Касов апарат от Пловдив?

Maverick

Well-Known Member
От къде мога да си взема касов апарат? Търся най-ниската цена. И за колко време става цялата процедура?
 
От: Касов апарат от Пловдив?

Веднага става. Пиши касови апарати в Пловдив и сравнявай.
Иначе още същия ден могат да ти го дадат апарата, програмират ти го, слагат му сим карта, правят един договор и си готов...
 
От: Касов апарат от Пловдив?

Търся, но не ми харесват цените. :) Незнам дали е възможно това което търся <100 лв/г.
 
От: Касов апарат от Пловдив?

Само поддръжката и таксата за сим картата са около 100 лв. Предплащат се при закупуването и подписването на договора. Отделно цената на касовия апарат, евтини има около 100-150 лв.
 
От: Касов апарат от Пловдив?

Касовият апарат може да е и 2-ра употреба. Задължително обаче трябва да го препрограмират от фирма, поддържаща касови апарати; трябва да сключите и договор с такава фирма.
 
От: Касов апарат от Пловдив?

Много висока тая поддръжката. Глобул имаха тарифа 9 лв./м за 2гб. нет на бързи скорости. До скоро бях при тях. Като ходих да се отказвам ми предложиха 2,9лв./м. Като се предложи, че за касовите бързи не им трябват, то спокойно могат да пуснат по 3 лв. за поддръжката.

По темата: Може ли да си намеря от някъде 2ра употреба или трябва да е специален магазин? Сега гледам по сайтовете за обяви, че предлагат.
 
От: Касов апарат от Пловдив?

Мен ми взеха от дейз май 60 лева.. за абонамент и симкарта..., но звъннете и питайте, защото нямам договора пред мен...
 
От: От: Касов апарат от Пловдив?

Боги 50 е фирмата - Датекс имат сега едни ниви евтини - питай ги

На касови апарати нямат нищо в сайта.
 
От: Касов апарат от Пловдив?

Имат телефон - питаше къде е най евтино - това е отговорът.
Не се лъжи по втора употреба
 
От: Касов апарат от Пловдив?

Най-евтиното било 210 лв. Което към момента не ме устройва.
 
От: Касов апарат от Пловдив?

Най-евтиното било 210 лв. Което към момента не ме устройва.

Накара ме да се замисля и аз проверих...Баси златните касови апарати! 220-260 ей така за отскок...
 
От: Касов апарат от Пловдив?

Днес поръчах един апарат от Датекс - 306 лв с подарък каса за пари. Това с включена поддръжка за една година. Най-евтиния беше 250 лв, ама ми се стори много некачествена изработка.
 
От: Касов апарат от Пловдив?

Днес поръчах един апарат от Датекс - 306 лв с подарък каса за пари. Това с включена поддръжка за една година. Най-евтиния беше 250 лв, ама ми се стори много некачествена изработка.

Тц, не е оферта. На Maverick му трябва за под 100 лв и с подарък каса с пари, да може си плати месечната издръжка на псевдобизнеса поне за 12 месеца :D Колко сте жалки просто не е истина.

Като си решил да цедиш и пилиш до минимум, защо не помислиш как да заобиколиш наредва Н-18 примерно и да не купуваш фискално устройство изобщо?!?
 
Последно редактирано:
От: Касов апарат от Пловдив?

Трябва да може да поддържа връзка с НАП ... старите не могат.
 
От: Касов апарат от Пловдив?

грешка.. ...........
 
Ето вижте тук какво намерих свързано с вашата тема :

/Надежден сервиз за касови апарати Профинанс Д ЕООД


Започнете вашия бизнес като закупите касови апарати от Сервиз Профинанс Д ЕООД.


При нас можете да намерите касови апарати на цени от 189лв с ДДС. С закупуването на касов апарат от www.профинанс.com вие можете да стартирате вашия бизнес безпроблемно.Тъй като в цената посочена по-горе вие получавате всички необходими документи които при проверка от Данъчните трябва да представите. Комплекта от документи съдържа : Договор за сервиз за 12месеца, Абонамент към мобилен оператора за СИМ-карта която осигуряван връзка със сървърите на НАП за 12месеца , Паспорт на касовия апарат, Свидетелство за регистрация заедно с Първи бон, Фактура издадена от нашата фирма с касов бон за направената от вас покупка, Кратка инструкция разработена от сервиз Профинанс Д ЕООД за по-лесна работа с закупения от вашата фирма касов апарат./


Дано да бъде полезна информацията и на други търсещи касови апарати.
Мисля че ще ви е от полза защото цените тук са доста по-ниски от тези които сте споменали по-горе
 

Горе