Как мога да се свържа с инвеститори и как да стигна до такава аудитория?

petrov00

New Member
Здравейте група! Наскоро започнах да се занимавам с така нареченето онлайн предприемачество. Хубавото е,че тази обилност от информация в интернет,може да ни направи страхотна услуга! Та накратко имам няколко добри идеи,но се нуждая от финансиране. Къде мога да намеря инвеститори,който биха ми дали шанс да им покажа идеите си? Благодаря предварително!!:)
 
Напиши си идеите в тази тема и ако някой ги хареса - ще се свърже с теб.
Благодаря за съвета! Работя по дропшипинг модела,имам свежа идея за мрежа от няколко магазина в най-оборотните ниши.
 
Благодаря за съвета! Работя по дропшипинг модела,имам свежа идея за мрежа от няколко магазина в най-оборотните ниши.
Нищо не каза. Давай по-смело.
 
Че за какво ти е инвеститор за дропшипинг бизнес?!
Наливаш файла от дропшипъра, слагаш на всичко по 10 лв отгоре и си в играта.
 
Че за какво ти е инвеститор за дропшипинг бизнес?!
Наливаш файла от дропшипъра, слагаш на всичко по 10 лв отгоре и си в играта.
Nema pokana za Stripe, toi shte iska mejdunaroden dropshiping prez Shopify da pravi... а да добави и по 5 лева за мен от всяка трансакция да ми ползва Stripe акаунта за Шопифая си...
 
Nema pokana za Stripe, toi shte iska mejdunaroden dropshiping prez Shopify da pravi... а да добави и по 5 лева за мен от всяка трансакция да ми ползва Stripe акаунта за Шопифая си...
Точно така през шопифай ще е. Какво е stripe?
 
  • Haha
Реакции: Sky
Доникъде няма да стигнеш. Paypal ще те лимитират (понякога и до 50% от средставата и така).
Какъв е оптималният вариант според вас? А и пейпъл ще е за първите две до три седмици.
 
Точната сума е 1600лв.
За мен е несериозно да търсиш инвеститор за толкова малка сума!
Ако не можеш да събереш тази сума то ръководеното на бизнес не е за теб! Защото dropshipping-а си е бизнес макар че не инвестираш в стока то си е бизнес и от твоите умения зависи дали ще реализираш печалба или не.

PayPal + Shopify + без фирма = фалит - защото когато PayPal ти лимитират акаунта ти трябва да предоставиш доказателство какъв е произхода на парите и какво ще им кажеш за да ти вдигнат лимитацията ?

Клиента ти е платил за стоката но ти не можеш да я поръчаш и платиш защото акаунта ти е лимитиран и как точно ще се справиш в тази ситуация? Обмисля ли си го?

Shopify е за хора които имат поне минимален бюджеш какъвто ти нямаш!
 
Здравейте ,аз съм Калоян Петров и наскоро стартирах точно такава платформа която търсите. https://sellthemoney.eu/
На тази платформа всеки който има нужда от капитал ,може да се представи тук колкото по-подробно ,толкова по-добре.И инвеститори като вас без значение размера на инвестицията да е свържат. Няма ограничения нито за отраслите в иконимиката нито за инвеститорите.
Платформата стартира въвсем наскоро.Вече съм имал срещи с финасови специалисти , BESCO и частни лица.
 

Горе