Как върни търговията по празниците?

Как върни търтовията по празниците (Коледа 2012)?


  • Общо гласове
    28
поне в чужбина за продукти за отслабване е много зле по празниците всяка година :(

ако има колеги в същия бранш за бг предполагам ще го потвърдят поне за тази ниша

предполагам че тези с електорниката сега им е била силата
 
От: Как върни търговията по празниците?

горе долу върви но очаквах повече.
Посещенията спаднаха със 50%
 
ама ти си в нишата на хебалките сега се яде и пие и се харчи за подаръци - теника, часовници, бижута, дрешки :) през януари ще се почустват дебели и ще почнат да търсят солюшъни :) през февруари вече ще решат сериозно да вземата мерки че тостолопите на плажа не са атрактивни ...
 
От: Как върни търговията по празниците?

Хаха дано си прав :D Ще видим как ще върви през идните месеци.
Хубаво е всеки от всяка ниша който има магазин на година и повече, да даде статистика през месеците кога има покачване и спад на поръчките. :beer:
 
От: Как върни търговията по празниците?

В моята ниша с подаръците сега си е жътвата дори по празниците мейлите и обажданията не спряха. И няма лошо де. Това което забелязвам че за сега има доста за след коледа ако продължават с това темпо и през януари за именните дни ще е супер.
 
Re: От: Как върни търговията по празниците?

Хаха дано си прав :D Ще видим как ще върви през идните месеци.
Хубаво е всеки от всяка ниша който има магазин на година и повече, да даде статистика през месеците кога има покачване и спад на поръчките. :beer:

Значи първо ще видиш покачване на трафика до старите нива от преди празниците обаче няма да купуват толкова и след това към края на януари се отпушва... след тове по старому даже са силни месеци и около началото на лятото ордерите ще разредят лятото е со со есента ами американците си издухват голяма част от парите в периодаот черния петък нататък ама не и в нашата ниша... или поне ако не става на въпрос за нещо специфично като за настинка...

това при идеалния случай ако няма някое животно от Г или при лонг търм добре оптимизирана и активно менажирана PPC рекламна кампания ;)
 
От: Как върни търговията по празниците?

Аз съм доволен за сега предишни години не е било толкова добре, защото нямах толкова налична стока, така че не мога да сравнявам.

Да се задържи и след Нова година на 66% примерно - доволен!
 
От: Как върни търговията по празниците?

Не е добре, но пък и не се занимавам със стоки, които са сред често избираните за подарък. Въпреки това миналата година беше доста по-добре от тази...
 
От: Как върни търговията по празниците?

Как върни онлайн търговията по празниците?
Научи ли се българина да пести време и пари, като купува онлайн?

Добре беше. Дооста добре. Но цунамито на бг кифленския умствен потенцал дето ме удари в последните двадесет дни... не ми се говори :)

Очаквам някаква пара космиеска сила да връхлети и унищожи пощенските сървъри. Така ще възстанови баланса във Вселената заради концентрация на натрупаните там тъпизми под форма на кореспонденция.
 
Последно редактирано:
От: Как върни търговията по празниците?

При мен е добре , тъй като продукта ми е актуален точно по тези празници. доволен съм от предпразничните продажби. Въпроса е какво ще правим след нова година когато хората намалят разходите.
 
От: Как върни търговията по празниците?

Я да говорим в конверсия - при мен е 2.77% за последния месец
 
От: Как върни търговията по празниците?

50 % изпълнение на таргета за м. Декември. Скочиха продажбите направо през телефон.
 
От: Как върни търговията по празниците?

Какви са резултатите по време на празниците зависи много от нишата. Но това си го знаете. Гласувах с "горе-долу".
 

Горе