Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

LinkinPark

New Member
Здравейте , имам едно предложение как всеки може да изкара някой допълнителен лев, без много труд . Работата се състои в това да разглеждате реклами за което ви се заплаща. Печалбата не е кой знае какво в началото , но ако се занимавате сериозно може да си докарвате доста добър доход на месец :) Та аз ви предлагам най-сигурния сайт в това отношение clixsense.com/?3078139 - Като влезете в линка трябва да дадето горе в дясно Sign In, за да се регистрирате, след регистрацията влизате в View Ads и започвате да печелите :) . Ако има въпроси ще отговарям с удоволствие :)
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

Здравейте , имам едно предложение как всеки може да изкара някой допълнителен лев, без много труд . Работата се състои в това да разглеждате реклами за което ви се заплаща. Печалбата не е кой знае какво в началото , но ако се занимавате сериозно може да си докарвате доста добър доход на месец :) Та аз ви предлагам най-сигурния сайт в това отношение clixsense.com/?3078139 - Като влезете в линка трябва да дадето горе в дясно Sign In, за да се регистрирате, след регистрацията влизате в View Ads и започвате да печелите :) . Ако има въпроси ще отговарям с удоволствие :)

Може ли да ми кажеш след колко време ще спечеля първите си 100 долара? Дали ще ги доживея въобще? :)
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

Ами то си зависи лично от теб има хора, които ги изкарват за 1 ден :) В началото е малка печалбата но ако го вземеш на сериозно можеш да изкарваш и 1000$ на ден :)
 
Можеее, може, но ти изкарвал ли си лично и знай, че си имаш работа с форум, където си имаме онлайн детектор на лъжата :)
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

Еее аз няма какво да лъжа , сравнително нов съм в това . Занимавам се от 4 месеца и съм изкарал 30$, което не е нищо сериозно , но е нещо като развлечение което върша за 10 мин на ден , а допълнително взимам и някакви пари :)
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

Искаме да ти кажем, че сме минали по тоя път и е пълна простотия. За 10 минути на ден, можеш да си докарваш къде къде по-прилични доходи. Точно тоя тип сайтове или при достигане на сумата не плащат или парите се вадят много бавно. Айде сметни сега за 4 месеца, са ти приблизително 120 дни. За тия 120 дена, ако отделяше по 10 минути да пишеш по една статия от 300-тина думи за по 3 долата, ей ти ги едни 360 долара. Къде ти е сметката? Ако беше се хванал по-рано, щеше вместо 30 долара, да изкараш 330 отгоре и тва при положение, че не пишеш по 1 статия на ден, ако пишеш по 2 - 720, по 3 - 1080 и т.н. ;) Просто ти давам правилна насока, от къде реално би могъл да извадиш пари :)
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

Еее аз няма какво да лъжа , сравнително нов съм в това . Занимавам се от 4 месеца и съм изкарал 30$, което не е нищо сериозно , но е нещо като развлечение което върша за 10 мин на ден , а допълнително взимам и някакви пари :)
За първи път чувам за подобен тип развлечение. Някакви пари...$0,3 на ден? Колкото и на сериозно да го вземеш $1000 на ден НИКОГА няма да изкараш (освен ако не притежаваш сайта...даже и тогава не е много сигурно). Когато не си наясно с нещо, недей да ръсиш глупости, има нови хора из форума, които може да ти повярват и да прекарат месеци в тия лайна. Риба си, на грешен път си, всички ти го казаха, стегни се малко и разгледай форума, така и така си тук.
 
ти пари взе ли или още си ги гледаш само как се "трупат"? Ако още не си взел опитай се белким си вземеш тия 30 долара щото тоя род сайтове имат една особеност - лъжат веднъж. Само веднъж лъжат - при първото или при последното плащане, ама по-често при първото.
 
Честно да си призная никога не бях се заглеждал подробно по някой от тия сайтове и сега отворих необукса. Десет минути седя и се пуля ква е тая цена 0,1 цент (да бе една десета от цента) за клик и гледане на някаква реклама? Вярно ли е това или аз не чета като хората? Честно казано това дори не покрива амортизацията на мишката за кликването и търкането по плота за разходи за ток, компютър, интернет и тн просто лаф не става. АБЕ ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ БЕ как една десета от цента?!?!
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

Да знам че повечето сайтове са така и не плащат . В началото се занимавах с около 20 но както казваш ти повечето спират да плащат. Затова реших да се занимавам по- сериозно само с тези които са сигурни, а най-сугурни в момента са точно http://www.clixsense.com/?3078139 и нео , но както си написал в нео е смешна цената на клик. Доколкото в http://www.clixsense.com/?3078139 , аз правя по 0,07-0,08 на ден допълнително и от реферали и имат игра http://www.clixsense.com/?r=3078139&p=ClixGrid в която може да спечелиш до 5$.
 
Re: От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

Да знам че повечето сайтове са така и не плащат . В началото се занимавах с около 20 но както казваш ти повечето спират да плащат. Затова реших да се занимавам по- сериозно само с тези които са сигурни, а най-сугурни в момента са точно http://www.clixsense.com/?3078139 и нео , но както си написал в нео е смешна цената на клик. Доколкото в http://www.clixsense.com/?3078139 , аз правя по 0,07-0,08 на ден допълнително и от реферали и имат игра http://www.clixsense.com/?r=3078139&p=ClixGrid в която може да спечелиш до 5$.

спри се - излагаш се

ПП червеното е дето се опитваш да ми набуташ реферала си - егати поне ми виж датата на регистрация тук
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

" аз правя по 0,07-0,08 на ден"
това прави $ 2,40 на месец , как по дяволите ги направи $ 30 за 4 месеца!!!
" Занимавам се от 4 месеца и съм изкарал 30$, което не е нищо сериозно" .
Да не говорим ток,интернет и пропиляно време.
 
Наистина дори и да ги взимаш тези пари не си струва и 10 секунди. Честно. По-добре си намери някакъв занаят из интернет и печели от него. З агодина ще имаш редовни клиенти, с които ще си правиш нормална заплата за половин ден работа (или по-молко)
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

С тези пари, които "изкарваш" не можеш да си платиш за консултация при счетоводител как стои въпроса с подаването на декларации, регистрации и плащане на осигуровки и данъци. Ако фирмата, която ти плаща за кликане е регистрирана в друга държава от ЕС ще трябва да се регистрираш по ЗДДС (или да плащаш глоба, ако не се регистрираш в срок и те хванат).
 
Re: От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

С тези пари, които "изкарваш" не можеш да си платиш за консултация при счетоводител как стои въпроса с подаването на декларации, регистрации и плащане на осигуровки и данъци. Ако фирмата, която ти плаща за кликане е регистрирана в друга държава от ЕС ще трябва да се регистрираш по ЗДДС (или да плащаш глоба, ако не се регистрираш в срок и те хванат).

абе хепи - къв счетоводител, все едно му говориш на суахили за ядрена физика - той не може да си плати тока дето му го харчи компютъра с тия "печалби"
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

което не е нищо сериозно , но е нещо като развлечение което върша за 10 мин на ден

С едната ръка в тоалетната ли го правиш?
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

Какъв доход средно на месец може да си докара човек ако работи сериозно?
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

Какъв доход средно на месец може да си докара човек ако работи сериозно?

1$

Абе ти защо питаш само в темите който са абсолютна простотия?
 
От: Как да изкараме допълнителни пари от Интернет

Здравейте! Нов съм във този форум, но ми е чест да съм член към него. Днес сериозно съм се заел, да си вадя как да кажа, по - точно не хляба от Интернет, но просто да опитам да вадя някой лев.
Бихте ли дали малко информация към нещо което наистина си заслужава. Тези реклами който трябва да цъкам и разни глупости, нещо ме отчайват да го правя. Може ли някой който наистина се занимава с тези неща да ми обясни някой качества за работата и ваденето на пари чрез Internet. Мога да му дам скайп с който може да разменим някоя друга дума. Готов съм да изслушам всеки.
Е някой ако иска да се свържи с мен, skype - shef.m
А сега, започвам да чета из форума ! :)
 

Горе