Как да създадем продуктова страница убиец -инфографика

От: Как да създадем продуктова страница убиец -инфографика

Инфографиката е много добра.
Но на мен ми хареса и това:
To Publish this Image on your Blog or Website . Copy this code
Ей така се прави линкбилдинг! :|
 
От: Как да създадем продуктова страница убиец -инфографика

И не смятам, че някой би го заобиколил. Все пак е уважение към труда, който е положен, дори и да се абстрахираме колко полезна информация, поднесена по достъпен начин е събрана на едно.
На мен лично са ми сериозни притеснение изоставените колички от потребители с анонимен чекоут, защото по никакъв начин не можеш да разбереш кои са и да им напомниш или да ги подканиш. Като гледах процентите се оказва, че е масов.
 
От: От: Как да създадем продуктова страница убиец -инфографика

Инфографиката е много добра.
Но на мен ми хареса и това:

Ей така се прави линкбилдинг! :|
Това е стандартна техника при инфографиките.

На мен лично са ми сериозни притеснение изоставените колички от потребители с анонимен чекоут, защото по никакъв начин не можеш да разбереш кои са и да им напомниш или да ги подканиш. Като гледах процентите се оказва, че е масов.
Мен лично като потребител лееко ме отблъсква като няма анонимен чекаут..,
 
Търся някой да ми направи landing page с графики ,текстове и видео,за 2-3 на първо време.

Има платени услуги - платформа - влизаш плащаш таксата и тя таксата ти дава достъп до различни ресурси и си правиш сам инфографиките. Тука такива Инфографики ще ти искат повече пари отколкото извън България и таксите са смешни. Дори ПРО версията и ВИП достъп е около 40 долара месечно или на година.

Многоезични са и това означава, че работят с всички езици. Избираш си тема - темплейт и там са стотици - хиляди теми. От кръвни групи до полови органи с картинки и т н.... просто потренирай. Но отнема много време, което си е в нормата...

Готиното на това е, че имаш възможност да форматираш краен резултат във всякакви видове файлове и печатни формати. Лудница е............ + 10 долара и до билборд дори :)
 

Горе