Как аджеба работи репутацията?

Дискусията в 'За Форума - Webmaster Community' стартирана от chokoev, Февру 1, 2014.

1. chokoev

chokoev Active Member

Рег.:
    Март 31, 2008
    Съобщения:
    483
    Харесвания:
    46
    Точки:
    28
    Място:
    София/Петрич
    Искам да дам положителна репутация за един пост на един човек но не мога. Бил съм му давал. Ок, давал съм му ама преди 10 месеца. Изобщо не можах да намеря информация за това чудо репутацията.

Rep Power кога се вдига? Забелязъл съм че на мен понякога ми дават положителна, а Rep Power не се вдига. Обратното също - аз давам пък на човека си му седи същата стойност.

2. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,949
    Харесвания:
    1,718
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Давал си му преди 10 месеца и през това време не си давал на друг. Това е проблемът. Както се вика, трябва да разпръснеш малко репутации, преди да му дадеш пак. Все пак системата мисли, че може и да се манипулира - да се създадат два юзъра и да си помпат взаимно репутации. За това. Не е възможно да седи същата стойност. Не се движи много, но определено се отчитат някакви числа. ;) Преди няколко месеца занулихме малко репутациите (смъкнахме ги пропорционално), но това беше защото много от нас започнаха да удрят максимума. Демек, след него няма нищо. :)

chokoev харесва това.
  3. dudclean

dudclean New Member

Рег.:
    Ноем 13, 2013
    Съобщения:
    57
    Харесвания:
    4
    Точки:
    0
    От: Как аджеба работи репутацията?

Аз дори не знам от къде се вдига REP POWER ?

gioiello харесва това.
  4. s1yf0x

s1yf0x Well-Known Member

Рег.:
    Юни 12, 2012
    Съобщения:
    2,299
    Харесвания:
    772
    Точки:
    113
    Професия:
    System administration
    Място:
    Sliven/Sofia

Аз ще ти кажа.... правиш полукръг и в същото време помпиш триъгълник колкото можеш.

stuklen харесва това.
  5. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,949
    Харесвания:
    1,718
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Има една звездичка под поста, която е за даване на репутация. Ако имаше настройки мисля, че щеше да е добре и мотивиращо, ако всеки, който има репутация, може да дава на друг репутация. Не за друго, но да може да го приобщим към полезните и ценни юзъри. А който няма, да се знае, че за момента не е бил бил много полезен. Малко е дискриминация, но няма как....:) Хахаха. :) За съжаления такова нещо не се поддържа. :)

6. Poltargaista

Poltargaista Active Member

Рег.:
    Март 12, 2011
    Съобщения:
    889
    Харесвания:
    175
    Точки:
    43
    Професия:
    C.E.O.
    Място:
    Добрич

А, не се поддържа? :) Би трябвало да може да се създаде под-форум достъпен само за хора с висока репутация (примерно поне 2-3 сребърни звезди (нещо като тайните групи, дето бяха модерни преди време)).
    От няколко дена се каня да пусна едно how-to, ама единствения вариант е в секцията 'Да не се индексира'. :) Там няма да се види от създателите, но пък не пречи на всеки новорегистриран да го види и да им докладва. Blinky, предложи вариант? :)

7. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,949
    Харесвания:
    1,718
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Мне, идеята много пъти е мислена и не ни допада. Но това в репутациите е добра стратегия за мотивиране към писането на полезни постове и теми. ;)

8. se0.guru

se0.guru Member

Рег.:
    Дек 20, 2013
    Съобщения:
    219
    Харесвания:
    11
    Точки:
    18
    Място:
    reklamiotgoogle.com

Влизам, гледал си ми дал ти специално отрицателна репутация... мисля пак... Ше обясниш ли от какъв зор и какво не те кефи :)

TheCollector харесва това.
  9. TheCollector

TheCollector New Member

Рег.:
    Септ 11, 2018
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    Спокойно. Аз съм тука. Да ти помогна. :) Сложих ти положителна репутация сега. В крайна сметка за мен си нещо като рижата мадама от клипа тука. Своего рода вестител, конферансие или церемониал-майстор.

Накрая успя да призовеш и представиш господаря си. В интерес на истината точно това направи. След няколко линка се регистрирах. :D Всичко е точно като в клипа, но без взрива. :D

Последно редактирано: Септ 13, 2018

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice