Как е направено това с wordpress ?

kiber4o

Member
Здравейте,
искам да попитам как е направен продукта в този сайт --> http://numbokey.com/bg/product/klyuchodyrjatel-02/

Аз също имам продукт, в който може да се пише свободен текст и искам да преправя страницата да изглежда подобна на тази.Не намирам никакъв плъг ин или идея в интернет как се прави.Ако има някой , който знае , ще съм благодарен да сподели

Поздрави
 
От: Как е направено това с wordpress ?

ОФФ
Идеята на ключодържателя не е лоша, НО какво правим ако си загубите ключа с ключодържателя /барабар и с алармата ако имате/?!!!!
Който го намери, ще се чувства като вале на паркинг - гледа за кола с този номер и ... :shock: :(
 
От: Как е направено това с wordpress ?

Малко HTML&CSS да се украси формата, може и без плъгин.
 
От: Как е направено това с wordpress ?

Моя продукт не е ключодържател, но е продукт , в който също може да се пише текст. Просто ми хареса реализацията в сайта и реших да пробвам и аз да я направя
 
От: От: Как е направено това с wordpress ?

ОФФ
Идеята на ключодържателя не е лоша, НО какво правим ако си загубите ключа с ключодържателя /барабар и с алармата ако имате/?!!!!
Който го намери, ще се чувства като вале на паркинг - гледа за кола с този номер и ... :shock: :(

Виж само галерията :D
http://numbokey.com/bg/galeriya/
 
От: От: Как е направено това с wordpress ?

ОФФ
Идеята на ключодържателя не е лоша, НО какво правим ако си загубите ключа с ключодържателя /барабар и с алармата ако имате/?!!!!
Който го намери, ще се чувства като вале на паркинг - гледа за кола с този номер и ... :shock: :(

Той като намери дистанционното, ще намери колата още по-бързо. Ще натиска и ще гледа от къде ще светне :)
 
От: Как е направено това с wordpress ?

Тя темата вече е изчерпана - автора да сподели, ако е на друго мнение :wink: та поне да я ползваме за нещо8)
Аз още не разбирам идеята на ключодържател с гравиран номера на колата:shock: - ОК съм ако имаш 8 коли и/или си блондинка с 2 и не знаеш кой ключ за коя е!!! 8)
 
От: От: Как е направено това с wordpress ?

Той като намери дистанционното, ще намери колата още по-бързо. Ще натиска и ще гледа от къде ще светне :)
Знам, но това е частен случай - сложил съм го в скоби горе:wink: Говорех по принцип
 
От: Как е направено това с wordpress ?

Тя темата вече е изчерпана - автора да сподели, ако е на друго мнение :wink: та поне да я ползваме за нещо8)
Аз още не разбирам идеята на ключодържател с гравиран номера на колата:shock: - ОК съм ако имаш 8 коли и/или си блондинка с 2 и не знаеш кой ключ за коя е!!! 8)

Не всичко има логичен смисъл, някои неща са просто ей така - за гъзария или майтап.
 
От: Как е направено това с wordpress ?

Не всичко има логичен смисъл, някои неща са просто ей така - за гъзария или майтап.
Да, колега, и това мислих - мятка ключа на масата у оремага барабар с папиросите и тИлИфона, но ако не му е номера 777777 сдмици например, не виждам смисъл.
И за майтапа мислих - но не измислих - ти ключа за бъзик може да му го смениш /в горната ситуация като отиде да види как е оператора на санитарния възел/, но какво пречи и без този ключодържател пак да му погодиш номер?:wink:
 
От: Как е направено това с wordpress ?

Единственият плюс е ако ходи някъде на социално мероприятие - кръчма например и там имат "вале", тогава по-лесно ще му намерят ключа после /макар, че те си имат друга номерация/
П.П. Не знам в БГ до колко има такива ресторанти. Но преди не повече от 3 години (от тогава съм под чехъл:oops: - иначе доста си играех с разни пеперудки по цяла нощ8)) пред по-уважаваните барове/дискотеки имаше пич, който се занимаваше с това за по-редовните пациенти /не пиша ВИП нарочно/ и определено, щеше да му е от полза в силно свирена вечер.
 
От: Как е направено това с wordpress ?

Здравейте,
искам да попитам как е направен продукта в този сайт --> http://numbokey.com/bg/product/klyuchodyrjatel-02/

Аз също имам продукт, в който може да се пише свободен текст и искам да преправя страницата да изглежда подобна на тази.Не намирам никакъв плъг ин или идея в интернет как се прави.Ако има някой , който знае , ще съм благодарен да сподели

Поздрави

Според мен ще мине със таб, с променен CSS (за смяна на визията) - вляво за ключодържателите, а бутона "Купи" може да е shortcode от woocommerce или обикновен бутон с линк към друга страница за поръчка. В дясно малко текст и radio бутони - падащ списък и текстово поле - могат да се направят с безплатен плъгин като само се смени стила, за да пасва на визията. Това на Full-width страница. Мисля, че ще стане и само с безплатни плъгини.
 

Горе