Как едно 15 годишно момче печели над $6,500 на месец

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Едно 15 годишно момче печели над 6,500 долара месечно. Започнал е да се занимава преди 4 години... докато е бил на 10-11 :lol: а сега печели повече от повечето американци и повече от всички българи месечно :lol:

Едно 15 годишно момче печели над $6,500 месечно
 
Да, и това момченце ако продължава така един ден ще си осъмне на 40 години, девствен, живее с техните без въобще да знае как тече животът навън и колко прекрасен всъщност е той. И какво като изкарва по 40-50к на месец... 100% не мърда от компа.
 
Fozzy каза:
Да, и това момченце ако продължава така един ден ще си осъмне на 40 години, девствен, живее с техните без въобще да знае как тече животът навън и колко прекрасен всъщност е той. И какво като изкарва по 40-50к на месец... 100% не мърда от компа.

дам... от 10 годишен да прави това...
по принцип ако изкарва тези пари е добре да си наеме някой да му върши работата и той да си прави кефа :roll:
 
hh

Мисля да чупя ГБ-то :lol: , coolice много ми помога и тряя да го черпя (beer) :lol:
 
Re: hh

Synthetic каза:
Мисля да чупя ГБ-то :lol: , coolice много ми помога и тряя да го черпя (beer) :lol:

и аз така.... :D едно джони blue label :lol:
а относно китаеца...мисля да го настигна до 1-2-3 години...
той прави 3 повече от американската заплата, аз правя от българската...но има време 8)
 
Fozzy каза:
Да, и това момченце ако продължава така един ден ще си осъмне на 40 години, девствен, живее с техните без въобще да знае как тече животът навън и колко прекрасен всъщност е той. И какво като изкарва по 40-50к на месец... 100% не мърда от компа.
Завистта е лошо нещо, а продажните п.тки - хубаво
 
CrAzY-MaST каза:
Едно 15 годишно момче печели над 6,500 долара месечно. Започнал е да се занимава преди 4 години... докато е бил на 10-11 :lol: а сега печели повече от повечето американци и повече от всички българи месечно :lol:

Едно 15 годишно момче печели над $6,500 месечно

Сигурен ли е източника от където е тази информация??? Според мен ако ставаше дума само за $6,500 на месец никой нямаше да прояви интерес и за никой нямаше да е толкова странно това. За нас 6,500 може да са много но в USA не са толкова много за да се шуми по въпроса. Според мен става дума за доста повече месечно.
Абе всъщност може. Сега видях оригиналната статия... като се замисля...15 години е.... другите на 15 години.... Може може - заслужава внимание детето.
 
Аз на 15 години освен за футбол и за мацки за друго не мислех :lol: честно казано и не съжалявам, че не съм си обременявал съзнанието с пари на тази възраст... от тука насетне цял живот имам за правене на пари :wink:
 
E-Business каза:
CrAzY-MaST каза:
Едно 15 годишно момче печели над 6,500 долара месечно. Започнал е да се занимава преди 4 години... докато е бил на 10-11 :lol: а сега печели повече от повечето американци и повече от всички българи месечно :lol:

Едно 15 годишно момче печели над $6,500 месечно

Сигурен ли е източника от където е тази информация??? Според мен ако ставаше дума само за $6,500 на месец никой нямаше да прояви интерес и за никой нямаше да е толкова странно това. За нас 6,500 може да са много но в USA не са толкова много за да се шуми по въпроса. Според мен става дума за доста повече месечно.
Абе всъщност може. Сега видях оригиналната статия... като се замисля...15 години е.... другите на 15 години.... Може може - заслужава внимание детето.

Ами достоверен изглеждаше източника :)

Иначе не мислиш ли, че е интересно дете на 11 години + онлайн бизнес... и две години по-късно 4 цифрени суми....
 
CrAzY-MaST каза:
Ами достоверен изглеждаше източника :)

Иначе не мислиш ли, че е интересно дете на 11 години + онлайн бизнес... и две години по-късно 4 цифрени суми....

Да съгласявам се. Но имам едни подозрения и предположения..... че баща му прави 5-6 пъти повече :) Имало е от кого да се учи лапето
 
CrAzY-MaST каза:
в статията пишеше, че не били много богати техните, даже имали затруднения

http://www.mmdnewswire.com/e-book-2916.html

Поредно доказателсто че могат да се изкарват пари е нета. Щом този 15 годишен хлапак прави тез пари.. вие момчета по долу ли сте от него. Хайде стягайте се и сериозно работете на сериозни пазари
 

Горе