Търся: Качване на продукти в онлайн магазин

Nambawan

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Търсим човек за качване на продукти в онлайн магазин.
Полета, които трябва да се попълват са следните:
- Заглавиe, Цена, Марка, Уникален код на продукта, Снимки, Описание на продукта.

Ще предоставим файл под формата на Excel, който да използвате.
Ще Ви предоставим и снимките, които ще трябва да качвате през администраторската част.

От Вас очакваме:

- Допълване на информация за продуктите
- Писане на уникални описания за продуктите
- Попълване на информацията за продукта (Заглавие, Описание, Модел, Снимки, Цена, Тегло, Производител, Категории )

От кандидатите очакваме:

- Добро ниво на владеене на български език;
- Отговорно и сериозно отношение към работата.

Обем на работата: Очаквания брой качени продукти дневно е между 40-60

Заплащане - на брой въведен продукт
 
Здравейте,

Търсим човек за качване на продукти в онлайн магазин.
Полета, които трябва да се попълват са следните:
- Заглавиe, Цена, Марка, Уникален код на продукта, Снимки, Описание на продукта.

Ще предоставим файл под формата на Excel, който да използвате.
Ще Ви предоставим и снимките, които ще трябва да качвате през администраторската част.

От Вас очакваме:

- Допълване на информация за продуктите
- Писане на уникални описания за продуктите
- Попълване на информацията за продукта (Заглавие, Описание, Модел, Снимки, Цена, Тегло, Производител, Категории )

От кандидатите очакваме:

- Добро ниво на владеене на български език;
- Отговорно и сериозно отношение към работата.

Обем на работата: Очаквания брой качени продукти дневно е между 40-60

Заплащане - на брой въведен продукт
Привет, предложението ме интересува и имам опит с подобни задачи. Може ли малко повече информация - като тематика на магазина и заплащане. Благодаря
 
Здравейте! И аз проявявам интерес към предложението Ви. Ще очаквам малко повече информация за магазина и продуктите. Благодаря!
 
Здравейте, проявявам интерес към предложението Ви. Ще се радвам да обсъдим детайлите и да получа малко повече информация за типа продукти, които предлага магазина.
 
Здравейте,
Имам интерес към проекта. Ще се радвам да обсъдим детайлите на лични.

Поздрави,
 
Здравейте. Имам около година и половина опит в тази сфера - работя в голям онлайн магазин. Търся подобна работа, но работейки я от вкъщи. Ако обявата Ви е още активна, пишете да уточним заплащането, типа продукти, които ще се качват и тн. Благодаря предварително и ще очаквам да се свържете с мен! :)
 
Здравейте. Имам около година и половина опит в тази сфера - работя в голям онлайн магазин. Търся подобна работа, но работейки я от вкъщи. Ако обявата Ви е още активна, пишете да уточним заплащането, типа продукти, които ще се качват и тн. Благодаря предварително и ще очаквам да се свържете с мен! :)
Приятел, нищо против. Обаче защо пишеш в теми, които са неактивни? Темата е пусната преди 3 месеца...... Това, ако не ти подсказва нищо... Може да провериш, че и човекът, който е пуснал темата не е влизал от октовмри месец...
 
Приятел, нищо против. Обаче защо пишеш в теми, които са неактивни? Темата е пусната преди 3 месеца...... Това, ако не ти подсказва нищо... Може да провериш, че и човекът, който е пуснал темата не е влизал от октовмри месец...
Ами темата не беше затворена и затова. Но не бях видял..мерси!
 
Здравейте, ако може да затворите темата защото сме намерили доста хора. Напоследък не съм влизал и не съм отговарял. Намерихме наистина доста хора от тук. Благодаря ви!
 

Горе