Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програма?

9876

Active Member
Миналата година качих клип как да имаме достъп до Нетфилкса за Сащ. Сега една програма предлага достъп до каталозите на Нетфликс за обсолютно всички страни, защото във всяка страна каталога на филмите и сериалите е различен. Програмата е Smartflix. Може да я свалите от https://www.smartflix.io/ Сериалите се качват не епизод по епизод а целите сезони на веднъж. Така, че ако гледате епизод по епизод нещо го гледайте от торентите.

Интересното е, че открих българския сериал Под прикрите (Undercover) в бразилския Нетфилкс.

Не ви карам да използва Нетфликс. Споделям това, което съм открил.
 
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

Знаеш ли защо Нетфликс го няма в бг ? Защото я има замунда....
 
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм


И да стартира и да не стартира , няма как да плащаш за нещо пари при положение , че го има безплатно.... Да не говорим , че там повечето неща идват със закъснение освен техните си сериали.
 
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

И да стартира и да не стартира , няма как да плащаш за нещо пари при положение , че го има безплатно.... Да не говорим , че там повечето неща идват със закъснение освен техните си сериали.

Aз ще си плащам ако има за какво + БГ дублаж.
 
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

Aз ще си плащам ако има за какво + БГ дублаж.

БГ дублаж съкс.. Разваля ми удоволствието от филмите.. Да не говорим, че в България са сигурно само 10 човека, които озвучават всички филми, и всеки филм ми напомня на някой друг заради гласа :lol:
 
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

БГ дублаж съкс.. Разваля ми удоволствието от филмите.. Да не говорим, че в България са сигурно само 10 човека, които озвучават всички филми, и всеки филм ми напомня на някой друг заради гласа :lol:

Споко. Дори да сложат бг дублаж винаги ще направят опция да се премахне дублажа и да се замени с оригиналното аудио.
 
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

Мда, ако се чудите как да си развалите кефа от филма - пуснете си го дублиран :D Иначе това е яко, но не знам какъв успех ще има в България и мисля, че главна се набляга на сериалите, а аз не съм фен.. може би ще е полезно за хората които ги следят.
 
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

Мда, ако се чудите как да си развалите кефа от филма - пуснете си го дублиран :D
Прави ми впечатление, че за предприемачески форум, има твърде много професори на тема "американски сериалчета".
 
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

БГ дублаж съкс.. Разваля ми удоволствието от филмите.. Да не говорим, че в България са сигурно само 10 човека, които озвучават всички филми, и всеки филм ми напомня на някой друг заради гласа :lol:

То пък английския е един приятен език, с кеф да го слушаш.....
 
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

Прави ми впечатление, че за предприемачески форум, има твърде много професори на тема "американски сериалчета".

Грешни впечатления имаш, сериали не гледам. Аз играя много игри, ама много :) това прави ли ме по-слаб предприемач от теб ? Ако е така да гася компа, да си мия краката и да лягам, все пак ти си професора по предприемачество, ще чакам да ми отговориш да знам на къде да хващам :Д

Много лошо е да си вадиш изводи без да знаеш с какво реално се занимават хората, не мислиш ли :) - няма злоба в коментара ми нортрант, просто съвет.
 
От: От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една про

Грешни впечатления имаш, сериали не гледам. Аз играя много игри, ама много :) това прави ли ме по-слаб предприемач от теб ? Ако е така да гася компа, да си мия краката и да лягам, все пак ти си професора по предприемачество, ще чакам да ми отговориш да знам на къде да хващам :Д

Много лошо е да си вадиш изводи без да знаеш с какво реално се занимават хората, не мислиш ли :) - няма злоба в коментара ми нортрант, просто съвет.

Какво играеш?
 
Re: От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една про

И да стартира и да не стартира , няма как да плащаш за нещо пари при положение , че го има безплатно.... Да не говорим , че там повечето неща идват със закъснение освен техните си сериали.

Аз лично бих си платил за Netflix, ако намеря нещо интересно за гледане. Друг е въпросът, дали сумата от 10EUR/месец е правилната за българския пазар, при положение, че абонамент за кабелна телевизия струва по-малко. Но вероятно поради регулаторни причини няма как да предлагат различни цени в различни страни от ЕС.
 
От: Re: От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една

Аз лично бих си платил за Netflix, ако намеря нещо интересно за гледане. Друг е въпросът, дали сумата от 10EUR/месец е правилната за българския пазар, при положение, че абонамент за кабелна телевизия струва по-малко. Но вероятно поради регулаторни причини няма как да предлагат различни цени в различни страни от ЕС.

Това е въпроса , че всичко което го има в Нетфликс го има в замунда доста по-рано и то без пари.
 
Re: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

Да де ама в замундата трябва първо да си го изтеглиш (с незнайно какво качество), после евентуално да си намериш субтитри да си изтеглиш, които има шанс и да не съвпаднат с филма, който си изтеглил. После примерно трябва да запишеш всичко това на флашка и да сложиш флашката в телевизора и да пуснеш да си гледаш филма. Всичко това си представлява някакъв вид удобство.

Аз, а предполагам и други биха били съгласни да платят някаква дребна сума, за да гледaт даден филм с гарантирано добро качество и без тези неудобства. Тук вече идва въпросът да се намери оптималната сума, за която максимално количество потребители биха се съгласили да плащат за Netflix. Или по-точно Netflix да намерят условията за максимум на функцията брой_абонати * единична_цена
 
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

Грешни впечатления имаш, сериали не гледам. Аз играя много игри, ама много :) това прави ли ме по-слаб предприемач от теб ? Ако е така да гася компа, да си мия краката и да лягам, все пак ти си професора по предприемачество, ще чакам да ми отговориш да знам на къде да хващам :Д

Много лошо е да си вадиш изводи без да знаеш с какво реално се занимават хората, не мислиш ли :) - няма злоба в коментара ми нортрант, просто съвет.

визирах това:
Мда, ако се чудите как да си развалите кефа от филма - пуснете си го дублиран :D

Идентично мнение се изказа няколко пъти и си викам: щом имате такива големи претенции, значи сте или големи специалисти по сериалчетата или големи англофони.
Коментара ми не е насочен специално към теб, но стана третия с повтарящо се мнение и викам да взема да се изкажа и аз :D

това също ме шокира много:
в България са сигурно само 10 човека, които озвучават всички филми, и всеки филм ми напомня на някой друг заради гласа :lol:

И не се коментира от бизнес гледна точка, а от тази дали ще има бг озвучаване или не :cry: :cry: :cry:
 
Последно редактирано:
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

Аз също съм съгласен да си плащам, но да е направено добре, а не като voyo. Имам Нетфликс приложение на телевизора и ако всичко върви като хората, ако има опция за пускане на субтитри или дублаж, не виждам причина да не си плащам за услугата. Много по-добре е, отколкото да ровя по торенти, да свалям субтитри от други сайтове, които в повечето случаи не съвпадат и да се надявам качеството да е добро.

Смятам, че повечето хора са склонни да си плащат, ако услугата наистина си заслужава и цената е нормална. Всичко опира до качеството и разнообразието.
 
От: Как да гледаме видео каталозите на Нетфликс от всички държави само с една програм

Никой ли не ползва Арена плей, малко е бъгава, ама става, явно един от първите торент трякери е малко в забвение, само замунда та замунда
 

Горе