Как да изведем размери в наличност под снимката в категория Prestashop

VODO

Member
Здравейте, от няколко дни настройвам магазин с Prestashop и ме интересува има ли възможност да се изведат размерите в наличност под снимката в категория. Разглеждаме снимките в категорията и под всяка снимка има размери на дрехи примерно S, M, L ..Благодаря предварително
 
От: Как да изведем размери в наличност под снимката в категория Prestashop

Изполазвай Layered navigation block модула и се получва това ЦЪК
 
От: Как да изведем размери в наличност под снимката в категория Prestashop

Изполазвай Layered navigation block модула и се получва това ЦЪК

Това го имам но искам да бъдат изведени и долу.
 
От: Как да изведем размери в наличност под снимката в категория Prestashop

1. чек боксове на всеки продукт с наличностите и като цъкне някой казва има или няма наличност ( функцията атрубити и стойности )
2. писане на ръка какви наличности имаш в описанието на категорията
3. някой да ти напише модул за таква функция
4. възможно е и да има в престашоп магазина необходимия модул, но цената му едва ли би те удоволетворила и едва ли си струва всичките разправии след като имаш готово решение
5. модули за мега меню, някой имаха подобни опции като Layered navigation, но с възможност за централно разположение. Цената отново ще е основния фактор
 
От: Как да изведем размери в наличност под снимката в категория Prestashop

1. чек боксове на всеки продукт с наличностите и като цъкне някой казва има или няма наличност ( функцията атрубити и стойности )
2. писане на ръка какви наличности имаш в описанието на категорията
3. някой да ти напише модул за таква функция
4. възможно е и да има в престашоп магазина необходимия модул, но цената му едва ли би те удоволетворила и едва ли си струва всичките разправии след като имаш готово решение
5. модули за мега меню, някой имаха подобни опции като Layered navigation, но с възможност за централно разположение. Цената отново ще е основния фактор

Търсих в магазина на Prestashop, но не намерих такова решение. Иначе цените са средно по 30, 60, 100 евро което ми се струва добре за модул. Явно ще трябва да търся някой да ми го напише.
 

Горе