Как се справяте до сега?

bioz

Active Member
Навярно всеки от вас е имал някви планове за живота си докато е бил по-малък. Много пъти обаче живота ни протича по коренно различен начин.

По скалата от 1-6 как бихте определили успеха си до момента? Как се справяте като цяло?
 
От: Как се справяте до сега?

Определям се като 4.5. Добре към много добре, но има още доста какво да се желае. Не си написал за себе си.
 
От: Как се справяте до сега?

Аз също бих се опрделил като 4ка - не мога да кажа, че съм достигнал желания успех. Имайте предвид, че скалата започва от 1, а не от 2 като в училище :)
 
От: Как се справяте до сега?

Въобще, ако говорим за в момента бих си сложил 0, имал съм и добри моменти не малко, но в момента съм в такава криза в каквато никога не съм бил. Така, че си слагам даже под 1 = 0.
 
От: Как се справяте до сега?

Въобще, ако говорим за в момента бих си сложил 0, имал съм и добри моменти не малко, но в момента съм в такава криза в каквато никога не съм бил. Така, че си слагам даже под 1 = 0.

Това важи и за мен...
 
От: Как се справяте до сега?

4-ка, действаме напред за по-добър живот :)
 
От: Как се справяте до сега?

По десетобалната 1 - ... или както казва екс треньорката на атлетичните пикли с бухалки и топки:
- Едно голямо кръгло ЗЕРО!

като бях малък си мечтаех че ще съм поне супермен или минимум половин супермен, но не и Батман.
А то... живота почти свърши, няма изгледи и като Робин да стана, даже и Жената Котка не мога да догоня...

то и от тото си мечтаех да спечеля, ама има няма прз целия ми живот 5 фиша да съм пуснал.. несериозна работа.
 
От: Как се справяте до сега?

Доста сложен въпрос за себе си може да си 6ца но дефакто да си 2ка :D
 
От: Как се справяте до сега?

Не повече от 3-3.5 на този етап по 6-балната.
Но пък всеки си има своята 6-ца, така че това е доста относителна статистика:)
 
Ако тази година ми се случат 2-3 неща, сигурно ще съм н 5.5, което за мен е много добре, защото 6 бих си писал може би почти никога, защото винаги може и по-добре. ;)

Тук сме си наши хора и никой няма да упрекне някой, който класира себе си на не много добри позиции по 6-балната система. :)
 
От: Как се справяте до сега?

Сега се сетих за нещо..
Значи да предположим, че гониме 6-цата, която е макса на нашите професионални/личностни амбиции.
Сега си представяме, че сме успели да догоним тази 6-ца и тогава какво става:)
Не е ли по-хубаво да сме на сегашното състояние - както гони кучето на хиподрума заека, но той винаги бяга, тоест кучето винаги е надъхано да го хване, но така и не успява
Малко кофти представих нещата, но има логика в това:)
 
От: Как се справяте до сега?

Като си купя X6ца тогава ще си поставя 6ца :?
 
От: Как се справяте до сега?

Жена, 2 деца големи вече, къща голяма, кола, успешен бизнес... аз съм си за 6 бре :) От тука нататък ще превземаме света за кеф само:)
 
От: Как се справяте до сега?

4,75. Ако следващата ми лична година е благодатна и сменя средата, както на рожденния ми ден ми предсказа по тв леля ви Алена(не че вярвам в тези простотии, просто е доста вероятно да се случи) щеотидем на 5,60.
 
От: Как се справяте до сега?

Някъде към 4 макар, че е висока тази цифра има още много неща които трябва да се свършат.
 

Горе