Как решавате проблема с кирилицата?

AMOUN

Well-Known Member
ТОлкова много се използва а проблемите с кирилицата си стоят и бълкгарска версия излиза обновена поостоянно - проблемите пак си стоят?
защо така вие как с еоправяте с тези проблеми
те ен са един и два а са много ?
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

ето сега за пореден път реших да тествам и да направя магазин през wordpres
и всичко е супер обаче немога да направя преводи в самия плугин излизат едни квадтрати ... да му оквадратее и майката и сичкото дева :(
и тея кратките наименования на темите ... и те ебати и шльокавенето ... неам нерви вече си купя кози и заминавам на къра
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

Доста тъпо може да се стори но ... записваш ли кодировката на UTF-8 ?
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

Абе записвам дева и ютифиту дева...
ама например колкото и да ги записвам
и на бързо редактиране и се прецаквеат линовете горе най вече
b%d0%b0-%d0%bc%d0%b0%d1%81%d0%ba%d0%b0-%d1%80%d0%be%d0%bb%d0%ba%d0%b0-100-%d0%bc/ - това не е нормален линк за мене :) само на мозилата излизат нормалитетно - иначе в ие- то кочина ...
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

Ама това го има на всеки сайт ? Няма значение WP или писан или друг.
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

Да си оправиш кирилицата на eXbg.com, че е неприятно при добавяне на сайт. :)
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

Като стана въпрос за eXbg.com, забележете кои страници Google смята за важни:



На сайта има Google AdSense :)
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

Анално сексче ми е фанало гооглето ? - има перверзни мръсници явно от служителите а :)
а между другото съм махнал сичко голотия от сайта като пуснах адсенся - незнам откъде е намерило аналитетни думи...
обаче проблема с тая кирилица неможах да го реша там !
както и в рсс-то и в самото приемане на сайтове нестава и нестава ...

Помня предси месец два сайта м иизлизаше на трето място по търсене за гепиме.цом
и гепиме явно беше спрял за няколко часа .. и какво да ви кажа за няколкото часа имах 3 000 уникални от гоогле на думата гепиме :)
гледайте какво праи народа ... за едното секс :)
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

Кирилицата се оправя по различни начини в зависимост от проблема.
Най-често, ако сайта е на уникод проблема се оправя, като се сложи едно SET NAMES "utf8" веднага след връзката с базата данни.
 
От: От: Как решавате проблема с кирилицата?

Като стана въпрос за eXbg.com, забележете кои страници Google смята за важни:



На сайта има Google AdSense :)

вчера получих писмо от гоогле точно по този въпрос - въпреки че най хард сайта в ексбг е гепиме те ми пишат да махна адулт съдържанието и ми сочат тоя линк от думичката анален секс - а на него излизат три сайта за запознанства само... както и да е какво да се прави махнах ги заедно с думата за да няма недоволни
но ми е интересно - съвпадение ли е или някой тукашен завистливец се е опитал да ми серне отгоре ?
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

Нищо чудно и някой тукашен "тарикат" да се пробвал да ти направи мръсно-нема да е за пръв път :)

Затова и много хора не си показват сайтовете да си нямат ядове после.

България е страната с най-много хейтъри на глава от населението.:)

Като видят, че някой е дръпнал напред и куцо, кьораво и сакато се надпреварват да му правят мръсно.:D
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

Ами да заповядат то лошо няма като имат желание да си останат боклуци цял живот... Но все пак за да им е ясно - пичове това ми е хоби - не изкарвам пари от него ... не виждам каква полза има някой да прави доклади ? това недоизживени доносници- завистници или какви са? просто е малоумно от ваша страна - ако съм ви неприятен и искате да ми направите мръсно - елате ми взривете склада... или някой от магазините... иначе файда няма
ако наистина е докладвал някой - искам да му кажа че е голям олигофрен - ако не - значи гоогле са некакви изкукали
и в двата случая важи моят девиз :) - а той гласи - "през уя ми е":)
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

Темата ми е доста актуална ако някой наистина знае как се решава проблема при последната версия на WP ще е супер :?
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

И аз имах същият проблем понеже бях инсталирал WP на английски. После дръпнах преведената версия, която освен езика има и в един от файловете линк към езика...забравих му името...но няма значение...качих си преведената и проблема се реши при мен. Сигурен съм че си качил непреведена версия на WP.
 
От: Как решавате проблема с кирилицата?

главния проблем е с кратките имена ! излизат на маматаситрака
 

Горе