Как най-евтино може да се прати писмо до UK

Kortes

Active Member
Трябва да пратя едни документи до Лондон, някой пращал ли е и знаете ли по кое ще ми излезе най-тънко?
 
От: Как най-евтино може да се прати писмо до UK

Трябва да пратя едни документи до Лондон, някой пращал ли е и знаете ли по кое ще ми излезе най-тънко?
Пощата.
Може и препоръчано да се прати.
 
От: Как най-евтино може да се прати писмо до UK

Пишеш за документи и търсиш само цена, аз бих се замислил и дали изобщо сте стигнат с пощите. Мда има го и този момент. В този ред на мисли, ако това, за което пиша също има значение, бих заложил на ежеседмично пътуващите фирми за групажи с бусове - питай Гугъл има май поне 4 фирми до Лондон. Обаче май доставят до тяхно депо там, но може и да има изключения - чекни ги. Иначе има и други знаини и незнайни фирмички по това трасе и някои доставят и до адрес. Дано да помогна това инфо:wink:
 
От: Как най-евтино може да се прати писмо до UK

Аз съм пращал до Лондон с http://www.uktobg.com и ми излиза около 25 лв. Но трябва хората да си вземат пакета от адреса на доставчика. Пратката стига за 5-6 дни и всичко до сега е точно.
 
От: Как най-евтино може да се прати писмо до UK

Да то разликата е че пощата ти доставят посмото на адрес.
Представи си, че това са документи за работа. Ще кажеш на работодателя иди до еди си куде да ги вземеш?!

Предполахам няма да се пращат оригинални(трудно възстановими) документи. И съм сигурен, че излезе ли от бг, пратката ще стигне там за където е пратена.
Както казах не е и проблем да се прати препоръчано, да се вземе срещу подпис на отсрещната страна...
 
От: Как най-евтино може да се прати писмо до UK

Пращал съм препоръчано писмо до Испания и излезе 6-7 лева. Получи се и нямаше никакви проблеми. Предполагам, че и до Великобритания ще е горе-долу същото.
 
От: Как най-евтино може да се прати писмо до UK

Мерси пичове, по-принцип преди да пусна темата питах едни пичове с бусове които карат стоки натам, но не можаха да ми кажат конктно кога ще бъде там "Като се напълни буса тръгвам" това бе отговора, но мен не ме удовлетворява понеже може да е след седмица или две. Пък не ми се даваха 40-50 лева за куриерите за това търсех алтернатива, утре сигурно ще го пусна по пощата.
 

Горе