Как си представяте,бъдещия онлайн магазини? И какво мислите за настоящите?

C2C

New Member
..........................................................
 
Последно редактирано:
От: Как си представяте,бъдещия онлайн магазини? И какво мислите за настоящите?

Пич не се занимавай с глупости! По всичко си личи че си мнооооооооооого далеч от от тази сфера!

На база кое го имаш това мнение че сайтовете са изостанали, като сайтовете в България са едни от най-напредналите. Съдейки по некомпетентния ти пост бас ловя че един магазин няма да можеш да напишеш, камо ли да му вграждаш функции. Ти дори не знаеш как се наричат магазини с множество трговция! Един смислен сайт в сферата не си посочил ами говориш за безнес каталози и сайтове за обяви, сайтове за автомобили и имоти! Това а абсурдно когато аз бях извън бизнеса и нямах никакви познания ме беше срам да напиша нещо някъде в нета за да не се изложа, сега си пляскате квот ви падне за да се правите на умници. За кви обяви в онлайн магазин говориш въобще, сайт за обяви ли ще правиш, магазин ли ще прави? Сайт като амазаон ще правиш, ти само падащото меню на амазаон не можеш да направиш камоли сайт като техния!
 
От: Как си представяте,бъдещия онлайн магазини? И какво мислите за настоящите?

@hahоvec, вероятно атора има предвид да плати някой друг да го направи.


И към автора. За да накараш някой да плати за профил при теб или комисионни, трябва да му водиш трафик и клиенти. Всеки го интересува това. Ама какви финкции ще има, как ще изглежда - ама все им е тая на всички. Така, че ти сам си измисли как ще караш трафик и тия хора да купуват. Тогава всеки ще си плати.

Обаче създаването на сайта ще ти е сравнително малка грижа. Поддръжката после и рекламата - мисли за тях.

Иначе, като гледам сайтовете в БГ и чужди сайтове, сред нашите има много добри попадения.

Препоръка: няма перфектен сайт. Постоянно се работи по сайтовете. Да не мислиш, че ако измислиш топлата вода и вкараш всички при теб, никой няма да ти копира идеята. Затова, като го направиш, продължаваш да го мислиш.

Успех!
 
От: Как си представяте,бъдещия онлайн магазини? И какво мислите за настоящите?

...............................................................
 
Последно редактирано:
От: Как си представяте,бъдещия онлайн магазини? И какво мислите за настоящите?

Hahovec:
Сайтовете са напреднали толкова колкото и България е напреднала,в която и свера да е погледнеш,а и не е казано,че аз трябва да го направя,да съм по ясен няма аз да го правя защото,немога.Ти ако можеш,защо не го правиш?Относно срама,няма от какво да ме е срам,незнам и питам или знам но не съм сигорен,прав ли съм или несъм,тогава когато имам нещо,което е успяло не ми трябва да питам.
Относно сайтовете,който съм посочил, нито един не бил читав,тук молбата ми е да ми дадеш онези читавите,който са напреснали да ги видим,поне аз не ги знам.По другия въпрос става дума за сайт за обяви толкова сайтове избройх и пак не е ясно и ти ако можеш да наоравиш падащато меню на амазон си е твой + но ,незнам кво можеш неме и интересува,не е важно кво знааеш,аа кво правиш.Много искам да видя наптедналите сайтове.

Това е сайт за взайнопомощ,поне аз така го разбирам и приемам затова искам мнение.

Моля те, обърни внимание на правописа. Наистина трябва да те е срам. :)
 
От: Как си представяте,бъдещия онлайн магазини? И какво мислите за настоящите?

Hahovec:
Сайтовете са напреднали толкова колкото и България е напреднала,в която и свера да е погледнеш,а и не е казано,че аз трябва да го направя,да съм по ясен няма аз да го правя защото,немога.Ти ако можеш,защо не го правиш?Относно срама,няма от какво да ме е срам,незнам и питам или знам но не съм сигорен,прав ли съм или несъм,тогава когато имам нещо,което е успяло не ми трябва да питам.
Относно сайтовете,който съм посочил, нито един не бил читав,тук молбата ми е да ми дадеш онези читавите,който са напреснали да ги видим,поне аз не ги знам.По другия въпрос става дума за сайт за обяви толкова сайтове избройх и пак не е ясно и ти ако можеш да наоравиш падащато меню на амазон си е твой + но ,незнам кво можеш неме и интересува,не е важно кво знааеш,аа кво правиш.Много искам да видя наптедналите сайтове.

Това е сайт за взайнопомощ,поне аз така го разбирам и приемам затова искам мнение.

Моето момченце първо се научи да пишеш грамотно и правилно и не говорим за механични грешки при бързината, които всеки допуска! Това че знаеш само 5 сайта си е твои проблем, сайтовете в България са милиони и лесно могат да бъдат открити чрез реклами или гугъл!

Цитат: "Това е сайт за взайнопомощ,поне аз така го разбирам и приемам затова искам мнение."
Отговор: Това не е БЧК, а форум за предприемачи! Ако не знаеш какво е БЧК порасни малко и като дойде време да взимаш книжка ще разбереш!

Цитат1: "Опитвам се да направя най-големия онлайн магазин в България,в който да могат всички да побликуват свойте продукти/обяви."
Цитат2: "...а и не е казано,че аз трябва да го направя,да съм по ясен няма аз да го правя защото,немога..."
Отговор: Последно какво ще правиш? Най - добре започни да учиш уроците в училище, че да има какво да правиш после.

Другите ти изцепки само в два поста няма ги обсъждам защото всеки може да прочете сам колко последователно ти върви мисълта. Ако все пак успееш да си редактираш двата поста, че да заприличат на нещо ще е хубаво и за вбъдеще да го правиш.

Докато не напреднеш доооооооооста със знанията и нямаш 50+ сайта зад гърба си просто няма как да обсъждаме темата дали сайтовете са напреднали или не!
 
От: Как си представяте,бъдещия онлайн магазини? И какво мислите за настоящите?

Добрият магазин не иска регистрация предварително. Справка - еМаg.
Има дървовидно подредени артикули, със снимка и datasheet. Kaто comet.bg

Кофти магазин е auto.bg или подобно по спомен. Няма начин да търсиш само "джипове", примерно. Добрият пример е mobile.bg а е дрът на библия.

Добре е да има повече варианти за плащане, като банкова сметка, кр. карта, epay, Биткойн, SMS. Tия дето само с ГейПал работят - дори съм ги хранил по мейла.

Магазините се правят без капка мисъл за клиентите. Наблягат на тъпа реклама, и в такива случаи ги тормозя по телефона, ако изобщо им изтърпя простотията.

Лош пример е и лаптоп.бг, че не дава да комбинираш повече от един чекбокс в група, ами рефрешва по сума ти време на всяко цъкване. Ама те 90% са така и по-зле.
 
От: От: Как си представяте,бъдещия онлайн магазини? И какво мислите за настоящите?

hahovec:
Пак ме занимаваш с глупости,ако имаш нещо по темата го казвай,всичко останало,което казваш е простотията в умната ти глава,на всички им е ясно,че в Google има много сайтове,но да спрем до тук с глупостите,който нейскам вообще да коментирам.

Ще ти го кажа просто, защото явно не разбираш другите. Капацитетът ти е много под необходимото. Успех :)
 
От: Как си представяте,бъдещия онлайн магазини? И какво мислите за настоящите?

По мое скромно мнение си го представям така:
Онлайн виртуална разходка както все едно си в офлайн магазин.Цялата стока е наредена по рафтове,,разделена по категории и прочие.
Не знам дали някой все още не го е направил но ако има такъв магазин ще е яко.
На принципа на google maps 3D ...
 

Горе