Как да печелиш 1000 доларес на месец!

dalasweb

Well-Known Member
Сега да напиша аз една идея ,как се печелят 1000 долара на месец.Е това просто една идея и не е задължително да я приложите, но какво ви пречи да пробвате!Създаваш 30 блог сайта в които рекламираш даден продукт за хербал, секс ерекции и т.н/Афилиейт Програми/.Ежедневно ги оптимизираш .С една дума бачкаш постоянно за тяхното индексиране нумеро уно в гугле.При добри резултати от линк буилдинга сео мео и тралала - ше има и продажби.Приемаме че от един сайт правиш една продажба на месец около 30 долара.
Вадиш елката и смяташ 30 сайта по 30 долара=1000 долара и си чукаш филтъро!Нямам време да я реализирам,защото летоска копам на полето за екологична продукция а после трябва да я ям.Някой от вас ,ако има идея за по лесно забогатяване ,да сподели!
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

Според мен можеш да имаш 300 сайта и да направиш ДЕСЕТ ХИЛЯДИ ДОЛАРЕС.
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

може и 3000 сайта за СТО хиляди доларес? майката му обаче не е в предварителните калкулации а в бачкането. Принципно си на прав път - успех!
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

Според мен можеш да имаш 300 сайта и да направиш ДЕСЕТ ХИЛЯДИ ДОЛАРЕС.

Хм Не си прав при 300 САЙТА , няма да имаш време да си мажеш хемороидите.Виж 30 сайта са нещо достижимо.Пък и забравих - ВЕДНАГА НЕ СЕ ПЕЧЕЛИ ,СЛЕД НЯКОЛКО ГОДИНИ МОЖЕ БИ!

може и 3000 сайта за СТО хиляди доларес? майката му обаче не е в предварителните калкулации а в бачкането. Принципно си на прав път - успех!

тЕМАТА Е ЗА НАДЪХВАНЕ НА НОВИТЕ ПРЕДПРИЕМАЧИ!
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

Нямам време да я реализирам,защото летоска копам на полето за екологична продукция а после трябва да я ям.

Не знам кога за последно си консумирал еко продукция, но искам от същите гъби.... поръчвам на едро, защото люлинските дилъри ме отебаха съвсем.
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

А не е ли по-добре 1-2 силни и читава, вместо много калпави
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

А не е ли по-добре 1-2 силни и читава, вместо много калпави
нЕ ЗНАМ аз съм на принципа няколко магазинчета дори и не на възлови места ,така си мислим и за нета!Но със сигурност греша и не е от гъбите.Е някой няма ли да сподели той какви как ги вършее доларите
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

Има и по уесно, ама режат уши.
за секс сайтовете ли говориш?
 
От: От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

за секс сайтовете ли говориш?

За нарко-дилърството! До колкото съм чел там режат уши и пръсти. Но от там далеч. По добре се бъхти цял ден на PC-то но да ти е мирна главата и спиш спокойно. :)
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

Даласа просто ползва милиционерски методи за получаване на ценна информация и източване на ноу-хау.
Индустриален шпионаж.
Добре са го обучили службите :) .

ПС: На полето вече не остана работа. Само гроздето да прибереш тия дни и готово...
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

Даласа просто ползва милиционерски методи за получаване на ценна информация и източване на ноу-хау.
Индустриален шпионаж.
Добре са го обучили службите :) .

ПС: На полето вече не остана работа. Само гроздето да прибереш тия дни и готово...

Е да ама ние повечето тук сме оперирани от милиционерски шпионаж и знаем как да се пазим. :) Който и милиционер да влезе във форума, още при първата му копка, мотиката му ще удари на камък. :lol:
 
тази стратегия не е лоша ако можеш да набавяш достатъчно линкове

виждал съм изработка с не с 30 а с 300 блога/ сайта (не интрелинкнати) всеки за себе си с екзакт мач домейн за даден киурд с по няколко артикъла като целта беше не една продажба на месец а една годишно за да се избие сайта останалото е бонус :)

иначе да имате повече от един освен за сателити са добри заготовки за бъдещето
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

Някой от вас ,ако има идея за по лесно забогатяване ,да сподели!

1000 долара на месец забогатяване ли го наричаш?

Аз имам идея - правиш един сайт, който да прави по $1000 на ден. За 30 дена това са $30 000. За 1 година $360 000. За три години си милионер. Обаче за съжаление не знам как точно става това. Ако знаех щях да си направя 1000 такива сайта (поне) и да си купя частен космически кораб.
 
От: От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

1000 долара на месец забогатяване ли го наричаш?

Аз имам идея - правиш един сайт, който да прави по $1000 на ден. За 30 дена това са $30 000. За 1 година $360 000. За три години си милионер. Обаче за съжаление не знам как точно става това. Ако знаех щях да си направя 1000 такива сайта (поне) и да си купя частен космически кораб.

Страхотна идея за забогатяване. Толкова е логична и все пак никой не се сети за нея досега. :mrgreen:
Dalasweb, ако си купи космически кораб, ще сади зеленчуци в него, а в свободното си време ще наеме Памела Андерсън да му "маже хемороидите".
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

Тази тема ме подсети за една стара статия за индийските блогъри. Споменатите са постигнали наистина впечатляващи резултати като трафик.

Различни подходи, но най-общото е специфична ниша и яко бачкане.
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

1 рог = 5 марки
1 млн. рога = 5 млн. марки :)
Като ще е идея за бързо забогатяване... дай да оберем една банка :) някой да дава идея коя банка има повече кеш :)
 
От: От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

и да си купя частен космически кораб.
Стига бе!
Имаш ли представа колко ще му е автокаското, мястото за паркиране в синята зона и годишната винетка?!? :-o
 
От: Как да печелиш 1000 доларес на месец!

1 рог = 5 марки
1 млн. рога = 5 млн. марки :)
Като ще е идея за бързо забогатяване... дай да оберем една банка :) някой да дава идея коя банка има повече кеш :)

Райфайзен, ОББ :wink:
 

Горе