Как да си слея Facebook страниците в една?

fifi

Well-Known Member
Здравейте, имам няколко мънички фейсбук страници, но нямам време да поддържам всичките, затова искам да ги съединя в една обща страница, която да поддържам.

Въпроса е, че са с различни имена страниците, заради което не могат да се merge-нат. Не става и да сменя имената, защото са с над 200 фена.

Дали има някакъв друг вариант да ги присъединя?

Хрумна ми да направя няколко страници и да купя малко фенове, за да може да ги съединя, но пак не става, защото имената на страниците стават твърде дълги.

Имате ли някакви идеи как мога да свържа въпросните страници?

Мерси предварително.
 
От: Как да си слея Facebook страниците в една?

Адвам се за темата, и на мен ми е интересно!
 
От: Как да си слея Facebook страниците в една?


Реално си прав, но е интересно да се разбере как да се направи 1 страница от няколко малки (актуална информация)
 
От: Как да си слея Facebook страниците в една?

"Б. Промени и миграции на имената
Ние ще обработваме само промените и миграциите на имената, които не водят до подвеждащо или неумишлено свързване. Например ние ще позволим локални към глобални миграции, като например "Facebook България" към "Facebook", но няма да позволим глобални към локални миграции или миграции от местоположение в местоположение, като например "Facebook Франция" към "Facebook Германия". Освен това не можете да искате промяна или миграция на име, която ще доведе до прекатегоризиране на Страницата за даден продукт в Страница за марка, прекатегоризиране на обща Страница или Страница за мнение в Страница за марка или прекатегоризиране на Група в Страница. Всички миграции се извършват по наше усмотрение и са окончателни."
Повече на: https://www.facebook.com/page_guidelines.php
 
От: Как да си слея Facebook страниците в една?

Колко големи са страниците?

Ако не са с много фенове и имаш под ръка повече акаунти, можеш да смениш имената им чрез "edit suggestions" и след това да ги слееш.
 
От: Как да си слея Facebook страниците в една?

Колко големи са страниците?

Ако не са с много фенове и имаш под ръка повече акаунти, можеш да смениш имената им чрез "edit suggestions" и след това да ги слееш.

Не са с много фенове. Под 2 000. Но нямам други акаунти. Пробвах с 4-5 от приятели, но не се получи този вариант.
 
От: Как да си слея Facebook страниците в една?

Само с лайкджак е варианта, ама трябва екшън за да се случи. ;)
 
От: Как да си слея Facebook страниците в една?

Само с лайкджак е варианта, ама трябва екшън за да се случи. ;)

Правих го аз тоя номер и ми отне 3-4 месеца за има няма 100 лайка ... Не си струва времето и усилията!
 
От: Как да си слея Facebook страниците в една?

Само с лайкджак е варианта, ама трябва екшън за да се случи. ;)

Не виждам как с LJ може да стане. Могат да се наберат фенове, но за самото сливане, няма как да се случи.

Разликата в имената на 2 страници трябва да е не повече от 3 символа, което няма как да стане за съжъ.

Все пак, ако някой някога чуе нещо - нека каже, че да не ми се "мандахерцат" тези страници. :/
 
От: Как да си слея Facebook страниците в една?

С добър lj, ще стане, но трябва да се кара трафик към сайта на който е lj, без да се пуска нищо към него от страницата която трябва да се налее.
Не съм го тествал, но е възможно с кукита и чекове да се направи скрипт и така. Друг вариант не виждам аз ;) Лошото е, че с тоя рийч екшъна е голям. :)
Не виждам как с LJ може да стане. Могат да се наберат фенове, но за самото сливане, няма как да се случи.

Разликата в имената на 2 страници трябва да е не повече от 3 символа, което няма как да стане за съжъ.

Все пак, ако някой някога чуе нещо - нека каже, че да не ми се "мандахерцат" тези страници. :/
 
От: Как да си слея Facebook страниците в една?

С добър lj, ще стане, но трябва да се кара трафик към сайта на който е lj, без да се пуска нищо към него от страницата която трябва да се налее.
Не съм го тествал, но е възможно с кукита и чекове да се направи скрипт и така. Друг вариант не виждам аз ;) Лошото е, че с тоя рийч екшъна е голям. :)
Ще стане ама друг път фб блокват бутоните и отделно ще ти баннат и сайта от ФБ. Варианти има, но става с много трафик. Ама не си заслужава, защото трудно се добавят пък цената е под 1ст ... пък и режат и рийча им :Д
 
От: Как да си слея Facebook страниците в една?

Не е възможно да се слеят страници... Страниците могат да се слеят ако са за едно и също и обикновенно става автоматично фейсбук ги сливат и преценят кой да остане админ. Примерно Марая Кери и Марая Кери фенс ... втората ще се мерджне слее с Марая Кери... за какви лайкджакове си говорите не знам... при положение че и без това никой не харесва тези тъпотий с бутоните и ще ви баннат до няколко дни..
 

Горе