Как да стана " Ромски Циганин "

jackosz

Active Member
Гледате ли БНТ 1 ?
Ще им дадат парцели , материал , ще им изготвят планове и разрешителни , само трябва с техен труд да си построят къщите и те моляти се тръшкат , йок,та йок, изкаме като българи да живеем , дайте ни на готово апартаменти ? Егати наглоста , що на нас не придложат такива условия и то в София . Това е чиста расова дискриминация , ток - не плащат , вода - не плащат , помощи - на калпак и жилища без пари , малеее тези са изградили комунизма и рая на земята . Сериозно се замислям при преброяването да се пиша " ромски циганин " . Гавра с българите в България !
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

То е ясно, че ние Българите ще си имигрираме.. въпрос на време е..
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Несе хаби да пишеш,ако знаеш колко теми написах...нищо неможем да променим със писане,само припомняш на другите потребители това което е факт!
Както се казва "Кучето си лае ,кервана си върви"
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Няколко месеца след като ги построят или година ще заприличат на оня ямболският блок - затънали в боклуци и изпотрошили всичко. Пропилени пари! :)
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

ААа батка колко матриал ше скраднем братчето ми :)
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

[video=youtube;yYOR8cE3d50]http://www.youtube.com/watch?v=yYOR8cE3d50[/video]
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

като стане като в египет и тунис тогава ще се оправи нещо
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

На преброяването се пиша ескимос от ромски произход :))))))
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

И искам полит. убежище във Франция, откъдето ме връщат обратно с 900 евро в джоба
 
Абе не е много по темата, но работя по един проект в момента, вижте какво се случва при търсене в гугъл на:
цялостно проектиране и изграждане на турски и римски парни бани
и съответния "съвет"
Може би имахте предвид: цялостно проектиране и изграждане на турски и ромски парни бани
Ромите завладяха и гугъл!
ХАЙЛ КИРО! ЦАР КИРО!
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Решението е едно, калашников в ръцете на всеки българин и разстрел на всяко мургаво нищожество. Друго спасение няма !
 
Последно редактирано:
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Решението е едно, калашников в ръцете на всеки българин и разстрел на всяко мургаво нищожество. Друго спасение няма !

Не е ли по-добре да се помисли какво и как може да се направи ?

Такива изказвания:
Решението е едно, калашников в ръцете на всеки българин и разстрел на всяко мургаво нищожество. Друго спасение няма !
са МЕКО казано Тъпи (без да се обиждаш).

Какво е това:
Решението е едно
- сигурен ли си ?
в ръцете на всеки българин
- това няма да стане никога .. ?
разстрел на всяко мургаво нищожество
- аз си залагам живота, че и това НИКОГА няма да стане. Незнам дали ще има държава която ще го позволи!
Друго спасение няма !
- Пак ще те попитам. СИГУРЕН ЛИ СИ ?

Въобще за какво пишеш този коментар ?

Само не си мисли, че защитавам ромите! Аз съм на мнение че е крайно време да се направи нещо (разумно и обмислено). Но такива изказвания като твойте(и не само) са абсурдни!

В Америка как са интегрирали цветнокожите ? Айде позамислете се малко ... там да си черен - адвокат, полицай и т.н. не е нищо ново под слънцето ...
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

А ти сигурен ли си че можеш да правиш сравнение между мангал и афроамериканец ?

Не става въпрос за това ....

искам да кажа, че Американците са намерили начин по който да се справят (тези африканци за какво са ги ползвали ?)
сигурен съм, че ако те бяха на наше място пак ще се справят също толкова добре.

след като африканците са по-цивилизовани от ромите, ние бихме ли се справили ? Не Вярвам ...
 
Последно редактирано:
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Възможна ли е интеграцията ? - Била е, сега е прекаленно късно. Това ми е мнението по въпроса.
Мисленето им е прекаленно увредено.
При българско семейство : Ще стоим гладни, само и само детето ми да се изучи.
При циганско : Няма да седим гладни, за да учиш. Напусни училище и аз ще те науча да изкарваш пари (да крадеш)
Дотолкова са увредени, че не го възприемат като лошо нещо.

Ние сме си виновни. Гледай предградие 13, това е решението :)
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

осъществимо решение ли е това което даде @twis7 ?
ако не, защо не се помисли за такова ?

аз подобни мога да дам много, и по-евтини.... с тия калашници ...
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Не говоря за решението на twis7. Просто казвам че хора които не искат да бъдат интегрирани, не може да се интегрират.
Не е толкова просто .. хоп това е решение и айде оправихме се. Говорил съм с баща ми по тези въпроси и през комунизма не е било така.( да не ме помислите за червен)
Просто след преврата нещата не са били развити както трябва (нещо като след успеха 94-та)
 
От: Как да стана " Ромски Циганин "

Не е ли по-добре да се помисли какво и как може да се направи ?

Такива изказвания:

са МЕКО казано Тъпи (без да се обиждаш).

Какво е това:
- сигурен ли си ?
- това няма да стане никога .. ?
- аз си залагам живота, че и това НИКОГА няма да стане. Незнам дали ще има държава която ще го позволи!
- Пак ще те попитам. СИГУРЕН ЛИ СИ ?

Въобще за какво пишеш този коментар ?

Само не си мисли, че защитавам ромите! Аз съм на мнение че е крайно време да се направи нещо (разумно и обмислено). Но такива изказвания като твойте(и не само) са абсурдни!

В Америка как са интегрирали цветнокожите ? Айде позамислете се малко ... там да си черен - адвокат, полицай и т.н. не е нищо ново под слънцето ...
Да друго спасение няма. И да сигурен съм и сега ще ти се аргументирам.
Колкото и да се къпе един циганин той продължава да смърди. Защо ? Защото душата му мирише.
Защо осиновени циганчета, при европейски семейства, след години пак стават крадци? Защото те са божия напаст, това е в кръвта им, те са божия напаст, за която има само един лек, Калашников.
И не ми прави тези сравнение с афроамериканците, за разлика от мангалите те са хора. Ако не си виждал циганин силно ти препоръчвам да свалиш розовите очила и да излезеш на улицата. Утре като влезат да те ограбят си спомни за това мнение. При мен вече няколко пъти се опитват и се чудя какво да правя, да ги трепя, ти ще ми обесняваш на мене тва, онова, айде със здраве !
Нищо лично !
 

Горе