Как да изкарам пари от интернет

sliddex

New Member
Здравейте! Чудя се как да изкарам пари от интернет? На 15(16) години съм и искам да изкарвам по някой лев. Имам добри знания по HTML & CSS и по-малки по PHP. Имам голям опит с WordPress и готови системи. Как мога да изкарвам прилични пари (100-200лв.) на месец? Имам пълното съдействие на майка ми и мога да инвестирам до 50-60лв. като за начало. До сега не съм имал по-големи доходи от 50лв. (от интернет) на месец, а в момента нямам никакви. Как ще ме ориентирате?
 
От: Как да изкарам пари от интернет

Най-добре направи 2-3 ревюта за хората от форума, като опишеш детайлно какво умееш и след това да чакаш отзиви от тези ревюта за да почнеш да получаваш евентуални поръчки :)
 
От: Как да изкарам пари от интернет

Общо взето има 2 пътя:
1.фрийланс
2.Афилиейт маркетинг
За трети не се сещам.
При фрийланса си правиш профили в oDesk, Elance и разни подобни на тях сайтове и почваш да търсиш работа(проекти).
Fiverr е с малко по-различна концепция.
2.При онлайн маркетинга нещата са малко по-сложни.Трябва да се вложат време и усилия (а може би и пари) ,да се гради уебсайт,репутация,доверие с клиентите и т.н.
 
От: Как да изкарам пари от интернет

Общо взето има 2 пътя:
1.фрийланс
2.Афилиейт маркетинг
За трети не се сещам.
При фрийланса си правиш профили в oDesk, Elance и разни подобни на тях сайтове и почваш да търсиш работа(проекти).
Fiverr е с малко по-различна концепция.
2.При онлайн маркетинга нещата са малко по-сложни.Трябва да се вложат време и усилия (а може би и пари) ,да се гради уебсайт,репутация,доверие с клиентите и т.н.

Ти нормален ли си ? 2 начина вика.

Здравей,
не го слушай този. Има доста начини за изкарване на пари от интеренет. Просто започни да четеш теми във форума. В началото ще ти е много объркано, но ще започнеш да схващаш. Започни от важните теми във всеки раздел, и малко по малко ще започнеш да разбираш за какво става въпрос. Успех.
 
Виж тази тема: От какво печелите пари онлайн

В нея има много начини да препечелиш пари онлайн. Естествено, за всеки може да стигнеш и дори повече от вероятно е да минеш тези 100-200 лева на месец. Но се иска и труд, ангажираност и най-важното - практика и опит.

50 лева са идеални за домейн и малко съдържание. Естествено, щеше да е хубаво да се отделят и за една хубава тема за някоя система, но може да се почне леко. И все пак, добе е да има бюджет за това. ;)

Често питам какви интереси има даден човек, за да може да му е приятно това, което прави и развива, а той кеша сам ще си дойде. За адсен (в анкетата) малко ще е тегаво, ако ще го правиш сайта за тук и в някоя малка ниша. За това ще ти препоръчам направо да погледнеш към чуждия пазар. Ако не, измисли нещо добро за тук, уникално и да има интерес. Начините на монетеризация после може да внедриш.
 
От: Как да изкарам пари от интернет

Аз имам въпрос и не знам дали някой го е задавал, но хората, които се занимават с Афилейт, могат ли да кажат, къде споделят продуктите, които предлагат. Става въпрос за чужбина и освен Пинтерест има ли други сайтове, чрез които продуктите могат да бъдат видяни
 
Аз имам въпрос и не знам дали някой го е задавал, но хората, които се занимават с Афилейт, могат ли да кажат, къде споделят продуктите, които предлагат. Става въпрос за чужбина и освен Пинтерест има ли други сайтове, чрез които продуктите могат да бъдат видяни
Ще отгорим. Най-добрите продажби и до ден днешен се правят от търсачките, като съответно всяка си има собствена конверсия. Примерно, от моя опит, Google конвертира по-добре от Yahoo, да не говорим и за по-малките търсачки като AOL, ASK, Canoogle, и прочие. Това е най-добрия канал, както и някои шопинг ботове, които бяха много полезни преди известно време - 7search, bizrate, shopping.com и подобни. ;)

Забелязал съм, че и Twitter и онази щуротия thimble доста интерес предизвикват, ако целиш US, UK и подобен трафик. Но като цяло трябва да си имаш последователи, а това се трупа с интересните неща, които предлагаш на потребителите. Демек се иска тактика и да знаеш какво би им фокусирало вниманието и кое би им продало, както се казва.

Преди време доста работеха и артикъл директорите, които с една актуална, информативна и добре направена статия можеше да докараш добри продажби. Сега малко не се получава така по ред причини, но пък се замести с друго нещо - постинга по други блогове и форуми. Това е доста добър начин да докараш също таргетиран трафик към сайта си респективно продажби. :) Има и други начини, но това е вече с малко повече средства. Платените публикации, рекламата в определени мрежи. Много е важно и да се знае какво се продава и по-конкретно дали продукта и конверсията му заслужава да се метнеш в дълбоките води. Говоря от финансова гледна точка. ;)
 
От: Как да изкарам пари от интернет

Благодаря за изчерпателния отговор. Въпросът ми беше провокиран от идеята да се занимавам с Афилейт Маркетинг ::roll:
 
Благодаря за изчерпателния отговор. Въпросът ми беше провокиран от идеята да се занимавам с Афилейт Маркетинг ::roll:

Надявам се да е било полезно. Ако нещо искаш да питаш, не се притеснявай. Ако има малко по-различен фокус, може да стартираш нова тема, в която да си дискутираме афилиеййт маркетинга и начини за промотиране на афилиейт продукти. ;)
 

Горе