Как най бързо да си индексираме сайта?

kpetrov

Well-Known Member
Четох някви статии онлайн, за бурзо индексиране, но вече повече от седмица не е индексиран сайта.
Някакви работещи за момента решения?
 
Добави го в горния линк и после провери в гугъл, като напишеш site:домейн. Би трябвало да излезе веднага или до няколко минути.
 
Добави го в горния линк и после провери в гугъл, като напишеш site:домейн. Би трябвало да излезе веднага или до няколко минути.

добавих нов преди 2 минути и вече излиза в търсенето, така че е тествано и работи
 
Значи всичко това го направих, без съвета на Беджев, освен това и през fetch пратих заявка. На теория сайта ми е индексиран, но когато поискам резултат по ключови думи, които са уникални само за моя сайт, ми казва че няма резултати.
Прочее при извличането в гугъл ми дава няколко блокирани скрипта, това нормално ли е?
 
Пич, много добър старт си направил, директно с двата крака в лайната.
За къде толкова бързаш да си пуснеш сайта онлайн с копирано съдържание?
Като толкова ти е трябвал материал за да си оправиш дизайна, да го беше направил на локалният си хост
 
Ееех, kpetrov... направил си точно това, което не трябва. Но така е, когато не ни слушаш, и аз и другите колеги те съветвахме какво да правиш и ти казвахме грешките, а ти все мислеше, че спамим темите ти. И резултата е налице - едно голямо НИЩО! Но няма да се изненадам ако и ти като други скоро проявиш голямо самочувствие и започнеш да даваш съвети, все едно си специалист.
 
Доколкото разбирам не трябва да се копира, поне докато сайта не влезе реално в търсачките.
Така го разбирам засега. Така ли е?
Понеже в нета е пълно с копирани индексирани статии, така ли е? Поне така ми изглежда логически...?
Пример:
https://www.google.bg/#q=In+the+war+against+the+Khazarian+mafia,+the+election+of+Donald+Trump+as+President+of+the+United+States+is+as+the+Russian+victory
Иначе не ме кефи да копирам, но досега се занимавах основно с изгледа, отсега нататък започвам да пиша статии.
 
Изобщо не трябва да копираш статии от никъде, правилно си разбрал
На никой не му пука за изгледа, важното е какво си написал и колко е полезно и социално ангажиращо и значимо
 

Горе