Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

От: Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

прегледай горната тема "Търся Дропшипъри"
 
От: Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

Благодаря ви
 
От: Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

Търся Дропшипъри
 
От: Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

Интересува ме за в България.

Благодаря

Здравей.

Може да попиташ всяка една фирма/лице което продава дадена стока . Не мисля че някой който иска да се развива и да има повече продажби ще откаже възможността за дропшипинг.Зависи и каква стока търсиш.

Аз като собственик на сайт, предлагам дропшипинг за страната и чужбина. Въпроса е да си заинтересован от този вид продукт .
 
От: Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

Оооо в България има много фирми, които против всякаква логика не искат да продават стоките си чрез интернет. Само като чуят интернет им се изправят косите - причините са много, сега да не ги обяснявам подробно. Но понякога самите фирми не са готови за интернет - липса на достатъчно стока, липса на знания как да го направят, не могат да се отърсят от старите начини на работа. Много от тях искат още през първият месец ти да им правиш големите обороти, но сами разбирате, че качването на продукти отнема време, популяризиране на тези продукти в сайта (клиентите да разберат че има такива продукти) и много други причини, от които продажбите могат да започнат сериозно да се случват чак след няколко месеца. Но търговеца е нетърпелив - иска сега и веднага и по много ....

Общо взето ще трябва да минат още години за да станат нещата тук, но има и доста фирми които са много френдли към онлайн продажбите.
 
От: Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

Оооо в България има много фирми, които против всякаква логика не искат да продават стоките си чрез интернет. Само като чуят интернет им се изправят косите - причините са много, сега да не ги обяснявам подробно. Но понякога самите фирми не са готови за интернет - липса на достатъчно стока, липса на знания как да го направят, не могат да се отърсят от старите начини на работа. Много от тях искат още през първият месец ти да им правиш големите обороти, но сами разбирате, че качването на продукти отнема време, популяризиране на тези продукти в сайта (клиентите да разберат че има такива продукти) и много други причини, от които продажбите могат да започнат сериозно да се случват чак след няколко месеца. Но търговеца е нетърпелив - иска сега и веднага и по много ....

Общо взето ще трябва да минат още години за да станат нещата тук, но има и доста фирми които са много френдли към онлайн продажбите.

Подкрепям това мение
Незнайно защо българските търговци бягат от интернет търговията като дявол от тамян . Някои искат да правят договори с И-търговреца които да им гарантира продажби на определена стойност всеки месец за да ви гарантират цената на която ви дават стоката си . Такъв един искаше месечен оборот от 2000 лв . - сами разбирате че в началото на всяко едно начинание такива суми са несериозни
 
От: Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

Ние предлагаме дропшипинг на дрехи и аксесоари. Можеш да разгледаш сайта в подписа ми !
 
От: Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

Ние предлагаме дропшипинг на дрехи и аксесоари. Можеш да разгледаш сайта в подписа ми !

А може ли малко пояснение , къде, как и защо ?
 
От: Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

Значи може да направите запитвания на скайп vodo.bg
 
От: Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

Значи може да направите запитвания на скайп vodo.bg

Какво толкова скрито-покрито има та не искате да пуснете тук информация за вашите продукти.
 
От: От: Как мога да намеря фирми които предлагат drop-shipping ?

Какво толкова скрито-покрито има та не искате да пуснете тук информация за вашите продукти.

Здравей, мисля че съм показал сайта и нашите артикули. А не като в повечето случаи като в "раздел продавам" продавам .... сайт или каквото е и всеки пише изпрати ми го на ЛС ....

Сайта съм го показал и е това в подписа. Вече всеки заинтересуван, който иска да развива бизнес със нас може да ни потърси и да ни зададе всякакви въпроси :)
 

Горе