Как да показвам продуктите си на главната страница на Opencart

frexiz

New Member
Здравейте днес инсталирах Opencart сложих тема и всичко е точно.Купих си и превод.Сега я уча и имам едно питане.Имам категория и в нея добавих един продукт за проба ,но не излиза никъде някой ще ми обясни ли как да активирам модула на index страницата и там да се показват добавените продукти.Благодаря. :oops:
 
От: Как да показвам продуктите си на главната страница на Opencart

В админ менюто

Extensions -> Modules -> Примерно "Latest" ->

Limit - Колко последни продукта да се показват
Image (W x H): Картинката и колко да е голяма
Layout: Там на коя страница да се показва. В твоят случай "Home"
Position: Разположението на тази информация
Status: Включване / Изключване на модула
Sort Order: На кое място подред да подредиш информацията.
 
От: Как да показвам продуктите си на главната страница на Opencart

Колко продукта ще имаш в магазина? Използвай модулите
Препоръчани
Най-продавани
Специални
Колегата ти е обяснил за Последно добавените, настройките при другите са от същото място и по същия начин.
Можещ да изкараш няколко модула на първата страница. Аз ти препоръчвам да използваш Препоръчани в него викаш продуктите които са най атрактивни според теб.
Последно добавени се пълни сам.
Най-продавани също, не каза коя версия на ОК си инсталирал но е вероятно да има за нея и други безплатни модули, например най-разглеждани, най-коментирани, и други.
Специални вика всички продукти които са с намаление.
Тъка че съвета ми е да ползваш няколко модула едновременно.
Аз лично много харесвам и ползвам модула Category Wall изкарва на първа страница снимките на категориите. Разбира се това е приложение удобно за по-големи проекти.
 
От: Как да показвам продуктите си на главната страница на Opencart

Инсталирай си един RexCart ( побългарен Opencart) и за 20 мин си станал профи по основните настройки на въпросната систама
 
От: Как да показвам продуктите си на главната страница на Opencart

Аз лично много харесвам и ползвам модула Category Wall изкарва на първа страница снимките на категориите. Разбира се това е приложение удобно за по-големи проекти.
http://demo.buyflo.net/catmod/
Това най-отгоре ли е?
 
От: Как да показвам продуктите си на главната страница на Opencart

Да това от горе, първото след слайда.
Обаче си мисля че това е платен екстеншан аз ползвам

http://demo.opencart-help.com/04/

безблатен е тук

Друг модул който харесвам е All in One Tab[Latest,Bestseller,Special,Featured], ако искаш го разгледай и ако ти пасва на идеята и дизайна ти го препоръчвам.

Безплатен е Цък
 
От: Как да показвам продуктите си на главната страница на Opencart

Завиди кои точно продукти искаш да ти се показват.

Ако искаш ти да ги избереш, модула е featured

Лично никога не съм ползвал модулите най-продавани и последни, но по името ми се струва, че не избираш ти продуктите, които да се показват.

Ако искаш менюто с категориите да ти се показва на първата страница: extensions-modules-category- и там добавяш къде искаш да ти се показва меню с категориите.

Макар и да е сравнително лесна системата, трябва човек да си поиграе с нея. Просто мини всяко едно меню и виж всяка една опция, Не са безброй много и за по-малко от ден ще знае кое как става.

Относно рекскарт... мисля, че е базирана на версия преди 1.5 на опънкарт, което е доста старо.

И пак, лесно няма, трябва да търсиш, четеш и така.
 
От: Как да показвам продуктите си на главната страница на Opencart

Да това от горе, първото след слайда.
Обаче си мисля че това е платен екстеншан аз ползвам

http://demo.opencart-help.com/04/

безблатен е тук

Друг модул който харесвам е All in One Tab[Latest,Bestseller,Special,Featured], ако искаш го разгледай и ако ти пасва на идеята и дизайна ти го препоръчвам.

Безплатен е Цък

Благодаря на теб и на @pdevelopments

Обаче имам въпрос. Този линк който си споделил ТУК , разгледах демото ТУК и видях Specials с брояч за обратно броене, което много ми допадна.Въпроса ми е ако инсталирам целия модул, може ли да си избирам кое да изкарам на началната страница от всичките тези.. Последни, избрани, специални...?
 
От: Как да показвам продуктите си на главната страница на Opencart

Привет,
Това което показваш мисля че е платен модул, аз ползвам друг но при него брояча се показва в страницата на продукта.

Правил съм и брояч в модула за специалните предложения но тогава ползвах сорса от един друг темплет. Dropshipper
Обаче си беше голяма играчка, и ако нямаш добри познания по програмиране не те съветвам да го почваш.
 

Горе