'Като баща ми беше майка..'

Caprice

Active Member
Семейство от Столипиново е обидено на Принц Чарлз :lol::lol::lol:
"Очаквахме от него да ни подари един апартамент или някаква сума, да остане за всички времена", казва със съжаление Вълчо.
Семейството дори изпратило писма до Бъкингамския дворец, в които молели за някаква материална подкрепа. В едно от тях дори сложили и синмката на малката Даяна. От Лондон обаче получили само благодарности. Така, обидени на принца, те решили да сменят името на дъщеря си.

http://www.btv.bg/news/bulgaria/sto...t_Stolipinovo_e_obideno_na_prints_Charlz.html
 
От: 'Като баща ми беше майка..'

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:ХАХАХААХАХХА, нямам думи!!!
 
От: 'Като баща ми беше майка..'

Много лошо туй Принц, не дава хапартамент и финанси. Направо дескурминация. :lol:

Виждате ли до къде води хрантутенето им мислят си, че всички са им длъжни.
 
От: 'Като баща ми беше майка..'

Не просто нагли, а .... епично нагли. Чак писма им писали да им пращат пари хахахах :lol::lol::lol::lol:
 
От: 'Като баща ми беше майка..'

Гледах го сутринта по телевизията.
"Ми той нали принц, има цяло кралство що да не ни купи един хапартамент" .

Мене ме е яд главно на телевизиите. Най-малко 30-40 минути ни занимаваха с мангалите. Единия прави международна просия, а другия се мъчи да изкара някой лев с фалшив фиш от тотото. Кво ме интересува тая работа!
 
От: 'Като баща ми беше майка..'

Гледах го сутринта по телевизията.
" .

Мене ме е яд главно на телевизиите. Най-малко 30-40 минути ни занимаваха с мангалите. Единия прави международна просия, а другия се мъчи да изкара някой лев с фалшив фиш от тотото. Кво ме интересува тая работа!

Щом си зяпал с отворена уста репортажа рано сутрин,след около 5 мин си звъннал на някой приятел да изкоментираш новината,след което си наспамил около 20 форума,където имаш профил,значи телевизионерите са си свършили работата.
 
От: 'Като баща ми беше майка..'

Бъркаш по всички точки. Телевизия - няма какво друго да правя. Не зяпам с отворена уста, защото ми е заета с кафе. Рано - защото ставам рано за да работя. Не съм звъннал на никой. Това е единственото място, в което го коментирам. Не, не си вършат работата. Занимават хората с глупости.

И защо ли ти обяснявам.
 
От: 'Като баща ми беше майка..'

Само не искам да си помисля след 20-30 години, когато 3/4 от хората в тази държава, като почнат да чакат някой да им дари ...
 

Горе