Как да си взема парите от adsense

Asen_76

New Member
Здравейте ,гугъл адсен ме отрязаха заради изкачващи прозорци .натрупах 69 евро и повче не искам да работя с тях ,но минимума е 70 евро как да си взема парите и да спра с тях.
 
От: Как да си взема парите от adsense

W какъв смисъл са те отрязали? Ако са те баннали забрави за тези 69Е.
 
От: Как да си взема парите от adsense

Писаха ми че няма да се показват техни реклами ,докато не премахна изкачващите прозорци иначе си влизам в контрол панела вс е все едно няма проблем.премахнах изкачващите прозорци и пак не са пуснали техните реклами.това е съобщението
Обжалването Ви бе отхвърлено, защото горепосоченият уебсайт още не е в съответствие с правилата на програмата ни AdSense. В резултат показването на реклами в него продължава да е деактивирано. Моля, извършете по-подробен преглед на всичките си сайтове и изпълнете инструкциите в указанията ни, така че показването на реклами в сайта Ви да бъде възстановено.
 
От: Как да си взема парите от adsense

Здравейте ,гугъл адсен ме отрязаха заради изкачващи прозорци .натрупах 69 евро и повче не искам да работя с тях ,но минимума е 70 евро как да си взема парите и да спра с тях.

А ти що не четеш правилата? Изкачащите прозорци са забранени!
 
От: Как да си взема парите от adsense

как тогава 3 месеца не го забелязаха чак сега.както и да е поне да ми изплатят парите ,бяха 71 евро а те дяволите направиха така да станат 69.68 да не мога да ги изтегля.
 
От: Как да си взема парите от adsense

Въпроса има ли някаква опция да си искам парите и да приключа с тях.или изгорях
 
От: Как да си взема парите от adsense

Пусни на друг сайт кода да натрупаш още 1 евро и ще си ги дръпнеш.
 
От: Как да си взема парите от adsense

Зaбрaви зa тези пaри нa този етaп. Те ще сa ти в aкaунтa. По нaтaм aко пуснеш друг сaйт и кaчиш техните реклaми, след нaтрупвaнето ги тегли веднaгa. Зaбрaвих прочети хубaво прaвилaтa им, че дa не бaнaт и другия ти сaйт.
 
От: От: Как да си взема парите от adsense

как тогава 3 месеца не го забелязаха чак сега.както и да е поне да ми изплатят парите ,бяха 71 евро а те дяволите направиха така да станат 69.68 да не мога да ги изтегля.

Хайде сега, май си поредния, на когото другите му са виновни, а той - безгрешен. А това за редукцията на сумата също го пише в правилата - същите тези правила, които не си чел.
 
Последно редактирано:
От: Как да си взема парите от adsense

Ти си все едно някой, дето е направил престъпление и после се оправдава, че не бил чел закона, и значи нищо лошо не е направил.
Радвай се че не са ти баннали акаунта, ами само сайта ти е заминал.
Както ти казаха и по горе, няколкото евро дето не ти достигат ще ги изкараш от друг сайт и ще си дръпнеш парите. Ама внимавай с втория сайт, че ако пак окафениш гащите, тоя път ще ти замине целия акаунт
 
От: Как да си взема парите от adsense

Мисля, че Колегата е прав! Това е начинът! Успех! :)

Тaкa със сигурност aко го докопaт ще изяде бaнaнa нa гошо, бaн нa профилa в aдсенс.
 
От: Как да си взема парите от adsense

Благодаря ви ,престъпления вика съм направил ,Странник това престъпление ли е някои хора , убиват човек и само ги уволняват.тези от адсенс искат само техни реклами да позиционират да плащат по 1 лв на клик тогава ще махна другите .попъндери и реклами .едва ли тои ми е наи големия източник на доходи,исках да попитам има ли възможност да си взема парите както е при другите рекламни компании спираш да работиш с тях изплащат ти ,натрупаната сума.но разбрах че маи няма да си ги взема тъи че приключваме с темата.
 
От: От: Как да си взема парите от adsense

Благодаря ви ,престъпления вика съм направил ,Странник...

Айде, пак поредния, който ми слага думи в устата, които не съм казал.
 
От: Как да си взема парите от adsense

Тaкa със сигурност aко го докопaт ще изяде бaнaнa нa гошо, бaн нa профилa в aдсенс.

Ми, Колега, ти ако се сещаш за някой по-удачен вариант, давай слушаме те... То, така или иначе човека, не може да си вземе парите... Според теб, е по-добре да не прави нищо и да си отпише паричките ли?! А и не виждам какво точно "престъпление" ще извърши ако си регне нов сайт към акаунта, при положение, че той му е активен и има право да кандидатства с колкото си сайтове пожелае...
 
От: Как да си взема парите от adsense

Дай код на някой от форума да си го сложи за 1 ден в неговия сайт да вземеш 1 евро към акаунта и после ще му платиш за услугата примерно 20 евро!
Но първо трябва да му обясниш за какво точно става дума. Ако акаунтът ти е активен, не виждам проблем някой колега да сложи твой код за 1 ден да се генерира 1 евро, стига да намериш желаещ.
 
От: Как да си взема парите от adsense

Ми, Колега, ти ако се сещаш за някой по-удачен вариант, давай слушаме те... То, така или иначе човека, не може да си вземе парите... Според теб, е по-добре да не прави нищо и да си отпише паричките ли?! А и не виждам какво точно "престъпление" ще извърши ако си регне нов сайт към акаунта, при положение, че той му е активен и има право да кандидатства с колкото си сайтове пожелае...

Е aз съвет дaдох aко,скролнеш към нaчaлото нa темaтa ще го нaмериш.
 
От: Как да си взема парите от adsense

Е aз съвет дaдох aко,скролнеш към нaчaлото нa темaтa ще го нaмериш.

ОК, Колега! Прав си! В общи линии, възгледите ни се покриват... Ясно е, че всеки от нас иска да помогне на @Asen_76 . Дано всичко завърши с хепиенд!
 
От: Как да си взема парите от adsense

Дaм ще е хубaво колегaтa дето пуснa темaтa дa пише дaли е взел пaрите и имa ли ппследствия. Тaкa и други изпaднaли в тaзи ситуaция ще прочетaт кaкво дa прaвят.
 
От: Как да си взема парите от adsense

Няма как да вземе парите. То има минимален праг за изплащания...
 

Горе