Как да рекламирам страница във ФБ по този начин?

Bokrael

Member
От много време имам ФБ страница на забавна тематика, която съм промотирал 1-2 пъти и излиза профилната ми снимка + корицата на стените на хората. Сега имам онлайн магазин за техника и гледам, че има реклами, които излизат заедно с продукти, без продуктите им да са качени във ФБ (или поне аз не ги намирам в страницата им) с бутон "SHOP NOW", който те отвежда директно в сайта им. Как става това?
 
От много време имам ФБ страница на забавна тематика, която съм промотирал 1-2 пъти и излиза профилната ми снимка + корицата на стените на хората. Сега имам онлайн магазин за техника и гледам, че има реклами, които излизат заедно с продукти, без продуктите им да са качени във ФБ (или поне аз не ги намирам в страницата им) с бутон "SHOP NOW", който те отвежда директно в сайта им. Как става това?
Като си настройваш рекламите имаш възможност да си качваш отделни снимки за криейтива (това как изглежда рекламата). Не е задължително да са продукти, даже не е задължително (въпреки че е желателно) да са свързани с това което продаваш.

Има и опция за carousel ads (тоест да качиш няколко снимки, които да се сменят със стрелкичка). Това е по-удачно за оналйн магазините
 

Горе