Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

YuRiX

Active Member
Имам сайтче с 500 уникални на ден.
Чудя се как бих могъл да го монетизирам? Темата е "секс истории"
СМС-и? реклама?
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

ако има кой да праща sms-и пускай го така, че и реклами не пречат
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

ама какви реклами? има ли добри рекламодатели, или партньорски програми?
И за какви услуга бих могъл да им искам смс? идеи, идеи ми трябват :)
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

SMS за прочитане - да не са целите истории и като се прати sms да имат пълен достъп. За реклами не знам, или ползвай някакви афилейти на секс магазини или някакви чужди, БГ не знам да има такива.
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

Директна реклама най-добре свържи се с някакви сайтове за компаньонки и им предложи някаква цена за реклама. ;)

Също и етаргет можеш да ползваш при тях няма проблеми с тези неща.
 
Ммммм, интересно. :)

Защо не с СМС, звучи добре и достъпно, но какво ще се получава със СМС? Аз съм запознат с мембършип към някой адулт портал. Някой друг адул дейтинг. Ако искаш виж тук: FriendFinder. Имат нещо като за теб. Иначе другото е афф. на продукти, като тези на Cashburners - играчките, а защо не и някой друг хербал. Ама за второто не съм сигурен. :)
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

Имаше една еротична афилейт програма, специално за балканските страни, вкючително бг, като твоите посетители се регват в сайта и после, като плащат за гледане на лайв камери и там други услуги, ти печелиш процент, ама сега не мога да се сетя името.
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

Значи пускаш почти цялата секс история и вече накрая точно преди кулминационния момент - пуснете смс на номер еди кой си! Като пусне му пускаш още малко но пак не всичко и още един смс да свърши така хубаво на два пъти... Ще припечелваш добре :D
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

И си вземи чесалка че има да те сърби гъза докато пращат СМС-и :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

Сложи една ВИП секция, която могат да гледат само потребители с регистрация + платили опр. сума чрез СМС или други платежни онлайн методи.

За статията да не се вижда напълно също е много добър вариант.
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

Имаше една еротична афилейт програма, специално за балканските страни, вкючително бг, като твоите посетители се регват в сайта и после, като плащат за гледане на лайв камери и там други услуги, ти печелиш процент, ама сега не мога да се сетя името.

LiveJasmin.com ?
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

Между другото попаднах на един блог на български с авторски секс разкази, на който имаше AdSense. Още се чудя как са го допуснали, при условие, че като се зарежда блога предупреждава за adult content? Някой има ли идея?
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

Нали знаеш, че след като те одобрят от Адсенс можеш да си слагаш кода и в други страници. Та предполагам така е станало с този.

и всеки момент може да му блокират акаунта....
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

Опитай с тази itmcash(dot)com.Ето ти реферален линк ако решиш да се регнеш през него.
 
От: От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

Опитай с тази itmcash(dot)com.Ето ти реферален линк ако решиш да се регнеш през него.

А, точно за този се сещах, да. Аз също може да се регна през твоя реф, защото имам и аз едни еротични разкази, които се чудя какво да ги правя.
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

Благодаря на всички за съветите, извинявайте че не участвах в дискусията!
Ще опитам СМС за ВИП секция и някой рекламодател - етаргет и, може би някой афилейт.

Ще търся изпълнител, пускам тема за съответната услуга във freelance секцията - http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=30

Другите програми - никога не съм работил с такова нещо и ми е трудно да избера най-подходящото.

uni-web ...around before giving it to uni-web again.
 
От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

Благодаря на всички за съветите, извинявайте че не участвах в дискусията!
Ще опитам СМС за ВИП секция и някой рекламодател - етаргет и, може би някой афилейт.

Ще търся изпълнител, пускам тема за съответната услуга във freelance секцията - http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=30

Другите програми - никога не съм работил с такова нещо и ми е трудно да избера най-подходящото.

uni-web ...around before giving it to uni-web again.

по-нататък пиши как върви :)
 
Re: От: Как да монетизирам БГ Адулт трафик?

по-нататък пиши как върви :)
Мда, ще е интересно за всеки. Поне на мен лично ще ми е интересно. Все пак си е специфичен трафик. ;)

Няма какво да избираш, ползващ няколко опции и който работи най-добре за теб. Това е целта на занятието. :)
 

Горе