Как аджеба работи репутацията?

chokoev

Active Member
Искам да дам положителна репутация за един пост на един човек но не мога. Бил съм му давал. Ок, давал съм му ама преди 10 месеца. Изобщо не можах да намеря информация за това чудо репутацията.

Rep Power кога се вдига? Забелязъл съм че на мен понякога ми дават положителна, а Rep Power не се вдига. Обратното също - аз давам пък на човека си му седи същата стойност.
 
Давал си му преди 10 месеца и през това време не си давал на друг. Това е проблемът. Както се вика, трябва да разпръснеш малко репутации, преди да му дадеш пак. Все пак системата мисли, че може и да се манипулира - да се създадат два юзъра и да си помпат взаимно репутации. За това. Не е възможно да седи същата стойност. Не се движи много, но определено се отчитат някакви числа. ;) Преди няколко месеца занулихме малко репутациите (смъкнахме ги пропорционално), но това беше защото много от нас започнаха да удрят максимума. Демек, след него няма нищо. :)
 
От: Как аджеба работи репутацията?

Аз дори не знам от къде се вдига REP POWER ?
Аз ще ти кажа.... правиш полукръг и в същото време помпиш триъгълник колкото можеш.
 
Аз дори не знам от къде се вдига REP POWER ?
Има една звездичка под поста, която е за даване на репутация. Ако имаше настройки мисля, че щеше да е добре и мотивиращо, ако всеки, който има репутация, може да дава на друг репутация. Не за друго, но да може да го приобщим към полезните и ценни юзъри. А който няма, да се знае, че за момента не е бил бил много полезен. Малко е дискриминация, но няма как....:) Хахаха. :) За съжаления такова нещо не се поддържа. :)
 
От: Как аджеба работи репутацията?

А, не се поддържа? :) Би трябвало да може да се създаде под-форум достъпен само за хора с висока репутация (примерно поне 2-3 сребърни звезди (нещо като тайните групи, дето бяха модерни преди време)).
От няколко дена се каня да пусна едно how-to, ама единствения вариант е в секцията 'Да не се индексира'. :) Там няма да се види от създателите, но пък не пречи на всеки новорегистриран да го види и да им докладва. Blinky, предложи вариант? :)
 
От: Как аджеба работи репутацията?

А, не се поддържа? :) Би трябвало да може да се създаде под-форум достъпен само за хора с висока репутация (примерно поне 2-3 сребърни звезди (нещо като тайните групи, дето бяха модерни преди време)).
От няколко дена се каня да пусна едно how-to, ама единствения вариант е в секцията 'Да не се индексира'. :) Там няма да се види от създателите, но пък не пречи на всеки новорегистриран да го види и да им докладва. Blinky, предложи вариант? :)

Влизам, гледал си ми дал ти специално отрицателна репутация... мисля пак... Ше обясниш ли от какъв зор и какво не те кефи :)
 
От: Как аджеба работи репутацията?



Влизам, гледал си ми дал ти специално отрицателна репутация... мисля пак... Ше обясниш ли от какъв зор и какво не те кефи :)
Спокойно. Аз съм тука. Да ти помогна. :) Сложих ти положителна репутация сега. В крайна сметка за мен си нещо като рижата мадама от клипа тука. Своего рода вестител, конферансие или церемониал-майстор.
Накрая успя да призовеш и представиш господаря си. В интерес на истината точно това направи. След няколко линка се регистрирах. :D Всичко е точно като в клипа, но без взрива. :D
 
Последно редактирано:

Горе