Как вървят цените за seo оптимизация в днешно време?

se0.guru

Member
Колко пари взимате за сео оптимизация, минимум, максимум, колко струва тая услуга според Вас, кой колкото докопа... или... Как аргументирате че искате няколко хиляди за сео оптимизация? Или чувствате ли се прецакани ако само 100 кинта ви дават на месец?

Общо взето какви са модерните цени за сео оптимизация?
 
За 100 кинта няма да се съглася да оптимизирам сайтовете.
Щи ге хакнеш с тоя линк белдинг :)
и статията е добра реклама в интернет, реклама в интернет, реклама в интернет.
Успех.

Edit: Не съм много съгласен, че трябва да се купят 10 отделни домейни. Не е ли по-добре да се оптимизира и рекламира само 1?
 
Последно редактирано:
За 100 кинта няма да се съглася да оптимизирам сайтовете.
Щи ге хакнеш с тоя линк белдинг :)
и статията е добра реклама в интернет, реклама в интернет, реклама в интернет.
Успех.

Edit: Не съм много съгласен, че трябва да се купят 10 отделни домейни. Не е ли по-добре да се оптимизира и рекламира само 1?


Точно това за 10-та сайта май съм го писал преди около 7 години, да не са и повече... Ако ще е е за сео оптимизация - 10 - 20 - 50 сайта не вредят. Ако си кока кола - естествено само един сайт. Според случая е според мен....

стаята си излиза добре на реклама в интернет като потърсиш в гугъл :) Но ме дразни че гугъл е все още толкова тъп и на интернет реклама не ме е класирал... А уж вече някакви изкуствени интелекти не знам какво , кой си лафил с програми ала бала... а то гугъл си е все така тъп като навремето... :)
 

Горе