Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Synthetic

Active Member
Рейтинг - 100%
46   0   0
Здравейте на всички!

Продавам втория си Ebook,

Как да изкарате допълнителни доходи by Synthetic - Ebook 2.

В какво се състои този метод:

1. Офлайн дейност.

2. Онлайн дейност.


За да изпълните моя метод ви трябват 3 неща:


1. Да имате скенер
2. Програма, която се инсталира към него - вкючил съм я в Ebook + подробни обяснение относно инсталацията, придружени със скрийншотс!
3. Да сте от по-голям български град, или поне да живеете в близост до такъв!


Този метод НЕ ЗАСЯГА раздаване на флаери, CPA програми, Adsensе и т.н


Как може да използвате този метод:


1. Като продавате "нещата" , които ще произведете - онлайн (Посочил съм къде и от кои категории се печели най-много).
2. Като публикувате тези "неща" във Ваш собствен блог/сайт, т.е като го пълните със "съдържание"


Методът е напълно уникален и идеята е изцяло моя, като ще продам единствено 10 копия , с цел да се избегне пренасищането + 4 FREE review copy-та


ЦЕНА - 20$
Paypal

Хората, които са закупили първия ми Ebook ще получат отстъпка за този с - 5$ т.е ще я купят за 15$

Внимание: Ако след 1 месец не сте утроили тези 20$, които ще инвестирате, закупувайки този Ebook, то аз ви давам ПЪЛНОТО ПРАВО да го преведете на английски и да го препродадете свободно - САМО И САМО ЗА ДА НЯМА НЕДОВОЛНИ, като съм сигурен, че едва ли някой ще стигне до там , но искам всеки един от Вас да е доволен!


Оказвам пълно съдействие на закупилите Ebook-a по скайп, ако имате въпроси.



Раздедени review copy-та:

1. nikolaicho
1. g0g0
3. snux
4. Poltargaista
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Synthetic ми предостави първото review copy, така че ще прочета е-booka и ще пиша отново.
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

И на мен ми предостави ревю, до довечера ще пиша :)
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

При мен отиде последното, така, че вероятно изпреварвам малко третия ревюер.
Веднага се захващам с четенето... 10 страници, с илюстрации, откроени подзаглавия, удебелявания и прочее - много обещаващо изглежда.

Бързичко се чете и лесно се смила. Изисква се доста физическо време за осъществяване на идеята, обаче е добър старт за без парична инвестиция (освен скенер). Идеята е уникална, до сега не бях виждал някой да прави нещо подобно. Въпреки това двeте стъпки не ми допадат откъм идеология/морализъм. На места има малко граматически грешки от бързане, но на първо четене даже не се забелязват. Имам и една забележка за 8-ма страница, но ще Я коментирам директно с автора.
Последно - също като предишната книга, и тук важи правилото - повече читатели, толкова по-малко работа/приходи. Така, че заинтересованите да се възползват докато е време. :-]
 
Последно редактирано:
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Аз съм другият с ревюто :twisted: Довечера ще гледам да напиша ревюто :)
 
От: От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

При мен отиде последното, така, че вероятно изпреварвам малко третия ревюер.
Веднага се захващам с четенето... 10 страници, с илюстрации, откроени подзаглавия, удебелявания и прочее - много обещаващо изглежда.

Бързичко се чете и лесно се смила. Изисква се доста физическо време за осъществяване на идеята, обаче е добър старт за без парична инвестиция (освен скенер). Идеята е уникална, до сега не бях виждал някой да прави нещо подобно. Въпреки това двeте стъпки не ми допадат откъм идеология/морализъм. На места има малко граматически грешки от бързане, но на първо четене даже не се забелязват. Имам и една забележка за 8-ма страница, но ще Я коментирам директно с автора.
Последно - също като предишната книга, и тук важи правилото - повече читатели, толкова по-малко работа/приходи. Така, че заинтересованите да се възползват докато е време. :-]

Ако няма да разкрие метода може ли да дадеш повече инфо за неморалната част? Също какви приходи се очаква да се получат и за какво време?
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Чете се много лесно, като 80% от страниците са инструкции със снимки, отне ми около 3 минути. Идеята се схваща още от първото четене. Срещал съм подобен метод, но като този точно не. Печалбата е пряко свързна с отделеното време. Чудесна е за *уеб мастъри, студенти, майки и хора, които висят по цял ден без да правят нищо. Вероятност за огромна печалба не бих казал, че има, но е добре като за допълнителен доход.

Книгата определено ще се избие и си заслужава инвестицията, но просто не трябва да се препълва нишата.

*Уеб Мстъри - може да спестите доста от разходите, по доста основно перо в създаването на сайтове.

Относно моралната част, може да възникнат проблеми с авторски права.
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

И аз я прочетох, за 3-4 минути.
Много опростена, всичко е обяснено елементарно. Идеята е хубава, определено ще си избиете парите, че и ще спечелите.
Печалбата ви зависи от отделеното време оффлайн.
Може да е полезна и на много уеб мастъри за техни проекти.
Мисля, че си заслужава 20-те долара.
Това е от мен
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Мерси за ревютата. Надявам се , че и останалите ще споделят своите най-скоро време. Относно моралната част - Проблем би възникнал, но в случая няма как да се проследи кой е истинския виновник:)

п.п Хората, които са закупили първия ми Ebook ще получат отстъпка за този с 5$ т.е 15$
 
От: От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Ако няма да разкрие метода може ли да дадеш повече инфо за неморалната част? Също какви приходи се очаква да се получат и за какво време?

Както казах snux - 1. възможно е да възникнат проблеми с авторски права; 2. самата идея за плагиатстване на каквото и да било (музика, филми, текстове, идеи, софтуер и т.н.) - не ми допада.
Автора е споменал, че отделя между 2 и 4 часа на ден, но цифри за конкретни резултати не са споменати. По мое мнение може би за това време ще успее да се генерира материал за около 30-40$, но има нужда и от време за реализиране на материала, което е неопределено.
 
От: От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Ако няма да разкрие метода може ли да дадеш повече инфо за неморалната част? Също какви приходи се очаква да се получат и за какво време?

Приходите зависят от това колко се занимаваш.
Колкото повече, толкова повече приходи може да имаш.
Не може да се каже с точност.
 
От: От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Както казах snux - 1. възможно е да възникнат проблеми с авторски права; 2. самата идея за плагиатстване на каквото и да било (музика, филми, текстове, идеи, софтуер и т.н.) - не ми допада.
Автора е споменал, че отделя между 2 и 4 часа на ден, но цифри за конкретни резултати не са споменати. По мое мнение може би за това време ще успее да се генерира материал за около 30-40$, но има нужда и от време за реализиране на материала, което е неопределено.


Да, като тези 3 - 4 часа не ги отделям всеки ден , средно в месеца по 3-4 дни Х 2 до 4 часа :) Писх по-горе за моралната част:)
 
От: От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Като допъпнени мога да добавя, че с малко повече работа, английски и минимални форумни знания може да се изкара едно море :)
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Прочетох книгата, всичко е обяснено точно по въпроса, няма излишни ала-бала работи, които да натоварват и да увеличават обема. Методът е идеен и определено може да се приложи по различни начини, само фантазия трябва. Определено, ако човек се фокусира само върху това, може да изкара сериозен допълнителен доход, но нарушението на авторски права малко спъва концепцията, но пък има опция за превод и редистрибуция.
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Благодаря за искрените ревютата момчета:)
 
Нека и аз изкажа впечатленията си от книгата. Първо, зад нея стои един комуникативен и приятен човек, на когото може да задавате всякакви въпроси като сте сигурни, че ще получите обективен и адекватен отговор.

Книгата е сравнително кратка - само 10 страници. Това е хубаво защото е избегнато шикалкавенето и директно се преминава към метода. Написана е с много приятен за четене шрифт, а на определени места се акцентира с bold и оцветяване на текста, което веднага насочва към важното.

Нещата се обясняват изоснови и стъпка по стъпка, като са включени допълнителни обяснения, които дават ценна информация.

За метода, доста книги съм прочел, такъв метод не съм виждал. Според мен, безпроблемно с 3-4 часа работа на ден ще можете да си докарате 50-100 долара дневно, което си е сравнително добър доход. Изисква се да живеете близо до или в някой по-голям град.

Единственият проблем е от морална гледна точка, че се засягат авторски права. Ако не сте моралисти, няма кой и как да ви спипа, така че ще можете да си действате спокойно.

Цялостната ми оценка е [size=+1]9/10[/size]. Смъквам 1 заради нарушаването на правата.

Купувайте спокойно, с малко труд инвестицията се избива десетократно.
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

4 копия са продадени.

Остават още 6

п.п
Fozzy, благодаря за написаното мнение-ревю

Поздрави
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Бях купил първата книга ама ми затриха акаунтите по cpa мрежите заради сайтовете на който беше контент локинга, пък пробвах 2 мрежи, та не успях и 1$ да си върна от предишната книга, дано тази да има по-голяма възвращаемост за тези които я купят.
 
От: Как да изкараме допълнителен доход by Synthetic EBOOK - 2

Е как са ти изтрили акаунтите? Дори и да е така , CPA lead не са ми направили проблем за това през последните 2 г. В случая методът се изчерпи и по-специално това , че след като станахме повече прилагащите го, започнаха да трият акаунти от торентите , и по-точно пиратбея. В другите тракери още си вървят, ако не на 100% , то поне 50% от каченото си ми остана. Пиши ми на скайп


п.п Остават още 5 копия
 

Горе