Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

mantaman

Well-Known Member
Трябват ми 50-100 УК ФБ фенове за една ФБ страничка - как най лесно и евтино може да се сдобия с тях? - Дайте идеи
А ако някой може да я свърши тази работа може да пусне оферта на ЛС
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

Погледни в eBay там пускат оферти за харесвания.
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

Това щеше да ми е последното нещо за което бих се сетил :)
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

Бихти предложил да ти ги вкарам аз, но в момента съм на пауза с фейсбук феновете.
Но мога да ти продам ваучер + малко инфо кое, как и ще спечелиш повече.
Ако искаш повече информация пиши на ЛС :)
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

До сега съм купувал няколко ваучера за 50 долара на цени около 10 долара и никога не съм оставал доволен - ако с ваучери трябва да набера 100 фена ще ми отидат повече пари от колкото ако купя от ебай 1000
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

Първо ще започна с следното - смени дилара ( мога да ти дам много по добра цена за ваучер )
Друго което ще споделя е че при настроиките може да хвана с 50 долара около 300 - 400 фена без проблем ( при срок от 1 ден и половина ) ( BG - за УК се съмнявам да е друго )

Мисля, че това е достатачно.
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

В ебей се продават. Търси само някой с по голяма репутация и продажби на този вид услуга да няма измамени после.
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

Андреев за 50 долара колко посетители мислиш че може да направиш в УК и от тях според теб колко ще станат Фенове в УК ваучер за 50 долара ще излети като дим в комин и ако се хванат дори 100 фена ще го отчета като колосален успех.
Преди няколко месеца колега от форума мъчеше с ваучери за БГ и до колкото си спомням се движеше около 50 фена на ваучер.
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

mantaman не ти казвам да ми вярваш. Каквото имах го казах.
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

Андреев, цените за бг и за ук са доста различни. Това не са ти пакистански, индийски или български фенове за по 5-8 цента клика/фена. Поне моят опит това показва. Пък ако можеш да караш толкова евтини английски фенове, пиши ми ЛС :)
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

Аз лично бих направил един лек облог с всеки отностно точно тази тема, предложих на колегата но за сега няма резултат.
Отностно фенове, за момента не приемам нови поръчки.
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

При 5 цента за клик (не ми се вярва толкова ниска цена да докараме още повече че не става въпрос за страница с голи мадами а за фирмена страница на тема клининг) от 50 долара ще се направят 1000 клика това означава че на 10 поне един трябва да лайква за да докараме поне 100 фена което ми се струва доста невъзможно
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

Пич погледни си личните съобщения.
Стига сме говорили, трябва повече деиствие :)
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

Пиши и на мен :) Ако можеш да ми намериш толкова евтини фенове съм навит да изчакам, докато се освободиш.
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

Поради големия интерес, имаш ЛС.
 
От: Как да се сдобия с 50-100 УК ФБ Фенове?

Обяснете ми как работи тази схема , аз имам профил и страничка във Фейса . От скоро се опитвам да се занимавма с маркетинга на фирмата в интернет , но нямам опит . Заинтересован съм от офертата . Чакам ЛС
 

Горе