Как да намираме лесно евтини домейни от GoDaddy?

fifi

Well-Known Member
Намирането на евтини домейни от порядъка на 2-4лв става доста лесно - стига да знае човек как да търси.

Има няколко начина за намиране на евтини домейни.

Чрез Google, чрез форуми и сайтове или чрез плъгин (беше говорено за въпросния плъгин в една друга тема).

Понякога обаче, горните методи не вършат работа или просто се изиква доста време, докато се изрови код.

Има, обаче още един метод - той не нито много особен, нито супер-чудо, а изключително елементарен, но за сметка на това спестява време и обикновено дава резултати.

Става дума за търсене в YouTube. Вероятно повечето "гурута" и сами са се досетили, но мисля, че youtube не е споменаван и би свършил работа на някой начинаещ или адвенчър потребител.

Та как става "номера":

Просто влизате в ютуб и записвате на английски: Godaddy promo .com for september 2013 (като единствено заменяте месеца с този, който е в момента). След като бъдат изведени резултатите, отваряйте просто това видео, което е качено най-скоро (пр.: преди 2 дена, една седмица и т.н.). Кодовете обикновено се намират в описанието, видеото или има линк към даден сайт, откъдето да се вземат.

Ами това е "голямата тайна". :)
 
От: Как да намираме лесно евтини домейни от GoDaddy?

Няма какво да ровиш, ползвай тулбар адони като promofly например

Или просто кажи на гошко да ти изплюе какво се лафи за кодове из нета в последните 24 часа или седмица:)
 
От: От: Как да намираме лесно евтини домейни от GoDaddy?

Няма какво да ровиш, ползвай тулбар адони като promofly например

Или просто кажи на гошко да ти изплюе какво се лафи за кодове из нета в последните 24 часа или седмица:)

Ползвала съм ги, обаче доста често не ми вършат работа - може би, защото все купувам домейни. :mrgreen:

Иначе тубата няма грешка да намери нещичко евтино.
 
От: Как да намираме лесно евтини домейни от GoDaddy?

Добра алтернатива е методът, който описваш, въпреки че за мен най-добрия начин за мен си остава този: [GoDaddy] Как да пестим пари при покупка на домейни. Прочетох за тази тактика в друг форум и реших да споделя и тук. Според мен това е първото нещо, което човек трябва да направи, когато си търси евтин домейн или просто отстъпка от godaddy (и не само), преди да прибегне до форуми, сайтове с кодове за отсъпки, youtube и т.н. Линквам от моята тема, защото и promofly и YT методът помагат в конкретния случай.
 
От: От: Как да намираме лесно евтини домейни от GoDaddy?

Добра алтернатива е методът, който описваш, въпреки че за мен най-добрия начин за мен си остава този: [GoDaddy] Как да пестим пари при покупка на домейни. Прочетох за тази тактика в друг форум и реших да споделя и тук. Според мен това е първото нещо, което човек трябва да направи, когато си търси евтин домейн или просто отстъпка от godaddy (и не само), преди да прибегне до форуми, сайтове с кодове за отсъпки, youtube и т.н. Линквам от моята тема, защото и promofly и YT методът помагат в конкретния случай.
Да, да, да, определено. Това е най-бързия метод. Някой път действа, но горния за YouTube е даже по-скоро добрата алтернатива на метода, който ти си постнал, когато той примерно не действа.
 

Горе