Как да купуваме евтино от Godaddy

toniintro

Active Member
Здравейте,
Днес случайно отрих, че мога да пазарувам от Godaddy с 18% по евтино и веднага реших да го споделя с вас.
Ще започна от малко по-далеч, за да обясня. Имам регистрация в чудесния сайт EBATES, който предлага ежедневно хиляди оферти за намаление към над 2000 онлайн магазина и определен процент Кеш бек при покупка от тях. Преди известно време си свалих тяхното допълнение към Хром, която следи всеки онлайн магазин, в който влезете, дали има активна оферта или кеш бек за него.
Така днес, когато ми се наложи да подновявам един от домейните си в Godaddy, с влизането в сайта, веднага получих известие, че има предлагани оферти и най-хубавото 18% Кеш бек. Така подновяването на домейна ми от 15 евро ми струва 12,30. Ако пазарувате повече домейни излиза, че на всеки 5 закупени шестият ще ви е безплатен.

Ако желаете можете да се регистрирате в EBATES през този линк: https://www.ebates.com линка е афф.
 
CooL.

Ето и Шерифската стратегия:

Киризине, сортиране, търсене. СРАВНЯВАНЕ за reg/renew/transfer цени и пр., заедно с останалите екстри като FREE PRIVACY напр., и чак най-накрая закупуване. Без eBates измишьлотини.
 
CooL.

Ето и Шерифската стратегия:


Киризине, сортиране, търсене. СРАВНЯВАНЕ за reg/renew/transfer цени и пр., заедно с останалите екстри като FREE PRIVACY напр., и чак най-накрая закупуване. Без eBates измишьлотини.

Богат избор. Благодаря за споделените сайтове! Но и през тях подновяването е 14.99 евро. На мен ми излезе 12,30. За съжаление Godaddy отдавна не дават промо кодове за лоялни клиенти, а само за нови покупки.
 

Горе