Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

За този ли иде реч? homeopathytoday . eu

Наистина е много странно да не са пуснали някакъв ъпдейт?
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

За този ли иде реч? homeopathytoday . eu

Наистина е много странно да не са пуснали някакъв ъпдейт?

мен ми излиза друг сайт - поне в google.bg

лекар хомеопат: Хомеопатия Д-р Урумова
www.homeopatiqbg . com/Translate this page
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

При мен е този - tophomeo com
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

При мен на първо място е уикипедиа,на второ-мамата,а на трето фейсбук страница на Олга Ташева...
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

При мен пък са два локални резултата с каталози и след това е Уикипедия
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

Хмммммм, явно се прави яко локализиране по доставчици.
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

мен ми излиза друг сайт - поне в google.bg

лекар хомеопат: Хомеопатия Д-р Урумова
www.homeopatiqbg . com/Translate this page

Точно за този сайт става въпрос, и да уточним наистина че става въпрос за google.bg
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

Докторката явно е и велик сео оптимизатор. Или гоогле му дреме за класирането по нашите ширини....
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

На мен този сайт ми излиза чак на шеста позиция с тази страница /index.php?page=info , а веднага след него - на седма, с начална. Наистина, както uni-web каза, гугъл мощно локализира по доставчици (аз понеже съм към местен)
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

Разкрих тайната! Имат магически код на сайта :-o
HTML:
<p>Надявам се, че информацията  която е предоставена на страницата ще 
ви бъде от полза и ще ви обогати с познание за <b class="seo">хомеопатията</b>. </p>
<h2 class="seoh2">Биография на Д-р Урумова лекар хомеопат:</h2>

Иначе сериозно тествах от три доставчика и все същото.
 
Гледам и не мога да си обясня - при търсене на думата "хомеопат" в Google на първо място излиза сайт, към който има само един линк? И то преди bg-mamma, Уикипедия... Как става тази магия?

На мен друго ми излиза, кое е точно URL-то, че гледам има bg mamma, wikipedia. И един странен сайт на първо място с не добре напрани URL адреси. :) С линовете от тук, homeopatiqbg определено ще се закове. :) Но забележете друго - тъй като не е обособен бранд в нишата, хомеопат не е конкурентна дума сама по себе си. Има го в 2-3 тайтъла, всичко друго са разновидности, с които Google (.bg) е длъжен да се справи, подреждайки ги по негова логика. ;)
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

Първо е уикито после въпросния сайт. Явно за всеки Гошо предлага отделни резултати, може да се чувствате поласкани :D
 
От: От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

Разкрих тайната! Имат магически код на сайта :-o
HTML:
<p>Надявам се, че информацията  която е предоставена на страницата ще 
ви бъде от полза и ще ви обогати с познание за <b class="seo">хомеопатията</b>. </p>
<h2 class="seoh2">Биография на Д-р Урумова лекар хомеопат:</h2>

Иначе сериозно тествах от три доставчика и все същото.

Извинявам се, че се отклонявам малко от темата. alabalist, понеже не разбирам от код, а както видях, няма такава стойност "seo"към атрибута class. Та , въпроса ми е, какво точно е искал да постигне човека, който е правил сайта, с тази стойност? Да не би да е очаквал чудо с "откриване" на нова революционна стойност?
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

ако думата е хомеопат е абсолюнто закономерно. Щом излизат в топ фб и уики, начи няма серизна конкурения. Жената си има два линка само в маджестика, начи има повече със сигурност. Освен тва онсайта е добър за тази дума, ако забелязвате в хедъра има в H1 Хомеопат, Хомеопатия и т.н, така че е нормално да излиа. Пак казвам, в тая ниша явно няма оптимизатори, сайта е пипнат онсайт, ама няма линкбилдиг и може да се бие много лесно.
 
От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

Според мен тайната е в заявката "Д-р Урумова лекар хомеопат" - Това означава, че Гугъл подразбира д-р - Урумова, като нарицателно за хомеопат (Личен бранд) ... Вероятно жената е един от най - добрите специалисти в областа. Затова и сайтът и има предимство.
 
Re: От: От: Как сайт с един линк към него е на първа позиция в Google?

Извинявам се, че се отклонявам малко от темата. alabalist, понеже не разбирам от код, а както видях, няма такава стойност "seo"към атрибута class. Та , въпроса ми е, какво точно е искал да постигне човека, който е правил сайта, с тази стойност? Да не би да е очаквал чудо с "откриване" на нова революционна стойност?

Това е просто някаква самоинициатива, не толкова велика бъдеща тенденция. :) Иначе доста иновативен подход, но за жалост и аз не вярвам такъв клас да се обособи като "подсказка" за Google. :)

Но вижте.... google.bg/search?q=%D0%A3%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0&gws_rd=cr,ssl&ei=NVO2VPiWNsXVaru3guAM - явно нейното име играе ролята на бранда, който се търси, и покрай това намазва целия сайт. :)
 

Горе