Как да сваля позицията на даден сайт?

Izida

New Member
Здравейте, колеги!

Изправих се пред следния казус: Как да сваля позиция на даден сайт?
Това също би трябвало да е част от СЕО-то!

Представете си следната ситуация:

Произволен сайт е на първа позиция по дадена ключова дума в Гугъл. Моето желание е, да излизам като резултат на 2,3 и т.н. страница!
Звучи безумно, но ме интересуват инструментите, знанията и уменията за да постигна това!

Ако имате идеи, се надявам да ги споделите!

Мерси предварително на всички :)
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Разкарай ключовите думи от страницата с която се класираш на първа позоция
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Само съдържанието ли трябва да променя?
Да увелича изходящите линкове?
Целта е, да не се получава наказания или деиндексиране...
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Здравейте, колеги!

Изправих се пред следния казус: Как да сваля позиция на даден сайт?
Това също би трябвало да е част от СЕО-то!

Представете си следната ситуация:

Произволен сайт е на първа позиция по дадена ключова дума в Гугъл. Моето желание е, да излизам като резултат на 2,3 и т.н. страница!
Звучи безумно, но ме интересуват инструментите, знанията и уменията за да постигна това!

Ако имате идеи, се надявам да ги споделите!

Мерси предварително на всички :)

Подобни експерименти са много рисковани, не се знае след като опиташ съвета на kuzmanin на 2-3-та стр. ли ще бъдеш, по-назад или по-напред. Още повече че после никой не може да ти гарантира, че слезеш ли веднъж от първа позиция, сайтът ти ще успее да се покатери дотам, а предполагам желанието ти да го смъкнеш е временно. Успех ти пожелавам и пиши, за да разберем как ще се развият нещата.
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Колкото и жизнено важно да ти е да излизаш по-назад в гугъл, моя личен съвет е да не се занимаваш с такива дейности
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Колкото и жизнено важно да ти е да излизаш по-назад в гугъл, моя личен съвет е да не се занимаваш с такива дейности

Аз съм на същото мнение и не бих го направила за мой сайт, но казусът е налице и се надявах на мнения, които да споделят опит...
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

махаш линковете към сайта или им сменяш анкора ... със смяна на съдържанието не можеш да постигнеш много - справка ипотпал състезанието ... съдържанието е важно за long tail ...
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Използвай малко английски символи в заглавията, можеш да линкнеш към блога ми и към още няколко сайта и ще стане магията :) Пиши на скайпа да погледна сайта, за да ти кажа по точно :)
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Използвай малко английски символи в заглавията, можеш да линкнеш към блога ми и към още няколко сайта и ще стане магията :) Пиши на скайпа да погледна сайта, за да ти кажа по точно :)

"Накопипейстни" повечко.

Нито едно от тези неща няма да помогне :)
Дай да го видим тоя сайт и защо искаш да правиш такова нещо?
Да не би да излиза напред по някоя лоша дума?
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Мернах преди дни две еднакви заявки в тукашния конкурс, едната беше дори с нотариално заверен сайт :) Та предполагам е заради това.
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Мернах преди дни две еднакви заявки в тукашния конкурс, едната беше дори с нотариално заверен сайт :) Та предполагам е заради това.
Не е свързано с това! Дублирането стана поради объркване!
Така и не разбрах автор или собственик се състезават! Аз като автор се оттеглих.

Просто имах запитване от познат.
Нямам представа, какъв е сайта и защо ще иска подобни действия!
Ако разбера повече, ще споделя!

Мерси за предложенията :)
 
Последно редактирано:
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Сложи един noindex,nofollow на главната страница и ще изпаднеш от класиранията. После като го махнеш, би трябвало да си по-назад.
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Сложи един noindex,nofollow на главната страница и ще изпаднеш от класиранията. После като го махнеш, би трябвало да си по-назад.
Някой май не знае за ипотпал ...
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Браво, страшен си.
Дълбок поклон пред твоя гений и най-вече пред SEO уменията и разсъжденията ти.
 
От: От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Някой май не знае за ипотпал ...

Не виждам връзка с темата?
Какво общо има състезанието с моето запитване!
Идеята на DR_GIGGULS ми допада :)
 
От: От: От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Не виждам връзка с темата?
Какво общо има състезанието с моето запитване!
Идеята на DR_GIGGULS ми допада :)
Ето още едно компетентно мнение :)
Виж водача и си направи изводите дали на доктора идеята върши работа ...
Браво, страшен си.
Дълбок поклон пред твоя гений и най-вече пред SEO уменията и разсъжденията ти.

Благодаря ти ... пожелавам ти някой ден да разбереш и ти какво е сео ... а до тогава си играй в пясъчника и не пиши глупости ...
 
От: Как да сваля позицията на даден сайт?

Аз не съм от СЕО експертите ама добре справям с затриването на сайтове :lol: Виж ключовата дума дали я има в титъла и я премести най в края на титъла или я махни от там (с махането обаче може да изпаднеш в 9-та глуха). Не добавяй ново съдържание с тази ключова дума (или в новото съдържание) и той сам ще си изпадне. :)
 

Горе