Как да си изтегля парите от PayPal ?

bulgartrade

New Member
Предполагам, че във форума има някъде отговор на този въпрос, но не мога да го намеря. Моля помогнете.
Когато поискам да си приведа парите от сметката на PayPal на дебитната карта ми искат код, който аз още преди 10 дни съм им го поискал, а до сега не съм го получил. Знае ли някой как и кога ще го получа този код? На електронната поща или чрез писмо ?
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

Withdraw -> Withdraw funds to your card

Приятел, нищо не стана. Иска някакъв 4- цифрен Pay Pal код. Аз въведох последните цифри от дебитната карта и PayPal направо ми отхвърли картата и сега иска друга карта.
Баси тъпата система !
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

те тия 4 цифри са от банковото извлечение за тразакциите там пише 0000PAYPAL blqbllq.. и ти въвеждаш 4те цифри преди PAYPAL
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

те тия 4 цифри са от банковото извлечение за тразакциите там пише 0000PAYPAL blqbllq.. и ти въвеждаш 4те цифри преди PAYPAL

Sobieski, благодаря ти! А това банково извлечение може ли да се види на банкомат, или да тичам до банката?
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

Трябва да ходиш до банката ;), или да имаш инет банкиране.
 
От: От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

Трябва да ходиш до банката ;), или да имаш инет банкиране.
Да трябва да отидеш аз пробвах от банкомата ама там няма такова има само някакъв номер но той не върши работа... трябва да е от банката
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

Абе хора на колко места е писано.
Да регвате си картата в пейпал и за да можете да се верифицирате трябва да има 5-10 лева в нея при верификацията ви вземат 1.5 евро и при първата обратна транзакция към карата ви ги връщат а след като ви ги вземат тези пари след една седмица най-добре отивате в банката и искате извлечение за движението по сметката ви.Там ще видите транзакцията към пеипал и преди нея или след нея непоследствено има 4 цифри който въвеждате в сайта където ви ги иска и вече може да работите с картата си.
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

кажете ми моля как по точно изглежда този код че вече блокирах две банкоматни карти искам да разбера как изглежда целият код с уважение
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

Този код не може да го видите на банкомата. Вижда се в месечното ви извлечение, което банката би трябвало да ви изпраща, ако имате нет банкиране, там също може да погледнете, ако ли не отивате на място в банката и питате служителите, те трябва да ви кажат.
Имайте в предвид, че след транзакцията трябва да минат 2-3 дни (за по сигурно) преди да ходите и да си търсите кода.
Аз лично никъде не ходих, ами звъннах по телефона на картовия център на банката и от там ми дадоха кода.
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

Кажи им, че искаш извлечение за движението по сметката за последната седмица (това при условие, че си пуснал кода в този срок). Там трябва да има транзкакция то PayPal, където е кода.
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

аха ясно обаче ми казаха че е можело да въведа и последните 4-цифри зад гърба на картата вярно ли е :roll:
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

нали това представлява paypal Кода pp*0000code и тези четири числа се въвеждат 0000:beer:
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

За Visa/AMEX/JCB/Discover кода изглежда така: PP*1234 EXPUSE
За MasterCard: PP*1234PAYPAL -- *EXPUSE

Само четирите цифри са кода (1234 в горния пример).

Ако сгрешите кода ще трябва да си поръчате още една карта... Ако не ви се чака - може да ползвате виртуалните карти на ЦКБ/ePay, ДСК и др. Те издават картите веднага, но има и съответни таксички, които може да са по-високи от тези на нормална пластмасова карта.
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

аха ясно понеже имам Виртуална сметка на дск Искам да разбера как по точно да си прехвърля парите от paypal в виртуалната си сметка в дск благодаря предварително:|
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

По същия начин, по който ги прехвърляш и към всяка друга карта. Добавяш картата, верифицираш я, и теглиш.
 
От: Как да си изтегля парите от PayPal ?

кажете ми някой сайт моля който работи с paypal да гледам реклами :twisted:
 

Горе