Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Synthetic

Active Member
Рейтинг - 100%
46   0   0
_______________________________________________________________________________________________

Оригинал публикуван в http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=2377625#post17219001

Това е моят метод, чрез който успях да направя първите си по-сериозно пари от интернет маркетинга. Надявам се , че ще ви хареса. Ебоока е на английски и ще дам 2 ревю копита на някой от администраторите или на тези от Вас, който имат над 90% позитивен рейтинг и поне 50 положителни фийдбека.

Ако има желаещи да ми пишат.

Цената е 20$ и продавам само 20 копия.

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Оригинал публикуван в http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=2377625#post17219001

Това е моят метод, чрез който успях да направя първите си по-сериозно пари от интернет маркетинга. Надявам се , че ще ви хареса. Ебоока е на английски и ще дам 2 ревю копита на някой от администраторите или на тези от Вас, който имат над 90% позитивен рейтинг и поне 50 положителни фийдбека.

Ако има желаещи да ми пишат.

Цената е 20$ и продавам само 20 копия.

Поздрави
Не разбрах изискванията, ама да се пробвам за ревю копи :)
$200 на месец ми е целта в момента.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Метода с качването на .rar-ове с пароли и т.н ли е ? Наскоро продаваха подобно нещо ама не се получи, ако не е такова сори, успех все пак.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

За мен ще е интересно да погледна. Мисля, че се вписвам в критериите за ревю. :)
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Много малко, бре. Това са някъде около 300лв за месец. С такава заплата по-добре продавач на закуски да стана. Хем и ще си похапвам на аванта чат-пат. А дано останалите ми стигнат да си плащам сметките. Ако пък реша да пробвам нещо ново, трудно ще извадя пари от джоба си за инвестиция при наличие на такава заплата.
Не целя да обиждам автора на темата и пожелавам успех на всички, които сметнат, че могат да припечелят, но не ви ли се виждат малко тези пари?
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Много малко, бре. Това са някъде около 300лв за месец. С такава заплата по-добре продавач на закуски да стана. Хем и ще си похапвам на аванта чат-пат. А дано останалите ми стигнат да си плащам сметките. Ако пък реша да пробвам нещо ново, трудно ще извадя пари от джоба си за инвестиция при наличие на такава заплата.
Не целя да обиждам автора на темата и пожелавам успех на всички, които сметнат, че могат да припечелят, но не ви ли се виждат малко тези пари?
.


1. Посочва $200 като минимум.
2. Казва, че е неангажиращо и почти всичко става на автопилот.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Много малко, бре. Това са някъде около 300лв за месец. С такава заплата по-добре продавач на закуски да стана. Хем и ще си похапвам на аванта чат-пат. А дано останалите ми стигнат да си плащам сметките. Ако пък реша да пробвам нещо ново, трудно ще извадя пари от джоба си за инвестиция при наличие на такава заплата.
Не целя да обиждам автора на темата и пожелавам успех на всички, които сметнат, че могат да припечелят, но не ви ли се виждат малко тези пари?
.


1. Посочва $200 като минимум.
2. Казва, че е неангажиращо и почти всичко става на автопилот.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

.


1. Посочва $200 като минимум.
2. Казва, че е неангажиращо и почти всичко става на автопилот.
Абе не е точно така.

The method is on autopilot, so it depends on you how much you will work and earn. But once you work harder, your results will stay longer and not going back!
Хем е на автопилот, хем зависи колкото бачкаш :)
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Ако не е късно мога ли да получа 1 ревю копие?
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Две ревю копита бяха предоставени на Maverick и на Fozzy.

Oчаквайте техните отзиви много скоро тук!
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Метода е много лесен за ползване и всеки би могъл да го направи. Аз лично не съм ползвал подобен метод и моето мнение е, че ще трябва да се отделя по малко време всеки ден за да има ефект. Още докато четох книгата се сетих за идеи и начини да се подобри метода, само трябва малко креативност и може да се увеличат печалбите. За $20 си заслужава.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Много, много интересно. Направо му се чудя защо продава книгата. Метода е един от онези, които като прочетеш си казваш "Мамка му, как не съм се сетил?". Самата книга е написана на много опростен английски и се чете на един дъх. Лесно четима е и най-важното - лесно разбираема. Освен описанието на метода, Synthetic е добавил и някои лични препоръки, базирани на опита му. Както сам каза, наистина резултатите са обвързани с работата, но според мен за 2-3 часа месечно тези $200 няма проблем да бъдат изкарани. Вече за повече ще трябва и повече бачкане. Според мен книгата и методът са страхотни и лично аз ще им дам шанс да видим как ще потръгнат.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Айде да открием продажбите, ще поръчам 1 копие. Имаш ЛС
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

fozzy направо можеш да го вземеш за рекламен агент. Заради неговото ревю ще си купя книгата. Запази ми едно копие, моля. Ще ти преведя парите или тази вечер или утре сутринта.

Мерси.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

) Засяга ли се авторско право, доколкото разбрах е свързано с торенти?
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

тези които имате review copy.ми тествайте го метода и пуснете скрееншоти. така мисля ще се засили още повече интереса на книгата а и няма да само празни приказки кто много яка книга.прави пари и т.н.
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

За всички, който желаят да купят този ebook - oстанаха 15 копия.

Приемам PayPal. Moля да посочвате вашия никнейм от форума и имейл адрес, ако не жалаете да е този от PP ви


Благодаря на Maverich и Fozzy за ревютата



Поздрави
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Абе не е точно така.


Хем е на автопилот, хем зависи колкото бачкаш :)



Да поясня. В случая става въпрос за това колко време може да отделите. Ако работиш да кажем 1/2 часа седмично, в резултат на което си достигнал през първия месец 4/5 $ на ден, то този твой рендж ще си остане в дългосрочен план , от около 2/3 месеца. Разбираш ли? Не е като да работиш няколко часа и след няколко дни да ти се налага да го правиш отново за да стигнеш отново тези няколко долара от примера ми. Те си остават. Естествено НЕ завинаги, но от моя личен опит поне до 2 / 3 месеца , АКО НЕ ПРАВИШ нищо повече. Аз затова и се старая поне веднъж седмично да прилагам метода ми и да добавям нови неща , като отделям по 3/4 часа НА СЕДМИЦА , за да ми се покачват печалбите. Сумата , която съм написал за този мой еbook е тази , която изкарвах през първите 2 месеца. Вече съм я надхвърлил,но просто я написах такава , като стартова. Не мога да ви обещая, като в другите книги по 100$ на ден. Това ще значи да излъжа. Затова и написах минимума, с който стартирах. Всичко , което съм описал в нея е реалистично. Методът е изцяло мой и не съм го купувал или откраднал от друг.


Поздрави : )
 
Последно редактирано:

Горе