Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

Дано да е така, че иначе сдуха ще е голям. :) Абе всичко може да ти върви, но наистина я има тази законмерност - ако те бива в бизнеса и работата, яко ти съксва личния живот (под яко разбирам не си на топ позиции там). Но в крайна сметка всеки си знае в какво може да се специализира. Важното е да сме щастливи, нали?:)
 
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

100% съгласен (от личен опит). Като си губиш времето по скайпове с некоя кифла или цели дни с нея, не ти остава време да правиш нещо наистина полезно... :) ех тея курви деа - само за клецане стават... :)
 
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

ха-ха
като не върви в любовта върви на хазарт съм чувала ама ... в бизнеса на дали
по вероятно е обратното ако ви върви в любовта ще ви върви и в бизнеса
не бъдете толкова черногледи бе момчета .. не сте ли гледали филма "Музата":)

ех тея к***и деа
тука takamato e прав отваряйте си очите че кой знае каква к***а ще ви дойде на главата :)

@ takamato групата не беше ли Обратен ефект/отдавна не ги бях чувала /а не Ефектен обрат
 
Последно редактирано:
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

adi, ще ме прощаваш, но това
ех тея к**ви деа
не го каза @takamato а аз (предишния ми пост, втория ред, вдясно) :)
 
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

adi, ще ме прощаваш, но това не го каза @takamato а аз (предишния ми пост, втория ред, вдясно) :)

все едно кой го е казал
смисъла на темата нали е такъв , че жените,"кифлите" де ,ви пречат на бизнеса :)айде не се оправдавайте с това моля :wink:
 
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

е на мене адиту не ми пречи за бизнеса
 
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

е на мене адиту не ми пречи за бизнеса

щото не съм "кифла" за това не ти преча:wink:
 
Последно редактирано:
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

ако по цял ден си пишете в скайп (ама с такова темпо, че да не можеш да правиш нищо друго на компа), ще ме разбереш за какво ти говоря :)
 
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

ако по цял ден си пишете в скайп (ама с такова темпо, че да не можеш да правиш нищо друго на компа), ще ме разбереш за какво ти говоря :)

айде пак вместо да се радваш , че си толкова търсен :)
иначе разбрах ама грубичко ми прозвуча та за това се намесих в иначе чисто мъжката ви темичка :)
 
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

ама ние не си пишем тя почти по цял ден е у нас
 
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

айде пак вместо да се радваш , че си толкова търсен :)
иначе разбрах ама грубичко ми прозвуча та за това се намесих в иначе чисто мъжката ви темичка :)
за първото - само писане в скайп и мрънкане, че не може да излезе, защото "учела" за изпити - еми сори, ама щом намира време за скайп, на теория и на практика може да отдели време за 1 излизане деа(личеше си и колко учеше, то и затова не го взе) :) И й казвах "по-малко скайп, повече да излизаме да се виждаме",ама в отговор - не та не. Да си го кажем направо - 2-3 часа навън е по-добре от 4-5 часа в скайп. Друго си е все пак да се видите ебаси. :)
За второто - живеем в демократична държава, всеки има право на отговор, ади :)
 
От: От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

За второто - живеем в демократична държава, всеки има право на отговор, ади :)

така е и аз никъде не писала че някой няма право на отговор ....сори ако така си ме разбрал:)
 
Последно редактирано:
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

Ади, Обратен ефект е групата, просто обичам да се заигравам с думите.
А темата по скоро трябва да е озаглавена:
Като не ти върви в любовта - ще ти върви в бизнеса...
Ако бизнеса върви добре - няма да ти пука как върви любовта.

Иначе филма "Музата" е със страхотен сценарий и невереоятно блудкаво изпълнение... незнам защо се сетих за "Секса и града" (пълнометражната версия).... лелееее как го преби Кери (ли се казваше) с цветята :lol:.... на три пъти се опитвах да го гледам и стигам само до половината, някой от форума успял ли е да го догледа (С. и Г.) до край за да каже как свършва?
 
От: Като не върви в любовта, ще ти върби в бизнеса!

Ако бизнеса върви добре - няма да ти пука как върви любовта.
@takamato тъй си и мислех , че в заглавието става въпрос не за любов ,а за сех...то затова най- големите бизнесмени в крайна сметка се женят за най -големите к***и :lol:.

Иначе филма "Музата" е със страхотен сценарий и невереоятно блудкаво изпълнение
Имах предвид комедията "Муза" с блудкавото изпълнение на Шарън Стоун .. да тя е невероятно посредствена актриса нали , а пък пича от "Обратен ефект" е най-големия певец и експерт в "любовта ".

Бизнесмени - Лицемери :) айде говорите си за сех и к***и не допускайте те да ви пречат да успеете в бизнеса.
 
Последно редактирано:

Горе