Как се сетва facebook application?

Synthetic

Active Member
Здравейте. От извесно време се занимавам с CPA и много бих желал някой да ми обясни подробно как да сетна свой собствен facebook app. Искам да закупя един много успешен app. (съдейки по статистиките и коментарите за него) ,но за жалост нямам познания относно сет ъп-а. В замяна ще дам закупения от мен App безплатно , на този който успее да ме научи да сетвам фейс аппс.


Надявам се да ми помогнат тези от вас , които са наистина компетентни в тази сфера...

Пишете ми на ЛС
Благодаря ви предварително : )
 
От: Как се сетва facebook application?

Лесно е. Първо пиши в търсачката на фейсбук "developer". Като цъкнеш на него, горе вдясно има едно бутонче да създадеш апп. Попълваш си полетата. В таба "facebook integration" вече избираш име на урл-то и правиш настройките. Сега, не знам какъв ти е точно апп-а и не мога да ти кажа как да действаш нататък, но има два варианта:

- или си го инсталираш на твой хост и го ифрейм-ваш;
- или са ти дали някакъв ФБМЛ код.
 
От: Как се сетва facebook application?

Ако може някой на ЛС да ми пише. Искам step by step инструкции от някой съфорумец. В замяна ще му дам APP-a , който съм купил преди 2 дни...
 
От: Как се сетва facebook application?

Всъщност не е толкова лесно вече.. Трябва ти верифициран акаунт с телефон иначе няма да можеш да правиш аппс.. Какъв апп си закупил. дай повече инфо.. въпреки че най вероятно си се прецакал офертата със фб аппс мина одаавна вече е много по трудно да се правят големи пари от това особенно за начинаещ в областта. :)
 
От: Как се сетва facebook application?

Аз имам верифициран аккаунт. Купуват се такива по интернет все пак .... Ако някой има желание да помогне и има знанията , нека ми пише лс.
 

Горе