Как да пратя пари?

memorex

Member
Как да пратя пари на роднина в Америка за да ми плати един скрипт, който се плаща само през Paypal?
 
coolice каза:
Вараианти

1: Ти да си направиш пеипал

2: тои да ти даде номера на сметката си ти да му пратиш по банков път

3 Уестърн Юниън
Има ли вече Paypal за България??? Имаш ли представа каква е таксата през Уестърн Юниън? И каква е таксата, ако искаш да пратиш по банков път?
 
coolice каза:
Май не си чел форума много :) Има пеипал за България от 2 месеца но можем само да плащаме не и да получаваме пари

за таксата незнам
Не съм чел всичко да, а понеже много ми се спи да питам последно и да лягам. Може ли с дебитна карта да си регистрирам акк в Paypal, или трябва задължително да е кредитна.
 
можеш и с дебитна, но трябва да е международна. 1.5 Евро да си активираш акаунта в paypal
 
Аз мисля, че не може с дебитна. Чела съм по други форуми за виза електрон със секюрити код и хората казаха че не им я приела системата.

Най-сигурно с кредитна. Време е вече да си извадите такава :idea:
 
става и с някои дебитни виза електрон но не със всички иначе в разифиазен банк има Виза Класик (като кредитните) но е дебитна с кредитен лимит паичките които си вкарате вътре
 
Аз пък само заради тигъра ще си изкарам от райфаизен банк.

dzverjq5.png
 
Нямам си и на представа, когато си проверявах пощата в абв.бг го видях :)
Иначе си ползвам безпроблемно картата от epassporte, за всичко.
 
DEATH каза:
Нямам си и на представа, когато си проверявах пощата в абв.бг го видях :)
Иначе си ползвам безпроблемно картата от epassporte, за всичко.
Евалата бате. Да си продължаваш да си я ползваш с много здраве, и да си я напълниш с много $$$, пожелава ти го искрено.
 
naskobg каза:
райфаизен visa electron става - изпитано от мен:)
Дано стане защото в банката са казали на майка ми, че ако се плаща в интернет трябвало да има знак и да пишело виза електрон. И за това ми е чудно толкова малко ли са информирани тия от банката или какво?
 

Горе