма обособена тема/и за него. Под "обособени" визирам нещо от типа "Полезни екстеншъни за опънкарт", "Съвети за настройка" и от този тип, а подобно нещо, предполага е излишно да го кажа, но ще е от огромна полза. От няколко дни разучавам системата и ми изникват толкова въпроси, а е нелепо за всеки да вдигам тема. Пробвам с търсачката, но не е същото. А една от причините да се захвана с опънкарт-а бе, че има ресурси за него и на БГ и при проблем е много лесно да намериш отговор.
Просто подхвърлям идеята, защото виждам, че има не малко хора, които имат и могат да споделят полезен опит.
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

Аз подкрепям!
В чуждите форумикоито следя си има отделна секция / под категория на Онлайн Магазини/
И там хората споделят и разменят.
Най-харесвам темите за идеалната сборка за Opencart.
Както и темите в които хора се организират заедно да закупят даден модул, всеки дава някаква малка сума и после всички си я ползват.
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

Ами не знам за вас, но аз ей сега пускам две теми само да реша в CMS-и или "Онлайн магазини" да бъдат...
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

Здравейте и аз търсех екстеншаън с който да сложа блог в сайта за да пускам статии, но по мненията който чета разбирам че няма читави такива попаднах на този екстеншън opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=9085&filter_search=articles&sort=e.price&order=ASC въпроса ми е някой ползвал ли го ако го е ползвал доволен ли е.
 
От: Какъв плъгин използвате за блог към Opencart магазин?

До колко разбрах от описанието dev.net-it.com.au/opencart/1.5.3.1/articles/seo-articles-instructions ако си разрешил Seo url в админ секцията ще ти се появи SEO Keywords в data tab.

P.S.
Инсталирах го и наистина след като разреших Seo url в админ панела в data tab ми се появиха seo keywords поле.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: veda

Горе