Как да пусна обява за работа в Предприемач? (кратко ръководство)

Izida

New Member
Рейтинг - 100%
53   0   0
Здравейте, настоящи и бъдещи колеги!

Зачестиха темите от хора, които искат да печелят онлайн и това е супер, но.....
Повечето обяви са писани набързо и неграмотно, не са посочени важни елементи, не е споделена основна информация, заради която работодателите тук да наемат търсещите.

Затова реших да предложа няколко идеи, които да помогнат на хората, които търсят работа и ще улеснят тези, които търсят хора.

Препоръчителни Правила при пускане на обява за работа:
1. Пишете обявата си на кирилица и по възможност без правописни грешки
2. Структурирайте добре обявата - представяне, способности (оферта), контакт
3. Опишете всичко, което обичате да правите и правите с удоволствие, така по-лесно ще ориентирате работодателите. Измислете оригинално заглавие, а не просто "търся работа"
4. Покажете вашите творби или портфолио (ако имете)
5. Ако имате препоръки от приятели или работодател, за който сте работили (и искате да го споделите) ще е чудесно
6. По-възможност предложете цени - прочетете подобните теми във форума и ценообразувайте. Не забравяйте - ценете си труда, но не се и надценявайте. Бъдете конкурентни с цените си
7. Оставете няколко начина за връзка - мейл, скайп и т.н.

Ако нещо съм забравила, ще бъде добавено :)

Успех!


Забележка: Темата я пуснах, защото ми е кеф. Ако последват кофти коментари, ще бъде изтрита!
 
От: Как да пусна обява за работа в Предприемач? (кратко ръководство)

аз бих добавил няколко под-пункта, специално за безработни булки, ама знам че пак ще ги изтриете, ша ви са не видят и блюстителите на виртуалния морал таковата....
 
От: Как да пусна обява за работа в Предприемач? (кратко ръководство)

Правилата определено са много полезни. А това последното мнение нещо не можах да го схвана.....има ли изобщо някакъв смисъл?
 
От: Как да пусна обява за работа в Предприемач? (кратко ръководство)

Ами споделя, че би направил нещо при определени условия, но иначе няма да го направи тук (за което всички сме благодарни) :p.
 
От: Как да пусна обява за работа в Предприемач? (кратко ръководство)

Правилата определено са много полезни. А това последното мнение нещо не можах да го схвана.....има ли изобщо някакъв смисъл?

Абе то има ама... друга тема :)
 
От: Как да пусна обява за работа в Предприемач? (кратко ръководство)

Изида получава +че от мен. Много добре направено и казано...мисля да я направим топ тема, че много спам се лее след всяка некъдърно плесната тема. ;)

Мерси Изида, страшна си. ;)
 
От: Как да пусна обява за работа в Предприемач? (кратко ръководство)

Тая тема нали уж щеше да е Стики?
 

Горе