Как се правят отделни страници на една публикация?

mnnedialkov

Member
Това нещо наистина е много ценно .... Някой знае как точно става това?
Въпросът ми е как една публикация може да бъде разделена на няколко страници, ето за какво имам в предвид:
359.bg

Ще Ви бъда много благодарен ... :)
 
Много е лесно, където искаш да отива на нова страница слагаш:

Код:
<!--more-->

Само гледай да е в текст едитора, а не във визуал.
 
От: Как се правят отделни страници на една публикация?

Каква е целта с това странициране? Повече импресии и оттам евентуалната ротация на рекламите? Ако е това, за вебмастера - ОК, но мен лично като посетител ми е досадно да презареждам. Да не говорим, ако ползвам някой нет на флашка на гсм операторите...
 
От: Как се правят отделни страници на една публикация?

Много Ви благодаря на всички ... :)
Иначе - да, целта е повече импресии!
 
Re: От: Как се правят отделни страници на една публикация?

Много Ви благодаря на всички ... :)
Иначе - да, целта е повече импресии!
Понякога не са само импресиите. Виждал съм статии, които са нарочно разделени на 2-3 страници, защото просто е един брутален скрол. Мисля, че добър пример за това е дневник.бг. Или в световен мащам - Mashable. :)
 
От: Re: От: Как се правят отделни страници на една публикация?

Понякога не са само импресиите. Виждал съм статии, които са нарочно разделени на 2-3 страници, защото просто е един брутален скрол. Мисля, че добър пример за това е дневник.бг. Или в световен мащам - Mashable. :)
Съгласен съм, друг е въпросът, че на мен по този начин ми се струва по тъпо, може спокойно да се изградят 2-3 отделни самостоятелни статии, продължения на предилната, и да се сложат в свързани линкове отдолу, звучи ми по смислено поне на мен.
По тоз начин горният - на първа страница животните ми се виждаха симпатични, на 3та вече са ми грозни...
 

Горе