Качване на продукти в онлайн магазин

itan

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Търсим човек за качване на продукти в онлайн магазин за мебели и обзавеждане базиран на WordPress + WooCommerce.
Заглавията на продуктите със снимките ще се взимат от друг сайт оразмеряване където се налага, текста с уникалност 2 -3 изречения СЕО съобразен.

Много държа на:
Кандидатите да имат опит с WordPress + WooCommerce искам професионална работа затова ще си платя необходимото
Хора с препоръки са с предимство
Цена - заплащане на вкарани продукти и давайте оферти за около 300 - 500 продукта
Време за изпълнение - не е спешно т.е. 3-4 седмици


За повече инфо, моля ми пишете на лично.
 
Последно редактирано:
От: Качване на продукти в онлайн магазин

Цената която мога да предложа на продукт е 1,20лв за 500 бр.
На ден може да се добавят 20-30 продукта може и повече, но не по-малко.
Текста при някой продукти 60 - 100 думи за което ще се доплати.
Основно ще се качват продукти за мебели и матраци.

Повтарям снимките с цените се взимат от партньорски сайтове на производители, текста го мислите вие изпълнителите и държим на уникално описание.
 
Последно редактирано:
От: Качване на продукти в онлайн магазин

Колега, ако намериш такъв човек, да прави тези неща за 1,20 лв. Моля те драсни, едно ПМ и аз да го използвам :)
 
От: Качване на продукти в онлайн магазин

Колега, ако намериш такъв човек, да прави тези неща за 1,20 лв. Моля те драсни, едно ПМ и аз да го използвам :)

Колега, доста кандидати се намираха ориентировъчно така вървят цените 1.20-2.00лв на продукт. Сега ще подбера най-добрите и очаквам още оферти
 
От: Качване на продукти в онлайн магазин

Здравейте ,
актуално ли е все още предложението?
Нова съм и не мога да изпращам Л.С. така , че бихте ли ми пратили Вие съобщение с емайл за връзка.
Благодаря :)
 
От: Качване на продукти в онлайн магазин

Здравейте и от мен, също бих искала да кандидатствам за работата. Работя отлично с WordPress и имам опит в писането.
 

Горе