Как не се прави Аукцион за сайт

Sky

Well-Known Member
Защо закл=чи темата на онзи?
Това, че ти не внимаваш не го оправдава за измамата!
Да, може да почнеш с фрилансване. Така ще видиш за какъв чеп става дума тук. Но силно ти препоръчвам да си изнесеш услугите навън или да работиш с малки тук, но да ти е водещо трупането на портфолио и после да гониш големите. Да филансваш тук, гонейки малки клиенти си е обречена кауза. Гледай големите, и да работиш за поне среден клас клиенти. :)
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: Работа с клиенти

Защо закл=чи темата на онзи циганин?
Това, че ти не внимаваш не го оправдава за измамата!
Бате, сириъсли в тази тема пишеше за другата. Ще го отделя. И кой не внимава? Ти кореспонденцията ни не я ли прочете? Темата се заключи заради репортите на другите, не по мое желание. ;)
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

И в крайна сметка тук е забранен търг с резервирана цена.
Нима всичко ще отшуми ей така?
На всичкото отгоре е и нагъл и обижда при положение, че трябва да се извини и даде на момчето сайта.
 
Защо да се затулва. Ето в момента може да пуснем и линк. А при положение, че човекът е посъветван какво може да направи форума. И сериозно ли мислиш, че е измама, а не незнание. Колкото до поведението на потребителя, това не го оправдавам. ;)

Какво предлагаш бате в случая да се случи. Аз моето го давам сега - просто отделям темата и дискутираме как не се прави и какво реално следва след неразбиране, недоглеждане и впускане в материя, която явно не е много позната на потребителя - аукционите.
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Незнанието не е оправдание.
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Грозно е.

1. Търгове с резервирана цена са забранени
2. Пуска се такъв, без да е обявено, че има резервирана цена .
3. Оправдания, че администрацията "знаела" и "разрешила", ама от никъде не се вижда ясно това. Да не споменавам, че резервираната цена изобщо не се споменава никъде. Т.е може утре да стане и $$$$$.
4. Отказа от сделката и самото държане няма да го коментирам.
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Аз посъветвах xainov да пусне такъв тарг с резерв цена още първата му тема за продажба на въпросния сайт
И кво и аз не знаех че тука не е прието да се прави такъв търг и не смятам, че съм дал грешен съвет, защото в повечето сайтове за продажба има търгове с резерв цена
Някои хора много бързо се палят без да помислят малко и да огледат от всички страни квадрата шото може да има обем невсичко е плоско
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Е, как не знаете, че са забранени търгове с резервирана цена? Като влезнеш в раздел продава се, четвъртата тема отгоре с 4 удивителни е - "Търговете с резервирана цена са забранени тук!!!!". Ама както беше написал преди години един уважаван член на друг форум: "Бамбуча, писател. Бамбуча, не читател!"
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Е, как не знаете, че са забранени търгове с резервирана цена? Като влезнеш в раздел продава се, четвъртата тема отгоре с 4 удивителни е - "Търговете с резервирана цена са забранени тук!!!!". Ама както беше написал преди години един уважаван член на друг форум: "Бамбуча, писател. Бамбуча, не читател!"

Аве бамбуча, язе да несъм запетайкаджия кото теве
За мени не е нужно да се спазват правилата дословно, а е важно да няма измами и мушенгии, шото тогава ма ващат бясовете
А всеки нормален човек знае какво е търг и какви видове търгове има
Ако продавача не е споменал точно какъв търг обявява, си е виновен продавача
Ако пък въобще не става ясно какъв търг е пуснат, а пък наддаваш, си виновен ти, защото наддаваш в търг без ясни условия
Ами акъл се иска, ако не си разбрал нещо - питай, не се надявай само на някакви правила
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Аве бамбуча, язе да несъм запетайкаджия кото теве
За мени не е нужно да се спазват правилата дословно, а е важно да няма измами и мушенгии, шото тогава ма ващат бясовете
А всеки нормален човек знае какво е търг и какви видове търгове има
Ако продавача не е споменал точно какъв търг обявява, си е виновен продавача
Ако пък въобще не става ясно какъв търг е пуснат, а пък наддаваш, си виновен ти, защото наддаваш в търг без ясни условия
Ами акъл се иска, ако не си разбрал нещо - питай, не се надявай само на някакви правила

Е, след този отговор, аз не виждам смисъл да участвам в разговор с теб колега. Само да ти кажа, че когато аз съм прохождал в интернет търговете, много вероятно, ти не си знаел какво е това.
Правилата са затова, за да се спазват. Относно запетайките, старая се да пиша грамотно и четливо, не като индианец от дълбоките части на Амазонка.
Ще те помоля да ни отговаряш, защото не мисля да влизам в полемики!
 
От: От: Как не се прави Аукцион за сайт

Е, след този отговор, аз не виждам смисъл да участвам в разговор с теб колега. Само да ти кажа, че когато аз съм прохождал в интернет търговете, много вероятно, ти не си знаел какво е това.
Правилата са затова, за да се спазват. Относно запетайките, старая се да пиша грамотно и четливо, не като индианец от дълбоките части на Амазонка.
Ще те помоля да ни отговаряш, защото не мисля да влизам в полемики!

Айде сега щеми казваш дали да отговарям или не, аве ти голем гестаповец шизлезне от теве ама си оше малък
Неса надувай ного видях ти потписа, ама и ти нема разбираш шото пиша без сички запетайки
Пий един ментов чай за успокоение и за здравето на ментата
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Абе-не мислех да се обаждам-ама този blaster наистина много дразни!В България сме и е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се пише грамотно!Ако този blaster се смята за много печен-както се предполага-май е хубаво да не прави само спам!!!Извинявам се за моя офтопик!
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Абе-не мислех да се обаждам-ама този blaster наистина много дразни!В България сме и е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се пише грамотно!Ако този blaster се смята за много печен-както се предполага-май е хубаво да не прави само спам!!!Извинявам се за моя офтопик!

Съгласен съм по всички точки, но ако беше дал по-добър пример за писане
Сега само се изложи като кифладжия и да си поправяш поста, вече съм го цитирал
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Не ти отива да пишеш така
Съгласен съм по всички точки, но ако беше дал по-добър пример за писане
Сега само се изложи като кифладжия и да си поправяш поста, вече съм го цитирал
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Не ти отива да пишеш така
На мене ми отива, ама на някои други запетайкаджии няма да им отива
Ама аз да не съм даскал я, язе сом заслужил народен артис медалис и шиси пишеме като си знаеме и хич неми дреми на бластера
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

На мене ми отива, ама на някои други запетайкаджии няма да им отива
Ама аз да не съм даскал я, язе сом заслужил народен артис медалис и шиси пишеме като си знаеме и хич неми дреми на бластера
Не си ти ако не сложиш 3/4 запетайки една след друга :D
A kolkoto po temata, то се видя колко абдали има 2-ри път да му наддават за умрелия сайт
 
От: Как не се прави Аукцион за сайт

Не си ти ако не сложиш 3/4 запетайки една след друга :D
A kolkoto po temata, то се видя колко абдали има 2-ри път да му наддават за умрелия сайт

Еми язе си казах мнението и грешката си признав ама ако можете четете сос запетайки така и без запетайки шима разберете,,, ако сакате дама разберете
 
  • Like
Реакции: Sky
Язе, мазе, после се чуди защо половината ти постове ти ги няма. ;)

По темата - има 3 цени - начална - под коята не пада продавача си, за да не е на загуба; buy now - предлага се и на нея се - продава веднага и тази, която е със стъпка Х. Това е. Всичко друго е супер измислено.

И този с "язе" да си оправи правописа, защото дори и не се опитвам да му чета мненията, игнорвам го по дефолт. ;)
 
От: Re: Как не се прави Аукцион за сайт

Язе, мазе, после се чуди защо половината ти постове ти ги няма. ;)

По темата - има 3 цени - начална - под коята не пада продавача си, за да не е на загуба; buy now - предлага се и на нея се - продава веднага и тази, която е със стъпка Х. Това е. Всичко друго е супер измислено.

И този с "язе" да си оправи правописа, защото дори и не се опитвам да му чета мненията, игнорвам го по дефолт. ;)
Салют,,,,,,
 
От: Re: Как не се прави Аукцион за сайт

Язе, мазе, после се чуди защо половината ти постове ти ги няма. ;)

По темата - има 3 цени - начална - под коята не пада продавача си, за да не е на загуба; buy now - предлага се и на нея се - продава веднага и тази, която е със стъпка Х. Това е. Всичко друго е супер измислено.

И този с "язе" да си оправи правописа, защото дори и не се опитвам да му чета мненията, игнорвам го по дефолт. ;)

Този не му дреме на онзи,,, научи думата демокрация какво означава
 

Горе