Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

dekemvri

Well-Known Member
Някой има ли наблюдения как се вкарва лесно клип в топ 40 на вибокс? Какъв е алгоритъма?
Има ли варианти за платено - клипа да излиза без надпис спонсорано, а да си си платил, за да е в топа?
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

Ако не им изнася клипа няма да си в топ никога (от личен опит).Пълни пе*али, яко цензура и преценяват кой къде да бъде.Клип който е супер и е с посещения в американски сайт около 1 + милион тук при 300 посещения го спират и клипа вече не участва в "ТОП", за това и казвам че са боклуци.Ако не кихаш няма да върже.
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

Единият начин е да стоиш през нощта и да следиш кога се рестартира топа. И тогава да спамиш клипа по страници. Другият начин е просто да имаш известен профил.
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

От опит мога да ти кажа, че става със спамене по форумите. На шега преди 5-6 години с приятели бяхме снимали и качили някакъв олигофренски клип как момичетата от класа се лигавят, пуснахме линк в най-големите форуми - bg -mamma, teenproblem, rozali, някакъв космополитан тогава имаше и други такива. И така въпреки че клипа нямаше нищо смислено и беше ужасно тъп стигна до топ 10, мисля че най-високата му позиция беше 7. Според мен веднъж като влезе в топ 40, после е по-лесно, защото си получава доста гледания само заради това, че е там.
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

Виж кои потребители имат всекидневно тяхни клипове в топа и им прати ЛС за цената колко ще искат
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

И на мен са ми махали много клипове, които са авторски и отговарят на правилата!

Ако не им изнася клипа няма да си в топ никога (от личен опит).Пълни пе*али, яко цензура и преценяват кой къде да бъде.Клип който е супер и е с посещения в американски сайт около 1 + милион тук при 300 посещения го спират и клипа вече не участва в "ТОП", за това и казвам че са боклуци.Ако не кихаш няма да върже.
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

Това е изключително добър съвет. Бях се замислял преди време, но го бях забравил като вариант. Май това е най-добрия вариант, отделно може да се договори плащане само, ако клипа влезне в топ 40...

Виж кои потребители имат всекидневно тяхни клипове в топа и им прати ЛС за цената колко ще искат
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

Едно време рестартираха топа точно в 00:00 и с прокси правех посещения и ставаше. :D Доста клипчета съм вкарал така...
Сега не съм сигурен, че ще проработи този метод.
 
Някой има ли наблюдения как се вкарва лесно клип в топ 40 на вибокс? Какъв е алгоритъма?
Има ли варианти за платено - клипа да излиза без надпис спонсорано, а да си си платил, за да е в топа?

Може да се случи натурално преди всичко - чрез вайръл - стане ли много гледано (повечето от определени видеа), става в топа. Това е алгоритъма, там не е много сложно. Горе долу е същия и на тубата, но там мащабите са други разбира се. Другото е както каза спонсорирано видео. ;) Но тъй като нямам опит с това тук подобие на видео сайт, бих взел и мнението на @ ruterа, под внимание. ;)
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

Ако искаш пиши на ЛС ще ти вкарам клип в топ 40 :)
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

Чрез прокси може да стане. 2007 когато ползвах вбох качих едно видео и почнах да рефрешвам страницата. Интересното е, че правеше посешения и след това отиде към топа но имаше отрицателни коментари и го изтрих. От доста години не съм ползвал вибокс и сега незнам как стоят нещата но невярвам да е много трудно. Ако не стане чрез рефрешване опитай с проксита и го пращай на приятели. Ако искаш да вкараш видео в топа на Ютюб ще е по-трудно защото те спират брояча на 301 и след това проверяват дали са валидни посещенията.
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

Аз имам интерес, ако искаш пиши на ЛС. Ако е възможно дай някаква друга връзка, че тук не мога да пиша ЛС.
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

Всичко което не става с пари, става с много пари
 
От: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

За да влезе в топа трябва да има определен брой гледания генериране в самият сайт. Разделя ти колко гледания има от самия вбокс и колко гледания генерирани от други сайтове. Миналата година на едно клипче бях докарал 9к гледания, 6к генерирани от фейсбук и туитър за деня, а генерарираните в самия вбокс бяха около 3к. (примерни цифри, непомня точно). В крайна сметка (примерно) имаше клип в топа с 7к да речем, а моя не влезна. И да има цензура, ако видят че не качваш клипчета само за "удоволствие", от личен опит го казвам.
 
Малко да вдигна темата, не много по темата, но е забавно:

8265567s.jpg
 
От: Re: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

Малко да вдигна темата, не много по темата, но е забавно:

8265567s.jpg

Наскоро попаднах на някакъв клип, под който в коментарите се водеше война между потребителите и един от служителите на Vbox7. Стана ми смешно, докато му четях писанията, защото с всички сили се опитваше да изкара Vbox7 по-добър от YouTube... То това му е работата де, но изглежда смешно от страни да се сравняваш с най-големия лидер на пазара и едва ли не да се изкарваш по-добър от него.
 
Re: От: Re: Как се вкарва клип в топ 40 на VBOX7?

Наскоро попаднах на някакъв клип, под който в коментарите се водеше война между потребителите и един от служителите на Vbox7. Стана ми смешно, докато му четях писанията, защото с всички сили се опитваше да изкара Vbox7 по-добър от YouTube... То това му е работата де, но изглежда смешно от страни да се сравняваш с най-големия лидер на пазара и едва ли не да се изкарваш по-добър от него.

Еми да, нали от Vbox7 му плащат заплатата, не Google. :) А това трябва да си на много силни наркотици, за да мислиш, че vbox7 е по-добро от youtube. :) Някаква много изкривена представа за нещата трябва да имаш. Може би след работа обяздва розовия еднорог и отива с Кендиленд. :) Какви само ги има на този свят. :)
 

Горе