Как да прецакаме финансовата система, която се опитва да ни цака?

Как да прецакаме финансовата система, която се опитва да ни цака?
Единствения начин да прецакаме финансовата система е със знания. Опознай врага, изучи му хватките, приложи му ги и го накарай да работи за теб, когато си мисли, че работи против теб.
В живота или си гърбен, или ти гърбиш.
Но не става с мускули.
 
Абе трябват си и мускули, Чиче. Като те ушибат в някой тъмен ъгъл мангалите, ква файда, че си много умен и си пречупил системата! Трябват си и двете! То обикновено перфектната физическа кондиция върви заедно с ментална такава. Тая сентенция, че по-добре умен, отколкото силен, не я приемам.

Бихте поправил така - Но не става САМО с мускули!

Преди няколко дни ми се наложи да респектирам :) едни тинейджъри в мола и бъди сигурен, че ако разчитах само на ум, днес едва ли щях да пиша тука.

 
едни тинейджъри в мола
Тези не ми се вписват в представите за финансова система. :D
Те са си от гърбените.
Особено - щом са в мола. ;)
 
Не в мола, а в киното в мола :) Цялата задна редица тъпи невъзпитани 18-20 годишни кретенчета от най-гадните. Викат, оригват се, хилят се като пачи... Не ги изтърпях... То не са много тинейджъри де... абе пишлемета някви нагли. Пълен салон с умни, никой не смее да им каже нищо. Събрали се после да ме чакат на изхода, ама не уцелиха човека... Та какво ти помага многото ум в такава ситуация, аз ако ги оставя да се държат по тоя начин в мое присъствие, после няма да мога да се погледна в огледалото.

Тези не ми се вписват в представите за финансова система. :D
Те са си от гърбените.
Особено - щом са в мола. ;)
 
Та какво ти помага многото ум в такава ситуация, аз ако ги оставя да се държат по тоя начин в мое присъствие, после няма да мога да се погледна в огледалото.
Пак ти трябва ум - за да можеш да се сетиш и подготвиш за такава ситуация.
Във филма на 1:11:41 започва точно такава педагогика. :D Сцената е разкошна!
 
Вниманието към филма ми привлече още с първия пост! Ще го гледам, разбира се :)


Пак ти трябва ум - за да можеш да се сетиш и подготвиш за такава ситуация.
Във филма на 1:11:41 започва точно такава педагогика. :D Сцената е разкошна!
 

Горе