Как да печеля пари от интернет?

cassabian

New Member
Здравейте!!!Прочетох някоя друга тема и ми стана интересно.Бих казал че даже се ентусиазирах :) .....Но чесно казано не съм се занимавал с такива неща и все още всичко ми е тъмна индия!!! :( Можете ле да ме посъветвате и да ме научите как да започна?какво е необходимо?и др неща,който ще ви попитам,моля?
 
афилиейт маркетинф | affiliate marketing | affiliate program

cassabian каза:
Как мога да се включа в някоя афилейт програма???

Здрасти и добре си ни дошъл във форума за афилиейт маркетинг < affiliate marketing > и афилиейтр програми < affiliate programs >. Надявам се да се поразходиш насам натам и да попрочетеш някоя друга тема за да придобиеш още по-голяма представа за нещата.

Еми ето и стъпките по които съм сигурен че повечето тук са минавали:

1. Четеш и избираш кой маркетинг да използваш. Може да се ориентираш по това тук: Интернет Реклама - Affiliate Marketing.

2. Прочиташ и как работи това животно тук: Онлайн Бизнес - Affiliate Programs - Private Label Reseller.

3. Джойнваш се към някоя, която ти се струва привлекателна - на кой пазар искаш да оперираш. Тук за изборите: Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs. Аз лично бих ти препоръчал да си част от всички, така ако имаш идея за нешо ново - винаги можеш да се логнеш и да си вземеш афилиейт линка за продукта/услугата, която ще отговаря на нуждите на потребителите ти на сайта. :)

4. Вече си в играта и започваш популяризирането, това което си си избрал в по-горната точка.

Ако имаш нещо друго на ъкъла - питай. Но това е основата.

Успехи. :wink:
 
Последно редактирано от модератор:
Благодаря

Благодаря Blinky.Само че ми се губи часта след логването.Добре.Да кажем че се логна и се присъединя към някоя афилиейт прогрома тогава какво?единственото нещо което ми трябва е собствен сайт,но как ще рекламирам на този сайт???
 
ами ако си нямаш сайт можеш да си свалиш някои теплеит да му пормениш текстовете да са уникални и след това да почнеш да му правиш оптимизация за търсачки след време идват постеители и продажби;) обаче е желателно да си купиш домеин за да изглеждаш про JB i GB предлагат безплатен хостинг така че ти трябва минимална инвестиция ...

другото което можеш да наприш е блог на блогспот ( изключвам вордпресс.ком - заради лошите им условия относно комерсиалните блогове) и да си го развиваш....
 
???

Сайта е лесен не е проблем....блог спот?това пък какво е?
Интересува ме как ще рекламирам избраният от мен продукт????От банер не разбирам!Ще ми протят банер който трябва да сложа в сайта се или те щи го сложат??? :?
 
блогспот=блогер = блог системата на гугъл банер ако си записан за генбъкс кликваш на banners и там има готови кодове за различните продукти които копираш и постваш на сайта си

Иначе погледни това клипче тук е показано как се влиза в бизнеса за не повече от 10 минути (малко мърляшко решение но може да ти докара някакъв кеш ) Съвет ползвай го с Генбъкс те са много готини
 
Последно редактирано от модератор:


Ок..........................тези кодове къде трябва да ги копирам някъде в часта body или на произволно място?сайта ми ще е само на HTML.....ими ли проблеми ако си непълнолетен,защото аз съм на 17?
 
Re: От: Как да печеля пари от интернет?

zdraveite i az iskam da se vklu4a no ne znaq kak moje li nqkoi po kompetenten da mi razqsni maglata
здравей и добре дошла при нас , значи мъглата се разяснява с четене на важните теми във всички раздели - отдели ден 2 - прочети ги всичките по 2 пъти и после ако имаш въпроси с удоволствие ще ти помагаме:d
 
От: Как да печеля пари от интернет?

Ама ги прочети наистина ;) Ако има нещо неясно питай, 100% някой ще ти отговори :)
П.П. Пиши на кирилица, малко хора четат маймунулайнянашлюкавиза :d
 
От: Как да печеля пари от интернет?

zdraveite i az iskam da se vklu4a no ne znaq kak moje li nqkoi po kompetenten da mi razqsni maglata
Здрасти и добре си дошла тук. Предполагам че искаш да влезеш в интернет бизнеса и да усвоиш тези неща с цел по нататъчно печелене. Както спеменаха Sammy & vetzkov след прочитането на определено обем от материалите тук ще имаш обща представа, както и ще можеш да задаваш въпроси свързани с дейноста ни тук. Сперед въпросите - всеки един може да прецени, какво си чела и колко си го изчела.;)

Пожелавам ти приятен и весел престой тук, както и много помощ ще видиш от хората тук - такава е средата - Friendly.:)

П.П: Наистина - бих те помолил да пишеш на кирилица. Мерси предварително.;)
 
От: Как да печеля пари от интернет?

Здравей те на всички от скоро съм тук .Обръщам се към вас с надеждата да ми помогнете или напътствате към правилния избор за онлайн работа чрез интернет.Нямам кой знай и какви познания по английски но пък имам познания по руски.Още веднъж ще съм ви благодарен ако откликните на моята молба.
 
От: Как да печеля пари от интернет?

човек за това трябва да си доста добре подготвен, трябва доста повече да четеш от няколко теми но не се отказвай трябва да си упорит:)СТИСКЪМ ТИ ПАЛЦИ УСПЕХ
 
От: Как да печеля пари от интернет?

Успех и от мен! Постоянството също е много важно! :)
 
От: Как да печеля пари от интернет?

Наистина за да успееш в която и да е сфера ти трябва постоянство!
 
От: Как да печеля пари от интернет?

блогспот=блогер = блог системата на гугъл банер ако си записан за генбъкс кликваш на banners и там има готови кодове за различните продукти които копираш и постваш на сайта си

Иначе погледни това клипче тук е показано как се влиза в бизнеса за не повече от 10 минути (малко мърляшко решение но може да ти докара някакъв кеш ) Съвет ползвай го с Генбъкс те са много готини
moje li da dadesh link na klip4eto 4e ne go vijdam
 
ама това с скреипващото контент блогче работеше що годе добре 2007 сега бих ти препоръчал да си направиш блог с 10 тина униклан статии шансовете да ти изкара пари са много по големи
 

Горе