1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Как да купуваме евтино от Godaddy

Дискусията в 'Домейни' стартирана от toniintro, Дек 28, 2016.

1. toniintro

toniintro Active Member

Рег.:
    Юли 15, 2010
    Съобщения:
    486
    Харесвания:
    36
    Точки:
    28
    Здравейте,
    Днес случайно отрих, че мога да пазарувам от Godaddy с 18% по евтино и веднага реших да го споделя с вас.
    Ще започна от малко по-далеч, за да обясня. Имам регистрация в чудесния сайт EBATES, който предлага ежедневно хиляди оферти за намаление към над 2000 онлайн магазина и определен процент Кеш бек при покупка от тях. Преди известно време си свалих тяхното допълнение към Хром, която следи всеки онлайн магазин, в който влезете, дали има активна оферта или кеш бек за него.
    Така днес, когато ми се наложи да подновявам един от домейните си в Godaddy, с влизането в сайта, веднага получих известие, че има предлагани оферти и най-хубавото 18% Кеш бек. Така подновяването на домейна ми от 15 евро ми струва 12,30. Ако пазарувате повече домейни излиза, че на всеки 5 закупени шестият ще ви е безплатен.

Ако желаете можете да се регистрирате в EBATES през този линк: https://www.ebates.com линка е афф.

2. ¦•••SHERIFA•••¦

¦•••SHERIFA•••¦ Well-Known Member

Рег.:
    Окт 1, 2010
    Съобщения:
    1,593
    Харесвания:
    337
    Точки:
    83
    CooL.

Ето и Шерифската стратегия:

Киризине, сортиране, търсене. СРАВНЯВАНЕ за reg/renew/transfer цени и пр., заедно с останалите екстри като FREE PRIVACY напр., и чак най-накрая закупуване. Без eBates измишьлотини.

toniintro харесва това.
  3. toniintro

toniintro Active Member

Рег.:
    Юли 15, 2010
    Съобщения:
    486
    Харесвания:
    36
    Точки:
    28
    Богат избор. Благодаря за споделените сайтове! Но и през тях подновяването е 14.99 евро. На мен ми излезе 12,30. За съжаление Godaddy отдавна не дават промо кодове за лоялни клиенти, а само за нови покупки.

4. Sky

Sky Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    8,204
    Харесвания:
    487
    Точки:
    83
    Място:
    Казанлък